Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Antiparazitika Frontline pro psy

Aktualizováno

Klíšťata a blechy, stejně jako bodavý hmyz přenášejí různé nemoci, a představují tak zdravotní riziko pro vašeho psího mazlíčka. Parazitům se daří nejen v srsti psa, ale i v jeho pelíšku. Proto nečekejte, až u svého psa objevíte první klíště nebo jiného parazita, a pořiďte mu včas účinnou ochranu. Antiparazitní přípravky Frontline spolehlivě a bezpečně ochrání vašeho psího parťáka i domácnost.

i

DOPRAVA ZDARMA na nákup produktů Frontline. Platí pro objednávky nad 399 Kč.

Pes; Frontline

Antiparazitika Frontline pro psy – OBSAH

 1. Jak vybrat vhodný antiparazitní přípravek
 2. Spot-on Frontline – spolehlivá ochrana proti parazitům
 3. Frontline Combo chrání psa i domácnost
 4. Frontline Tri Act – rychlá pomoc a maximální ochrana
 5. Frontline Spray nedá parazitům šanci
 6. Aplikace přípravků Frontline

Jak vybrat vhodný antiparazitní přípravek

Při výběru vhodného antiparazitika Frontline kromě váhy psa hraje roli více faktorů. Jde vám jen o prevenci, je sezona klíšťat či řešíte napadení blechami, a rychlý účinek přípravku je pro vás zásadní? Pohybuje-li se váš pes v blízkosti vody nebo hospodářských zvířat, pak by přípravek měl mít také repelentní účinek proti létajícímu bodavému hmyzu.

Pokud je váš pes vodomil, bude vás zajímat, zda je přípravek účinný i při občasném koupání. Kamarádí-li se váš pes s kočkami nebo malými dětmi, potřebujete antiparazitikum, které je bezpečné i pro ně. A v neposlední řadě hraje při výběru roli i to, zda je způsob aplikace přípravku jednoduchý a pro psa pohodlný.

Pes; les

Spot-on Frontline – spolehlivá ochrana proti parazitům

 • Proti blechám, klíšťatům a všenkám
 • Účinný již za 24 hodin
 • Maximálně bezpečný
 • Vhodný pro vodomily

Frontline Spot-on představuje jednoduché, spolehlivé a maximálně bezpečné řešení v boji proti blechám, klíšťatům a všenkám. Po aplikaci se nevstřebává do krevního oběhu psa, zůstává v chlupových folikulech a chrání celé tělo. Dospělé blechy dokáže usmrtit do 24 hodin, klíšťata i všenky do 48 hodin, a snižuje tak riziko přenosu onemocnění na psa. Frontline Spot-on zvládne chránit vašeho psího mazlíčka proti blechám a všenkám až 8 týdnů, proti klíšťatům pak až 4 týdny. Navíc je vhodný i pro vodomily.

Frontline spot onFrontline spot onFrontline spot onFrontline spot on
i Spot-on pipety Frontline jsou ideálním řešením pro rodiny s malými dětmi, na rozdíl od antiparazitních obojků, u kterých lze jen těžko zabránit nežádoucímu přímému kontaktu.

Frontline Combo chrání psa i domácnost

 • Proti blechám a klíšťatům
 • Účinný již za 24 hodin
 • Brání rozmnožování blech
 • Šetrné složení, bez zápachu
 • Vhodný pro vodomily

Vysoce účinný přípravek Frontline Combo zajistí vašemu psovi až 8 týdnů ochrany proti blechám a 4 týdny proti napadení klíštětem. Dokáže eliminovat blechy do 24 hodin a klíšťata do 48 hodin od přichycení, a chrání tak vašeho psa před rizikem přenosu infekce. Frontline Combo díky obsahu regulátoru růstu hmyzu navíc i usmrtí larvy a zabrání líhnutí již nakladených bleších vajíček. Ochrání tak nejen psího mazlíčka, ale i vaši domácnost. Zároveň je vhodný pro psí vodomily, neboť jeho účinek trvá i při občasném koupání. Má stejně jako ostatní parazitní přípravky Frontline šetrné složení a je zcela bez zápachu.

