Obnovit stránku

Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) (RECENZE): Jednoznačný designový originál.
A taky skvělý telefon

Recenze

Aktualizováno • Autor: Jiří V. Matýsek

Svět mobilních telefonů se, alespoň co se designu týče, rozdělil na dvě části. Výrazně dominují klasické rovné telefony, kde v podstatě celou přední stranu zabírá displej a záda patří fotoaparátům. Tou druhou skupinou jsou různé variace na skládací telefony. Málokdy ale v těchto prověřených oblastech narazíte na model, který by si s designem více pohrál. Takovým může být Nothing Phone (1). Nabídne vedle nepřehlédnutelného designu také něco jiného?

Nothing Phone (1) - OBSAH

 1. Nothing Phone (1) míří do střední třídy
 2. Originální balení Nothing Phone (1) obsahuje jen to nejnutnější
 3. Design Nothing Phone (1) zaslouží pozornost
 4. Nothing Phone (1) nabídne skvělý displej
 5. Výkon Nothing Phone (1) odpovídá své třídě
 6. Fotoaparát Nothing Phone (1): Méně je někdy více
 7. Baterie Nothing Phone (1) je výborně optimalizovaný „držák“
 8. Jak se Nothing Phone (1) používá
 9. Co jsme o Nothing Phone (1) napsali dříve

Nothing Phone (1) míří do střední třídy

Nothing Phone (1) je teprve druhým produktem ještě mladičké společnosti, kterou v roce 2020 založil Carl Pei, bývalý CEO OnePlus. Loni představila sluchátka Nothing Ear (1), nyní se pokouší probojovat i na mobilní trh. Novinka míří na poněkud přeplněné pole střední třídy, kde má svoje zástupce snad každá z velkých značek. Na rozdíl od všech ostatních telefonů, které jsou si rámcově podobné jako vejce vejci a v podstatě variují jediný designový koncept, na to jde Nothing Phone (1) poněkud jinak a představuje přístroj, jenž využívá minimalistického industriálního designu. A tento odlišný přístup je jasně vidět i na samotném balení.

Originální balení Nothing Phone (1) obsahuje jen to nejnutnější

Telefon nepřijde v očekávatelné krabičce ve tvaru hranolu, ale v na pohled značně neobvyklé tenké bílé krabičce středních rozměrů. Najdeme na ní jen detail zad telefonu a nezbytné údaje na nálepce. Nothing v tomto ohledu vsadil na střídmost a je celkem jasné, že kromě telefonu Nothing Phone (1) samotného se do krabičky nic moc víc nevejde.

Obsah balení Nothing Phone (1), recenze, balení
Obsah balení Nothing Phone (1) je doslova minimalistický.

I tento přístroj jede na vlně environmentally friendly balení, uvnitř Nothing Phone (1) tak najdeme pouze telefon a dobíjecí kabel. Nabíječku, pokud chcete mít doma originál, je nutné si dokoupit za zhruba 900 Kč. Za tuto cenu dostanete možnost využít 45W rychlé nabíjení a bez zajímavosti není, že v době psaní tohoto textu (polovina září 2022) je nabíječka vyprodána. Velmi dobře ale poslouží jakákoliv jiná, kterou má každý doma – a dost možná hned v několika kusech.

Obsah balení Nothing Phone (1), recenze, balení
Samotná krabička je tenká, telefon a nabíjecí kabel jsou v ní položené vedle sebe ve dvou oddělených „šuplících“.

Design Nothing Phone (1) zaslouží pozornost

Nový telefon chce zřejmě nejvíce útočit svým neotřelým designem. Ten se opírá o klasické pojetí telefonu, dokonce se dost nepokrytě inspiruje ostrými hranami předposledních iPhonů. Na první pohled je Nothing Phone (1) v zásadě tradiční telefon, nabídne hliníkový rámeček a sklo vpředu i vzadu. Jako takový působí telefon bytelně, při používání jej v ruce ucítíte, ale za těžký přístroj bych se jej zdráhal označit.

