Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nové mikrosystémy Panasonic sází nejen na design

Aktualizováno

Současným trendem v poslechu hudby je bezdrátový streaming z hudebních služeb a chytrých zařízení. Panasonic vám proto připravil kompletní řadu mikrosystémů, které si budou rozumět s vašimi smartphony a tablety. Jedná se o elegantní štíhlé produkty, z nichž se některé dokonce dají připevnit přímo na zeď. Co vše nabízí a čím se liší?

Panasonic mikrosystémy Hi-fi

Panasonic SC-HC1020 – skvělý mikrosystém na zeď

Hledáte-li kompaktní mikrosystém, který ale současně nabídne kvalitní zvuk a maximální konektivitu, neměl by Panasonic SC-HC1020 chybět v množině vašich kandidátů. Obsahuje Bluetooth a WiFi, takže můžete přehrávat hudbu bezdrátově přímo ze svého oblíbeného přehrávače v mobilu (Deezer, Spotify, NAS klienta) nebo ji streamovat pomocí bezplatné aplikace Panasonic Music Streaming (iOS/Android).

Základní prvek multi-room systému

Jako hudební zdroj můžete vyžít CD mechaniku, USB flash disk, FM/DAB+ rádio, Bluetooth nebo 3,5mm linkový vstup. Tím ale možnosti zdaleka nekončí. Mikrosystém Panasonic SC-HC1020 můžete přes WiFi (2,4 i 5 GHz) začlenit do domácí sítě, propojit s dalšími reproduktory řady ALL (SC-ALL30T + SC-ALL2EG / SC-PMX152) a obsluhovat přehrávání po celém domě ze svého mobilu.

Multi-room Reproduktory Panasonic ALL

Reproduktory Panasonic ALL (SC-ALL30T + SC-ALL2EG / SC-PMX152)

Netradiční upevnění na zeď má své výhody

Panasonic SC-HC1020 využívá širokopásmové 8cm měniče, jimž k silnějším basům napomáhají speciálně tvarované reflexní otvory. Pokud systém upevníte přímo na zeď, budou se basy odrážet od ní a vy získáte dalších pár dB hlubokých frekvencí. Připevnění na zeď tak není čistě otázkou elegantního vzhledu, ale rovněž plnohodnotnějšího přednesu. 

Kroucené basreflexy mikrosystému Panasonic SC-HC2020

Kroucené basreflexy mikrosystému Panasonic SC-HC1020 poskytují odrazem o stěnu mohutnější basový základ.

Panasonic SC-HC300 a SC-HC200 – spousta funkcí za příjemnou cenu

Pokud hledáte stylový mikrosystém s možností upevnění na zeď a současně je pro vás Panasonic SC-HC1020 příliš drahý, pak by vás mohl uspokojit zbrusu nový model Panasonic SC-HC300. Využívá stejnou soustavu měničů, zesilovač polovičního výkonu a nemá Wi-Fi. Stejně jako SC-HC1020 ale obsahuje 3,5mm linkový vstup, do nějž můžete zapojit libovolný přehrávač včetně Google Chromecast Audio. Příjemná je funkce automatického zapnutí mikrosystému ve chvíli, kdy do 3,5mm AUX vstupu zapojíte jack.

Mikrosystém Panasonic SC-HC300 na zdi

Mikrosystém Panasonic SC-HC300 na zdi.

Mikrosystém Panasonic SC-HC300 obsahuje, stejně jako SC-HC1020, Bluetooth, takže můžete přehrávat hudbu bezdrátově přímo ze svého oblíbeného přehrávače v mobilu nebo ji streamovat pomocí bezplatné aplikace Panasonic Music Streaming (iOS/Android). Pro ty, kdo jsou příznivci přehrávání z tradičních, respektive fyzických zdrojů, je pak připraveno FM rádio, USB slot pro flash disky a mechanika na CD. USB port můžete rovněž využít k dobíjení svého telefonu (maximálně však proudem 1,5 A).

Mikrosystém Panasonic SC-HC200 umí všechno, co model Panasonic SC-HC300, jen ho nemůžete připevnit na zeď ani k němu připojit zdroje zvuku přes 3,5mm jack. Jeho USB port také není připraven na dobíjení mobilního telefonu, ale výhradně pro přehrávání MP3 hudby z flash disku.

Mikrosystém Panasonic SC-HC200 na stolku

Mikrosystém Panasonic SC-HC200 na stolku.

Srovnání nové řady mikrosystémů Panasonic

Parametry nových mikrosystémů Panasonic naleznete v tabulce níže.

ModelSC-HC1020 SC-HC300SC-HC200
Zesilovač40W (RMS) LincsD-Amp 3. generace20W (RMS) LincsD-Amp20W (RMS)
Měniče2× 3" (2× 80 mm) s krouceným akustickým portem2× 3" (2× 80 mm)2× 3" (2× 80 mm)
Inteligentní funkceWiFi 2,4 i 5 GHz / Bluetooth / multi-room / Panasonic Music Streaming pro iOS a AndroidBluetooth / Panasonic Music Streaming pro iOS a AndroidBluetooth / Panasonic Music Streaming pro iOS a Android
RádioFM s RDS a DAB+FM s RDSFM s RDS
Vylepšení zvukuBluetooth Re-Master / D.Bass / prostorový režimBluetooth Re-Master / D.Bass / prostorový režimBluetooth Re-Master / D.Bass / prostorový režim
Bluetoothv2.1+EDRv2.1+EDRv2.1+EDR
Konektory/portyUSB (pro MP3 z flash disku a nabíjení), LAN, 3,5mm AUX, CD mechanika (Audio-CD, MP3-CD)USB (pro MP3 z flash disku a nabíjení), 3,5mm AUX, CD mechanika (Audio-CD, MP3-CD)USB (pro MP3 z flash disku), CD mechanika (Audio-CD, MP3-CD)
Rozměry420 × 225 × 102 mm (š × v × h)409 × 198 × 107 mm (š × v × h)400 × 197 × 107 mm(š × v × h)
Hmotnost2,5 kg2,5 kg1,9 kg
Další funkce
možnost připevnění na zeď
nabíjení baterie přes USB (max. 1,5 A)
Cena5 990 Kč3 990 Kč2 590 Kč

* Ceny platné k 28. 5. 2018

Pokud hledáte kvalitní ozvučení domácnosti, které je stylové, dá se ovládat z obrazovky telefonu a současně nevyžadujete hlasitost, jež způsobí drnčení okenních tabulí či narušení sousedských vztahů, jsou nové mikrosystémy Panasonic skvělou volbou.

P-DC1-WEB17