Sheba
We can deliver Sheba products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 17
Sheba poultry selection capsules in juice for adult cats 72 × 85 g
1,049,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch , animal protein 7.8%, fat 5% - 17.14 Kč/100 g
Sheba Fresh & Fine capsule mixed selection in juice for adult cats 50 × 50 g
Great price
499,-
Save 48,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds - 19.96 Kč/100 g
Sheba poultry selection capsules in jelly for adult cats 40 × 85 g
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds - 17.62 Kč/100 g
Sheba Fresh & Fine capsules for adult cats: poultry selection in juice 15 × 50 g
Great price
189,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 8%, meat content in dry matter 4%, fat (chicken) 4.5%, without conservants - 25 Kč/100 g
Sheba capsules mixed selection in juice for adult cats 48 × 85 g
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, without conservants - 17.27 Kč/ks - from 20 Kč/100 g
Sheba mixed selection of pouches in juice for kittens 48 × 85 g
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity - 22 Kč/100 g
Sheba Fresh & Fine tuna, salmon and trout pockets in sauce 72 × 50 g
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity - 28 Kč/100 g
Sheba Fresh & Fine chicken, beef and lamb pockets in sauce 72 × 50 g
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity - 28 Kč/100 g
Sheba Nature's Collection pouches mixed selection in juice for adult cats 48 × 85 g
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, grain-free, without conservants - 19.58 Kč/100 g
Sheba capsules fish selection in jelly 40 × 85 g
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat (animal and fish ) 4.5%, grain-free, without conservants and free of GMOs - 23 Kč/100 g
Sheba poultry selection capsules in jelly for adult cats 48 × 85 g
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, without conservants - 17.27 Kč/ks - from 20 Kč/100 g
Sheba tub with chicken 22 × 85 g
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food in Tray - designed for adult cats for all breeds with a normal activity level, chicken flavour, packaged weight 1,87 kg - 24 Kč/100 g
Sheba tub with turkey in juice 22 × 85 g
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food in Tray - designed for adult cats for all breeds with a normal activity level, turkey flavour, packaged weight 1,87 kg - 24 Kč/100 g
Sheba Fresh&Fine capsules fish selection in jelly 72 × 50 g
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 8%, fat (animal and fish ) 4.5%, grain-free, taurine - 32 Kč/100 g
Sheba Filets, tray containing chicken, fish and prawns, 16 × 60 g
799,-
Currently Unavailable
Cat Food in Tray - designed for adult cats for all breeds with a normal activity level, shrimp, chicken and fish flavour, packaged weight 0,06 kg - 1,332 Kč/100 g
Sheba Filets, tray of chicken and tuna, 16 × 60 g
799,-
Currently Unavailable
Cat Food in Tray - designed for adult cats for all breeds with a normal activity level, chicken and tuna flavour, packaged weight 0,06 kg - 1,332 Kč/100 g
Sheba Filets, chicken flavour, 16 × 60 g tubs
799,-
Currently Unavailable
Cat Food in Tray - designed for adult cats for all breeds with a normal activity level, chicken flavour, packaged weight 0,06 kg - 1,332 Kč/100 g