Samotná kombinace sklo a kov způsobuje, že telefon je, zejména při pobytu venku, překvapivě chladný. To se vám u plastových přístrojů nestane, tady mě to, obzvláště s příchodem studených dnů, pokaždé překvapilo.

i Telefony iPhone 14 a 14 Pro jsou zde. Přináší řadu novinek

Ergonomie Nothing Phonu (1) je pohodlná, poměrně vysoké a rovné hrany vytváří v ruce spolehlivou oporu a při rozměrech 159,2 na 75,8 mm je to telefon, který se bude dobře držet i uživatelům s malou rukou. Na co jsem si ale trochu zvykal, je umístění tlačítek k zesilování a zeslabování na levou stranu, takže jsem si v mnoha případech tlačítkem vpravo nedopatřením spustil Google Assistant.

Nothing Phone (1), recenze, design
Designově se Nothing Phone částečně inspiruje u iPhone.

Zadní strana Nothing Phone (1) je to, čím se chce telefon od masy ostatních odlišovat. A daří se mu to. Už třeba tím, že se fotomodul skládá jen ze dvou objektivů, které jsou ve dvou vystouplých oddělených kruzích umístěny v levém horním rohu.

i Ohebné telefony v novém. Samsung Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 mají špičkový výkon i výbavu

Záda telefonu jsou skleněná. Na tom by nebylo až zas tak mnoho neobvyklého, kdyby nebyla také průhledná. Místo pevných zad tu máme pohled do útrob Nothing Phone (1). Přesněji řečeno jeho vizuální ztvárnění, v podstatě se totiž díváme pouze na kryty jednotlivých komponent, nekoukáme přímo na jednotlivé součástky. Přesto toto téměř abstraktní spojení linií a tvarů působí velice dobře a pro oko zajímavě. Obzvláště když ještě dojde na další vizuální prvek.

Nothing Phone (1), recenze, design
Zadní strana telefonu nabízí pohled dovnitř telefonu.

Záda telefonu jsou totiž protkána řadou drobných diod. Ty slouží jako „vizuální zvonění“ a rozblikají se podle předem nastaveného vzorce přiřazeného k jednotlivým volajícím. Sám výrobce tuto funkci nazval Glyph. Podobně má Nothing Phone 1 připravené obrazce i pro upozornění na notifikace z aplikací. 

K dispozici je celkem 20 světelných vzorců (deset pro vyzvánění, deset pro upozornění) a při maximálním jasu (jde snížit) působí značně psychedelicky. Na druhou stranu upozornění v podobě jen těžko přehlédnutelného zablikání, podle kterého poznáte, zda se jedná o SMS, či e-mail, má velmi dobré praktické využití. V tomto ohledu je Nothing Phone (1) vskutku originální. Světelné diody je možné využít také při focení, k tomu se ale dostaneme až v příslušné kapitole této recenze.

Nothing Phone (1), recenze, design
Záda telefonu jsou podsvícena drobnými diodami. Nothing tuto funkci nazývá Glyph.

Nothing Phone (1) nabídne skvělý displej

Telefon je osazen OLED displejem s úhlopříčkou 6,55 palce a obnovovací frekvencí 120 Hz. Všechno v tomto ohledu hraje do karet tomu, aby byl skvělý. A on opravdu je. Živé barvy, skvělý kontrast, perfektní ostrost. Tady se všechno podařilo na výbornou a na displej je doslova radost pohledět. Chválu si zaslouží i vysoký jas, který zajistí pohodlné čtení displeje i za velmi jasných dnů. Na druhou stranu, při maximálním nastavení je jas tak vysoký, že z něj bolí oči. 

POCO M5 a POCO M5s (PREVIEW): Mobily pod 5 tisíc, které toho umí poměrně hodně

Do displeje Nothing Phone (1) je integrovaná rychlá čtečka otisků prstů, která zvládne přístroj otevřít prakticky po letmém doteku. A to je při používání velmi praktické. Obrazovku chrání sklo Corning Gorilla Glass 5. Je ale zajímavé, že hrana ochranného sklíčka je při projíždění z vnější strany (např. gesta pro zobrazení výběru zpráv od Google nebo přesouvání mezi obrazovkami) docela patrná a místy trochu škrábe. Jakkoliv to působí jako drobnost, nezvykl jsem si na to – a každé přejetí prstem po obrazovce mi ostrou hranu připomnělo.

Nothing Phone (1), recenze, displej
Průstřel pro selfie fotoaparát je vcelku drobný a nenápadný. Při užívání telefonu neruší.

