Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Tesla Smart Pet Feeder Camera – nakrmí i pohlídá vašeho mazlíčka

Aktualizováno

Trávíte celé dny v práci nebo potřebujete na krátkou dobu odjet, ale nemůžete vzít svého mazlíčka s sebou? Trápí vás, že bude muset na jídlo čekat, a stále řešíte, kdo ho nakrmí a pohlídá? A určitě vás zajímá, co dělá váš pejsek nebo kočička, když nejste doma. Usnadněte si život s automatickým dávkovačem krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera.

Tesla Smart Pet Feeder Camera

Tesla Smart Pet Feeder Camera – OBSAH

  1. Krmte svého mazlíčka chytře, pohodlně a spolehlivě
  2. Snadné plánování krmení díky mobilní aplikaci
  3. Nejen nakrmí, ale i pohlídá

Krmte svého mazlíčka chytře, pohodlně a spolehlivě

S dávkovačem krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera bude mít váš chlupáč v misce vždy čerstvé granule. A díky zabudované kameře můžete kdykoliv zkontrolovat, co zrovna dělá, a dokonce na něj i promluvit. Tesla Smart Pet Feeder Camera spolehlivě nakrmí vašeho pejska i kočičku správnou dávkou granulí a v mobilní aplikaci si jednoduše nastavíte i čas krmení kdykoliv během dne.

i Nádoba na krmivo má objem 4 l, což je až 10 dávek standardních porcí, a tedy dostatečná kapacita na 3–5 dní krmení. Je vhodná pro různé druhy granulí o velikosti 2–10 mm.
Tesla Smart Pet Feeder Camera


Nádoba na granule je průhledná, a vy tak máte přehled o aktuálním stavu krmiva. Nemusíte se bát ani výpadku proudu. Navíc používání a ovládání automatického dávkovače krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera je velmi snadné.

Výhody automatického dávkovače krmiva:

  • vhodný pro psy i kočky,
  • pohodlné ovládání a plánování díky mobilní aplikaci,
  • možnost nastavení velikosti porcí,
  • možnost nastavení času krmení,
  • objemná nádoba na krmivo,
  • vestavěná kamera pro sledování mazlíčků,
  • záložní baterie.
i Váš mazlíček nebude o hladu, ani když vypadne proud. A to díky záložní baterii umístěné v základně dávkovače.
Tesla Smart Pet Feeder Camera

Snadné plánování krmení díky mobilní aplikaci

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera nakrmí vašeho chlupáče optimální dávkou granulí kdykoliv během dne. Je vybaven WiFi připojením a můžete ho pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace dostupné v češtině pro iOS i Android. V mobilní aplikaci pak jednoduše naplánujete i několik časů krmení a velikost porcí. Máte tak jistotu, že váš mazlíček nesní všechny granule najednou, ale dostane určený počet ideálních porcí během dne v předem určeném čase.

i Porci granulí můžete vydat i manuálně, pokud stisknete tlačítko feed na těle dávkovače.
Tesla Smart Pet Feeder Camera

Nejen nakrmí, ale i pohlídá

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera má v sobě zabudovanou HD kameru, díky níž můžete v mobilní aplikaci sledovat video ve vysokém rozlišení. Budete tak mít vždy přehled, co se kolem děje a jak se vašemu mazlíčkovi daří. A díky reproduktoru na něj můžete i mluvit.

Kolik vás bude chytrý pomocník na krmení vašeho mazlíčka stát?

Tesla Smart Pet Feeder Camera na krmení i hlídání mazlíčků pořídíte za 3 790 Kč. Dávkovač krmiva se stejnými parametry, ale bez kamery – Tesla Smart Pet Feeder můžete mít již za 2 690 Kč.

Váš pes už nebude muset na jídlo čekat a vy se nemusíte bát, že přijdete domů pozdě. Není třeba žádat sousedy, aby vám nakrmili kočku, když potřebujete odjet na víkend. Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera je užitečný pomocník, který vás zbaví starostí a spolehlivě nakrmí i pohlídá vaše domácí miláčky.

P-DC1-WEB22