Dog Treats Magnum
Dog Treats Magnum – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 49
Magnum Chicken Sandwich 500 g
Great price
179,-
36 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats chicken, for all dogs with normal activity, fat 1%, without conservants
Magnum Chicken and Rawhide Stick 500 g
Great price
219,-
44 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles, beef and chicken, for all dogs with normal activity, fat 2%
Magnum Duck Breast soft 500 g
Great price
239,-
48 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles and reward, duck, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Fillets with beef and cod 500 g
Amazing Deal
189,-
Save 24,-
38 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats reward, beef and fish, for all dogs with normal activity
Magnum Duck and Rawhide stick 500 g
249,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles and reward, beef and duck, for all dogs with normal activity, fat 2%
Magnum Rabbit ears with duck 400 g
Amazing Deal
169,-
Save 18,-
42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats duck and rabbit, for all dogs with low and with normal and with high activity, animal protein 38%, fat 3.5%
Magnum Chicken strips soft 250 g
Great price
109,-
44 Kč/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats chicken, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Duck Sandwich 500 g
189,-
38 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats duck, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum MINI chicken sandwich with fish 250 g
Great price
98,-
39 Kč/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats training, chicken and fish, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Duck Slice soft 500 g
219,-
44 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats duck, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Rabbit ears with chicken 400 g
179,-
45 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats rabbit and chicken, for all dogs with low and with normal and with high activity, animal protein 38%, fat 3.5%
Magnum Dental Cross Beef Chew Stick 12,5 cm 50 pcs
Great price
249,-
Save 24,-
23 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for brushing your teeth, for strengthening chewing muscles, anti-tartar and reward, beef, for all dogs
Magnum Chicken slices 500 g
Amazing Deal
189,-
Save 24,-
38 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for small medium-sized large dogs, animal protein 50%, fat 2%
Magnum Chicken breast soft 250 g
119,-
48 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles, chicken, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Chicken breast on Rawhide stick 250 g
119,-
48 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles, beef and chicken, for all dogs with normal activity, fat 3%
Magnum Denta mint-flavoured chewable cubes 3 × 7.5 cm 50 pcs
Amazing Deal
179,-
Save 20,-
40 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for brushing your teeth, for strengthening chewing muscles, anti-tartar, breath freshening and reward for all dogs
Magnum Duck roll on Rawhide stick 500 g
Amazing Deal
229,-
Save 24,-
46 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for small medium-sized large dogs, animal protein 60%, fat 3%
Magnum Duck roll on Rawhide stick 250 g
129,-
52 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles and reward, beef and duck, for all dogs with normal activity, fat 2%
Magnum Chicken slices with beef 500 g
Amazing Deal
189,-
Save 24,-
38 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats reward for small medium-sized large dogs, fat 2%
Magnum Duck strips soft 80 g
Great price
from
39,-
69 Kč/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats duck, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Duck soft pieces 80 g
Great price
from
42,-
69 Kč/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats training and reward, duck, for all dogs with normal activity, animal protein 35%, fat 1%
Magnum Chicken strips soft 80 g
Great price
from
39,-
69 Kč/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats chicken, for all dogs with normal activity, fat 1%
Magnum Duck sushi rolls 250 g
109,-
44 Kč/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats reward, duck, for all dogs with normal activity, animal protein 30%, fat 1%
Magnum Buffalo skin and meat slice tubes 5 × 12,5 cm approx. 40 pcs
Amazing Deal
299,-
Save 38,-
30 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for strengthening chewing muscles, beef, for all dogs, from buffalo leather
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Maškrty pre psov
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Jutalomfalatok