Výkon Nothing Phone (1) odpovídá své třídě

Nový Nothing Phone (1) je ukázkovým zástupcem střední třídy, tj. ani výkonová špička, ani propadák. Prostě standardně dobře vybavený telefon, který svou výbavou bude pohodlně vyhovovat většině uživatelů. Jeho srdcem je chipset Qualcomm Snapdragon 778G+ s podporou 5G sítí, což je už dobře vyzkoušený procesor hned v několika Honorech a telefonech značky Vivo. Doplňuje ho grafický čip Adreno 642 a 8 GB RAM, přičemž je k dispozici ještě 12GB varianta.

Nothing Phone (1), screenshot Nothing Phone (1), screenshot Nothing Phone (1), screenshot
Nothing Phone (1) přichází s čistým operačním systémem Android 12.

Za celou dobu testování si v tomto ohledu nemůžu stěžovat na nic. Nothing Phone 1 se nezasekává, vše je krásně plynulé, telefon dobře reaguje. A dokonce si na něm i ledacos zahrajete, bez větších omezení zvládl i Diablo: Immortal. Při hraní už se začne zahřívat, nicméně není to nic hrozného. Mobil je v tomto ohledu velice dobře optimalizovaný.

i Black Shark 5 a 5 Pro (PREVIEW): Nadupaní žraloci jsou konečně zde

Fotoaparát Nothing Phone (1): Méně je někdy více

Dnes už to není úplně obvyklé, ale Nothing Phone (1) má pouze dva fotoaparáty. Výrobce raději vsadil na kvalitu než kvantitu. A můžeme všechny potenciální uživatele uklidnit. Se dvěma objektivy (oba o rozlišení 50 Mpx, širokoúhlý se světelností f/1,9 a ultraširoký se světelností f/2,2) dokáže nadělat hodně parády.

Nothing Phone (1), recenze, fotoaparát
Fotoaparát je schopen velice dobrých výsledků.

Snímky v exteriérech, resp. za dobrých světelných podmínek, jsou výborné. Pyšnit se mohou zejména skvělou ostrostí i vykreslením detailů. Barevné podání nemusí sednout každému, umělá inteligence je docela znát a místy jsou snímky zbytečně moc saturované, zvláště jsou-li v záběru nějaké výrazné barvy jako červená nebo oranžová. Ale to už se dostáváme do oblasti osobního vkusu.

i Realme GT 2 Pro (RECENZE): design jako z papíru, výkon z jiného světa

Pozitivně překvapí i noční fotografie. Je-li prostor, případně snímaný objekt dobře osvětlen, výsledky jsou překvapivě ostré a s dobrými detaily. Ubývá-li světlo, mobil začne dopočítávat a snaží se z minima vytěžit maximum. Při větším přiblížení pak už jsou fotky relativně dost zašuměné a detaily rozpité. Nicméně pokud fotky nebudete zkoumat vyloženě pod mikroskopem, budete spokojeni. 

Nothing Phone (1) dovede vykouzlit podařené noční snímky s dobrou atmosférou, kterou nekazí umělé dosvětlování a podobné záležitosti, k nimž se výrobci telefonů v některých případech uchylují. Při focení portrétů při horším světle je možné zapnout i ono výše zmíněné osvětlení pomocí diod na zadní straně, které fotkám přidává specifickou atmosféru. Hodně nicméně záleží na dalším osvětlení a v některých případech, protože barvy při tomto stylu snímání nejsou úplně optimální, pomůže převod do černobílé.

Nothing Phone (1) – ukázkové snímky

Nothing Phone (1) galerie Nothing Phone (1) galerie Nothing Phone (1) galerie Nothing Phone (1) galerie Nothing Phone (1), galerie Nothing Phone (1) galerie

Připraven je samozřejmě portrétní režim, který nabídne velmi příjemný, měkký a přirozeně působící bokeh (rozmazání pozadí). Makro režim má výsledky v zásadě dobré, není to ale nic jiného než chvíli zábavná hračka. Totéž lze říct i o focení panoramat.

i OnePlus 10T 5G (PREVIEW): maximální výkon a 150W rychlonabíjení

V aplikaci fotoaparátu je přítomen i expertní režim s detailnějším nastavením jednotlivých parametrů (clona, vyvážení bílé apod.), takže pokud si chcete s fotkami více hrát, v tomto ohledu vás Nothing Phone (1) nezklame. A nezklame ani natáčení videa, které tento přístroj zvládá do rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu, případně Full HD až se 60 snímky. Mobil má pouze elektronickou stabilizaci obrazu, nicméně výsledky jsou velice dobré.