Frontline comboFrontline comboFrontline comboFrontline combo
! Pozor! Vzhledem k odlišné fyziologii jsou pro kočky některé přípravky určené pro psy toxické, např. Frontline Tri-Act. Pokud se pes pohybuje často v kočičí společnosti, je možné k jeho ochraně s opatrností použít Tri-Act nebo aplikovat identický druh přípravku, který bude bezpečný i pro jeho kočičího parťáka. Naprosto bezpečné pro kočky jsou preparáty Frontline Spot-On a Frontline Combo.

Frontline Tri-Act – rychlá pomoc a maximální ochrana

 • Proti blechám, klíšťatům i létajícímu bodavému hmyzu
 • Účinný již za 6 hodin
 • Silný hubící i repelentní účinek
 • Brání rozmnožování parazitů
 • Vhodný pro vodomily

Frontline Tri-Act je jedním z nejúčinnějších antiparazitních přípravků. Zahubí blechy, klíšťata, komáry, flebotomy i stájové mouchy a zároveň působí jako repelent a parazity silně odpuzuje. Blechy dokáže usmrtit již během 24 hodin a současně zabrání zamoření domácnosti jejich vajíčky a larvami. Přípravek eliminuje klíšťata do 48 hodin, čímž snižuje riziko přenosu onemocnění. Řada Tri-Act zajistí účinnou ochranu při všech psích aktivitách ve městě či přírodě po dobu 4 týdnů.

Frontline tri act spot on pro psy Frontline tri act spot on pro psyFrontline tri act spot on pro psyFrontline tri act spot on pro psyFrontline tri act spot on pro psy

Frontline Spray nedá parazitům šanci

 • Vhodný pro štěňata a koťata již od 2 dnů stáří
 • Rychle účinkující antiparazitikum
 • Až tříměsíční ochrana
 • Hubí blechy, klíšťata i všenky
 • Vhodný pro vodomily

Frontline Spray je velmi efektivní a rychle působící prostředek s rozprašovačem pro ochranu vašeho psa při napadení klíšťaty, blechami a dalšími parazity. Přípravek stačí jednoduše nastříkat proti směru srsti psa tak, aby se tekutina dostala až na kůži, a nechat dobře zaschnout. Přípravek Frontline Spray eliminuje dospělé blechy již během 24 hodin od napadení a zajistí spolehlivou ochranu vašeho psího mazlíčka před klíšťaty po dobu až 5 týdnů, před blechami dokonce až 3 měsíce. Je vhodný i pro vodní psí aktivity a je zcela bez zápachu.

Frontline sprayFrontline spray

Aplikace přípravků Frontline

Aby byl antiparazitní účinek co největší, je velmi důležité při aplikaci přípravků zachovat správný postup. Nedoporučuje se koupat psa dva dny před a dva dny po aplikaci přípravku. Parazitní pipety Frontline jsou oblíbené pro svoji snadnou aplikaci ve formě tekutiny mezi lopatky zvířete. Srst mezi lopatkami rozhrnete, pipetu přiložíte hrotem přímo na kůži, její obsah vymačkáte a necháte zaschnout.

Pokud aplikujete antiparazitikum ve spreji, vždy pracujte v rukavicích a v dobře větrané místnosti. Doporučené množství přípravku naneste rovnoměrně na celé tělo a současně kartáčujte psa proti srsti. Potom lehce vmasírujte antiparazitikum do kůže. Pro ošetření hlavy si nastříkejte přípravek do dlaně a naneste na požadované místo. Je nutné zajistit, aby se antiparazitní přípravek nedostal psovi do očí, a zabránit tomu, aby místo aplikace olizoval. Jakmile váš psí mazlíček uschne, je opět připraven na hraní.

Blechy psí na člověka jdou, proto nepodceňujte prevenci a chraňte svého psa před parazity. Vysoce účinné antiparazitní prostředky Frontline spolehlivě a bezpečně ochrání jak vašeho psího parťáka, tak i domácnost.

P-DC1-WEB17