Obnovit stránku

Oblíbení Angry Birds na motivy Star Wars!

Ano, je to tak! Okouzlující a zároveň dost naštvaní ptáci, které si celý svět zamiloval v boji proti zlým prasatům, se převlékli do Star Wars a zahájili nový boj! 

Poražte zlá prasata, kterým velí Darth Vader a jeho zlí pomocníci! Vyhrát můžete ve hrách na konzolích, kde si vás získá nový design, nové levely, ale především multiplayer režim, který je horkou novinkou! Ve Star Wars verzi se setkáte jak s běžnými úrovněmi, tak s levely ve vesmíru. Role ptáků převezme například Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, nebo legendární dvojka robotů C3PO a R2D2. Každá postava má přitom své vlastní typické schopnosti, takže například Obi-Wan dokáže vyslat Sílu, aby zničila překážky i nepřátele.

Pokud máte raději stavebnice,  vesmírná loď Voyager je připravena se s nepřítelem utkat! Ze svého katapultu umí vrhat až 3 ptačí Jedie současně!

A smutní nemusí být ani ti nejmenší, k dispozici jsou totiž ve všech možných variantách a velikostech i Angry Birds jako plyšáci, kdo by nechtěl plyšovou Padmé? Ty prostě musíte mít, ať je vám 5 či 50 let!

O hře Angry Birds
Vznik10.12. 2009
Počet staženísta miliony
Produktů v naší nabídce77
P-DC1-WEB24