Nothing Phone (1), recenze, fotkyn
Noční fotky zvládne Nothing Phone (1) velmi kvalitní.

Baterie Nothing Phone (1) je výborně optimalizovaný „držák“

Baterie s kapacitou 4 500 mAh je spolehlivý držák. Při každodenním brouzdání po internetu, komunikaci, vyřizování e-mailů ubývají procenta jen velmi pomalu. Zhruba dvacetiminutové video si ukousne dvě procenta, při hraní her je to plus minus podobné (záleží na náročnosti titulu), v tomto ohledu je třeba u Nothing Phone (1) pochválit skvělé hospodaření s energií.

Velký vliv na to má i adaptivní baterie, která omezováním nepoužívaných aplikací snižuje spotřebu. A je to vcelku znát. V hodně vytížených dnech bez problémů zvládnete den a půl používání. Pokud na telefon koukáte jen sporadicky, čtyři až pět dní nebude zásadní problém.

Nothing Phone (1), recenze, design
O stavu nabíjení vás bude informovat podsvícený „teploměr“ na zádech telefonu.

Jak jsme napsali v kapitole o obsahu balení, originální nabíječku společně s telefonem Nothing Phone (1) nedostaneme, dobře ale poslouží jakákoliv jiná. Při maximálních 33 W se dostanete za půl hodiny na polovinu kapacity baterie, plně nabito máte za 70 minut. Plný nabíjecí výkon jsem nevyužil, nicméně i tak jsem měl na 100 % nabito za necelou hodinu a půl, což je velmi dobrý výkon.

Při nabíjení rovněž najdou své využití podsvětlená záda telefonu. V jejich spodní třetině se totiž objeví „teploměr“, podle něhož jasně poznáte stav nabíjení jediným pohledem. Není to nic, co by vás asi mělo utvrdit v koupi tohoto přístroje, nicméně je to velmi příjemná drobnost.

i Honor Magic4 Pro (RECENZE): povedená vlajková loď s místy problematickým designem

i

Nabíječky AlzaPower: Rychlé nabíjení s ochranou 4Safe

Doma, v autobuse či autě, nebo při kempování – AlzaPower má odpověď na každou situaci. Od prostých nabíječek do zásuvky, po nabíječky do auta či solární nabíječky. Spolehnout se můžete na dokonalou ochranu 4Safe proti přepětí i na maximální rychlost nabíjení.

Jak se Nothing Phone (1) používá

Nový telefon je vybaven operačním systémem Android 12, který Nothing jen lehce modifikoval k obrazu svému. V podstatě se jedná o čistý operační systém, jenž výrobce doplnil o vlastní font. Ten si ale bohužel úplně dobře neporadil s českou diakritikou. Věřím ale, že je to problém, který by do budoucna mohla vyřešit některá z aktualizací.

i Google Pixel 7 a 7 Pro (SPEKULACE): nový design, ještě lepší výkon

Nothing Phone (1) přišel od výrobce jen s minimálním množstvím předinstalovaných aplikací. Najdete tu vlastně jen klasickou sadu od Googlu, žádný Facebook, žádný Netflix, žádný Booking.com. Telefon se tak obešel bez obvyklého balastu, takže uživatel jej dostává plně připravený k tomu, aby si vše přizpůsobil k obrazu svému.

Nothing Phone (1), recenze, design
Fotoaparáty jsou jen dva. A bohatě to stačí.

Nothing Phone (1) podporuje dnes již standardní výbavu v podobě 5G, NFC, nevýhodou je nepřítomnost slotu na paměťovou kartu (vystačit si musíte s 256 GB, uživatel má k dispozici 220 GB) a sluchátkového jacku. Připojení Bluetooth sluchátek je nicméně naprosto bezproblémové.

