Obnovit stránku

Nový elegán značky Marshall

Inspirujte se obdobím 60. a 70. let s novou vlajkovou lodí společnosti Marshall. WOBURN byl představen světu v září letošního roku. Jedná se o rozměrově jeden z největších běžně prodávaných reproduktorů této společnosti.

Ozdobte svůj dům či byt koženým retro drobečkem. Kombinace tmavé přední mřížky se zlatavým nápisem a zlatými ovladači umístěnými na dřevěném podkladu nenechají nikoho chladným.
Ve spojení s moderními led diodami označujícími typ připojení vzniká celosvětově jedinečný design, který nenajdete u žádného z konkurentů.

Malý „velký“ reproduktor

Nenechte se oklamat kompaktním a minimalistickým designem a dejte 308 milimetrů vysokému reproduktoru šanci se projevit. Věřte, že nebudete litovat. Hned s prvním vydaným tónem vás ohromí zcela precizní a hlasitý zvuk v jakékoliv frekvenční poloze. Rozzařte místnost hlubokými basy, zřetelnou interpretací mluveného slova ve středních liniích či dokonale čistými výškami a zaplňte ji naprosto bezkonkurenční zvukovou kulisou, o kterou se postará kombinace dvou Woofrů a Tweetrů.

Vylaďte si výstup přesně dle vašich představ pomocí zabudovaných ovladačů a prožívejte nezapomenutelné hudební zážitky přímo u vás doma. 50 let zkušeností společně s širokým frekvenčním rozsahem se postarají o naprosto realistickou interpretaci každého nepatrného zvuku v oblíbené písni, seriálu či filmu.

Kompatibilní žralok

Proplouvejte v mořích kompatibility s lehkostí a dominancí dravce. Zařízení jí poskytuje svému majiteli doslova oceán. Propojte WOBURN téměř s jakýmkoliv přístrojem pomocí optického kabelu, RCA, Bluetooth či stylového 3,5 mm jacku ve zlatém designu a oddávejte se ničím nerušenému poslechu kvalitní hudby v teple a pohodlí domova.

Ať už jste vášnivý hudební fanoušek nebo jen nenáročný posluchač. Posuňte úroveň poslechu na vyšší level a uspokojte své náročné potřeby s Marshall Woburn.

O firmě Marshall
Sídlo firmyAnglie
Založena1962
Webové stránkywww.marshallamps.com
P-DC1-WEB17