Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Paměťové karty od společnosti Samsung

Technologický rozvoj mobilních zařízení, především chytrých telefonů, fotoaparátů a tabletů, posouvá jejich limity stále kupředu. Roste nejen jejich výkon, ale vyšší nároky kladou sami uživatelé. Paměťová karta je v dnešní době již nedílnou součástí většiny těchto zařízení.

Od těch úplně nejlevnějších modelů však nelze očekávat žádné zázraky. Rozhodně nezvládnou nasazení třeba v moderních telefonech, kde souběžně nahráváte Full HD video a používáte další aplikace například pro sdílení na sociální sítě. Pro tyto případy se rozhodně vyplatí zvolit paměťovou kartu s garantovanou rychlostí.

Spolehlivé paměťové karty od Samsungu

Proto máme pro vás řešení v podobě značkových paměťových karet společnosti Samsung. Jsou odolné vůči extrémním teplotám, vodě, rentgenovému záření a dokonce i magnetickému poli.

Jaký typ podporuje moje zařízení?

V drtivé většině se jedná o formát MicroSD, který lze bez problémů pomocí adaptéru vložit u do slotu SD, ale ten se vyskytuje už jen opravdu zřídka.

Jaká kapacita je nejlepší?

Ti náročnější konzumenti multimediálních souboru jistě zvolí 16GB nebo 32GB model. Avšak i na nejmenší kartu s 8GB pamětí se vejde téměř dva tisíce písniček. V praxi je však příjemné se nijak neomezovat a zvolit rovnou kapacitně vyšší modely.

Rychlé paměťové karty v režii Samsungu

Dříve se používalo docela rozšířené označení Class 2 až Class 10. Nyní se však postupně přechází na UHS (Ultra High Speed), které lze vnímat jako rychlostní nadstavbu Class. Aktuálně prodávané karty od společnosti Samsung se prezentují označením UHS-1 a zcela v pohodě zvládnou přehrávání Full HD videa.

O firmě Samsung
Sídlo firmySeoul, Jižní Korea
Založena1938
Webové stránkywww.samsung.com
P-DC1-WEB04