Samotné podsvětlení je spíše zajímavým doplňkem, který oceníte jen příležitostně. Každopádně upozorňování na příchozí zprávy či hovory s vypnutým zvukem je docela praktická věc, jejíž využití si dovedu velmi dobře představit. Záleží ovšem na tom, jak telefon používáte a co od něj očekáváte.

Nothing Phone (1): závěrečný verdikt

Nothing Phone (1); recenze

Nothing Phone (1)

Mobily

Skvělý displej, výborná baterie, bezproblémový výkon – to jsou samy o sobě dost vážné důvody k pořízení Nothing Phone (1). Svou roli může hrát i to, že Nothing je zatím dost neokoukaná značka, takže pokud chcete mít originál, Nothing Phone (1) je v tuhle chvíli jasná volba. A co se týče samotné funkce Glyph, tedy onoho podsvícení, marketingově je to velký tahák, ve výsledku je to spíše pomyslná třešnička na dortu. Nothing Phone (1) je totiž sám o sobě výborný telefon.

Klady

 • design
 • kvalitní displej
 • spolehlivý výkon
 • velmi dobrý fotoaparát
 • dobrá optimalizace baterie
 • čistý operační systém bez balastu

Zápory

 • chybí jack na sluchátka a slot na SD kartu
 • na umístění hardwarových tlačítek se déle zvyká
 • ostřejší hrana ochranného skla
i Mohlo by vás zajímat

Nothing Phone (1) je originální telefon, který má velkou šanci se ve střední třídě prosadit. Samotný design rozhodně přidává plusové body, podstatný ale je vyvážený výkon a příznivá cena. Pokud chcete dostupný telefon, který vás, co se výbavy týče, nezklame, jste na tom správném místě. A podsvícená záda jsou příjemným bonusem navíc.

Matěj Toul

Jiří V. Matýsek

Moje jméno je Jiří V. Matýsek a jsem psavec tělem i duší. Baví mě technika, rád píšu o mobilních telefonech, počítačích a dalších technologiích. Největší vášní mimo práci je ovšem hudba - i o ní píšu - recenze a reporty z koncertů - a jsem sběratelem hudebních nosičů všeho druhu. Příležitostně fotím, nepohrdnu ale ani dobrou knihou nebo počítačovou hrou.

Co jsme o Nothing Phone (1) psali dříve

Nothing Phone (1) – OBSAH

Nothing Phone (1) je z designového hlediska originál

Společnost Nothing založil v roce 2020 podnikatel Carl Pei a prvním produktem, který firma vyslala do světa, byla sluchátka Nothing Ear (1). Poté oznámil práci na novém telefonu, a ten slibuje opravdu zajímavé věci. Jak bude skutečně v praxi fungovat a jak obstojí v konkurenci ve střední třídě telefonů, kam nový model míří, se teprve uvidí. V každém případě tohle bude stylový telefon, který šedou myškou téměř jistě nebude.

Nothing Phone (1)

Novinka Nothing Phone (1) nabídne částečně průsvitná záda, která odhalí některé z vnitřních součástek. Zároveň budou klíčovým prvkem pro speciální světelný design, o nějž se stará skupina LED diod. Ten bude mít hned několik funkcí:

 • Upozorní na příchozí zprávy a hovory, a to včetně unikátních světelných vzorců v závislosti na volajícím.
 • Poslouží jako indikátor stavu nabíjení baterie.
 • Při focení bude fungovat jako přisvětlení scény.

Samotné tělo telefonu je plastové, přičemž 50 procent použitého materiálu je z odbouratelného bioplastu. Potřebnou robustnost přístroji dodává rovněž plně recyklovatelný hliníkový rámeček.

Nothing Phone (1)

Přední strana patří OLED panelu s úhlopříčkou 6,55 palce, rozlišením Full HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí. Displej je tedy srovnatelný s řadou vlajkových lodí současnosti a zvládne zobrazit milion barev. Chrání jej krycí sklo Corning Gorilla Glass 5 a jeho typický jas je 500 nitů a krátkodobě až 1 200 nitů.

Nothing Phone (1) se spoléhá na prověřený chipset

Srdcem Nothing Phone (1) je chipset Qualcomm Snapdragon 778G+, tedy výkonný procesor s podporou 5G sítí, byť o top čip se nejedná. Výkonově tak nemáme tu čest s tou největší špičkou, mobil se ale řadí do střední třídy. Procesoru budou sekundovat paměťové konfigurace 8 GB, resp. 12 GB paměti RAM a 128 nebo 256 GB vnitřního úložiště.

