Obnovit stránku

Nože Harvest Tools pomohou v řadě situací

• Autor: Redakce

Kvalitní zavírací nůž, navíc v podobě tzv. multi-tool, tedy multifunkčního zařízení, se může v mnoha situacích stát neocenitelným pomocníkem. Využijete jej v domácnosti, dílně, při práci na zahradě nebo při pobytech v přírodě, výletech i pod stanem. Jeden nikdy neví. Výrobky skryté pod značkou Harvest Tools nabízí vysokou kvalitu za konkurenční cenu. Co všechno v jejich portfoliu najdeme?

Harvest Tools, nože, multitool

Nože Harvest Tools nabízí kvalitu s příznivou cenovkou

Společnost Plenty Harvest, která vyrábí nože pod hlavičkou Harvest Tools, sídlí v Šen-Čenu v jižní Číně a patří k předním producentům a exportérům široké škály výrobků z nerezové oceli. Kromě nožů a tzv. multitoolů jsou to např. vývrtky na víno nebo velice odolné LED svítilny. Základem všech jejich produktů je nerezová ocel typu 420 a 440 (s vysokým podílem uhlíku).

Multitool Harvest Tools Kvalitní materiály a vysoká odolnost Multitool Harvest Tools

Zavírací nože pro všechny příležitosti

Zavírací nože Harvest Tools nabízejí kvalitu za dostupnou cenu. Své místo najdou při cestování, např. v autě, na výletech, ale může na ně dojít i v domácnosti. Díky svým rozměrům (model Harvest Tools 3578 nabídne délku čepele 5,1 cm, model Harvest Tools 3332F-AT pak 8,2 cm) jsou velice praktické a nezaberou mnoho místa v zavazadle. Obzvláště druhý jmenovaný nůž je ideální i pro každodenní nošení a používání. Kromě ostří na něm najdeme i praktickou výbavu jako otvírák, průbojník nebo řezač bezpečnostních pásů. Své místo tak najde také v autolékárničce.

Multi-tooly poslouží v dílně i v divočině

Tzv. multi-tools jsou speciálním typem zavíracích nožů, které výrazně rozšiřují jejich primární účel použití. Kromě klasického ostří na nich totiž najdeme celou škálu dalších nástrojů, které se mohou hodit téměř všude – od dílny až po divočinu. V multi-toolech od Harvest Tools se počet těchto nástrojů pohybuje od šesti až po třináct.

V těch nejnabitějších, jako jsou modely Harvest Tools 8505F, Harvest Tools 8509 nebo Harvest Tools 8465, tak najdeme např. pilník, kleště na stříhání drátů, kladívko na rozbití okénka a řezač bezpečnostních pásů (oceníte při autonehodě) nebo nástavec na bity, tedy výměnné šroubovací hlavice. Nebo takový model Harvest Tools 613P přijde vhod při kempování v přírodě. Najdete na něm kompletní sadu příborů.

Harvest Tools, nože, multitooly

Nůž nebo tzv. multi-tool může vypadat jako drobnost. V řadě situací se však ukáže být velice zdatným pomocníkem. Nástroje Harvest Tools navíc nabídnou vysokou odolnost a nízkou hmotnost, není tak prakticky žádný problém mít je neustále při sobě. Nikdy totiž nevíte, co se může přihodit.

P-DC1-WEB02