Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Ochranná pouzdra SPIGEN

Pouzdra navržená americkou firmou SPIGEN jsou ideální volbou, pokud chcete pro svůj telefon velmi odolnou, avšak tenkou a elegantní ochranu proti nechtěným škrábancům. Pouzdra bývají vyrobena z luxusní pravé kůže nebo vysoce kvalitního, odolného polykarbonátu, který k vašemu telefonu dokonale přilne a zároveň ho chrání proti poškrábání a utlumí případný náraz.

Ultimátní ochrana vašeho telefonu

Kryty jsou speciálně tvarovány pro příslušné telefony, a tak vždy pevně drží. Samozřejmostí je pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům i konektorům. Svůj výřez v krytu má vždy i reproduktor a čočka fotoaparátu, takže vás používání krytu nijak nelimituje a navíc jsou tak lehké, že jejich přítomnost na telefonu mnohdy ani nepostřehnete.

Naleznete u nás jak odolná pouzdra z polykarbonátu, tak luxusní pouzdra z pravé telecí kůže. Některé kryty mají dokonce i části z TPU, hliníku a jiných materiálů. V nabídce máme pouzdra pro vlajkové lodě všech velkých značek, jako je Apple, HTC, LG, Samsung i Sony. Díky vysoké odolnosti krytů máte navíc zajištěnou dlouhou životnost.

O firmě SPIGEN
Sídlo firmyIrvine, USA
Založena2004
Webové stránkywww.spigen.com
P-DC1-WEB17