Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ochranná pouzdra SPIGEN

Pouzdra navržená americkou firmou SPIGEN jsou ideální volbou, pokud chcete pro svůj telefon velmi odolnou, avšak tenkou a elegantní ochranu proti nechtěným škrábancům. Pouzdra bývají vyrobena z luxusní pravé kůže nebo vysoce kvalitního, odolného polykarbonátu, který k vašemu telefonu dokonale přilne a zároveň ho chrání proti poškrábání a utlumí případný náraz.

Ultimátní ochrana vašeho telefonu

Kryty jsou speciálně tvarovány pro příslušné telefony, a tak vždy pevně drží. Samozřejmostí je pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům i konektorům. Svůj výřez v krytu má vždy i reproduktor a čočka fotoaparátu, takže vás používání krytu nijak nelimituje a navíc jsou tak lehké, že jejich přítomnost na telefonu mnohdy ani nepostřehnete.

Naleznete u nás jak odolná pouzdra z polykarbonátu, tak luxusní pouzdra z pravé telecí kůže. Některé kryty mají dokonce i části z TPU, hliníku a jiných materiálů. V nabídce máme pouzdra pro vlajkové lodě všech velkých značek, jako je Apple, HTC, LG, Samsung i Sony. Díky vysoké odolnosti krytů máte navíc zajištěnou dlouhou životnost.

O firmě SPIGEN
Sídlo firmyIrvine, USA
Založena2004
Webové stránkywww.spigen.com
P-DC1-WEB24