Nothing Phone (1)

Fotoaparáty má Nothing Phone 1 pojaté minimalisticky

Co se fotografické výbavy týče, tady se Nothing Phone 1 řídí heslem, že méně je někdy více, a nabídne pouze duální fotoaparát v kombinaci dvou 50Mpx snímačů z dílny Sony. Hlavní má světelnost f/1,9, ultraširokoúhlý pak f/2,2. Přítomna je optická stabilizace u primárního fotoaparátu a nechybí ani HDR a samozřejmě LED blesk.

Soudě podle ukázkových snímků, které společnost s předstihem zveřejnila na svém Twitteru, by výsledky neměly být vůbec špatné. Dle nich se můžeme těšit na povedenou dynamiku i detailní kresbu. Samozřejmostí je i podpora natáčení videa s optickou i digitální stabilizací, a to až do rozlišení 4K při 30 fps. Selfie kamerka s rozlišením 16 Mpx (f/2,5) našla své místo v levém horním rohu.

Nothing Phone (1) ukázkové snímky Nothing Phone (1) ukázkové snímky Ukázkové snímky Nothing Phone nabídnou působivou kvalitu

Novinka nabídne 33W bezdrátové nabíjení a nemá slot na karty

Nový telefon dostal do vínku baterii s kapacitou 4 500 mAh, rychlým 33W nabíjením, 15W bezdrátovým nabíjením a možností reverzního dobíjení dalšího zařízení o výkonu 5 W, např. sluchátek. Samozřejmou výbavou už je dnes zabezpečení v podobě čtečky otisků prstů, v tomto případě optické a pod displejem, či podpora NFC a Bluetooth 5.2.

Jakkoliv se Nothing Phone 1 snaží bořit designové stereotypy, některých aktuálních trendů se drží – např. nepřítomnosti sluchátkového jacku a slotu na paměťové karty. Zůstává i operační systém. Nový telefon poběží na Androidu 12 s Nothing OS a zmínku si zaslouží i příslib čtyř let bezpečnostních aktualizací.

Nothing Phone (1): parametry

V následující tabulce najdete přehled všech důležitých parametrů telefonu Nothing Phone 1.

Parametry/Model Nothing Phone (1)
Displej 6,55" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 402 ppi
OLED
Zadní fotoaparáty hlavní: 50 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, Full HD se 60 fps
širokoúhlý: 50 Mpx, f/2,2, 114°, 4K video s 30 fps, Full HD video s 30 fps
Přední fotoaparát 16 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G, 8jádrový
GPU Adreno 642L
RAM 8/12 GB
Interní úložiště 128/256 GB
Operační systém Android 12, Nothing OS
Podpora sítí 5G
Akumulátor 4 500 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení / reverzní nabíjení: 33 W / 15 W / 5 W
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí IP53
Audio stereo
Rozměry 159,3 × 75,8 × 8,3 mm
Hmotnost 193,4 g
Cena Od 11 999 Kč
Ceny jsou platné ke 13. 7. 2022.

Nothing Phone (1): cena a dostupnost

A jaká je cena Nothing Phone 1? Zájemci se naštěstí nemusí bát vyšších cen zapříčiněných zejména působivým a originálním designem. V základní verzi s 8 GB paměti RAM a 128GB úložištěm pořídíte Nothing Phone (1) za 11 999 K. K dispozici pak jsou i další konfigurace, jejich přehled uvádíme níže.

Nothing Phone (1) byl představen 12. července 2022 a od 22. července 2022 je v prodeji. K dispozici je ve dvou barvách, a to bílé a černé. Všechny jeho konfigurace a ceny jsou následující:

i Mohlo by vás zajímat

Novinka Nothing Phone (1) vypadá netradičně a po dlouhé době zase trochu rozčeřila vody trhu mobilních telefonů. Má zajímavé parametry i design a je k dispozici v několika konfiguracích. Pro úplnost ještě dodejme, že Nothing Phone (1) bude na českém trhu dostupný s plnou lokalizací i servisním střediskem.

Nothing Phone (1) Výrobky značky Nothing

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB14