Obnovit stránku

Pfeilring Solingen: Německá kvalita pro manikúru

Luxusní manikúrové sady Pfeilring Original Solingen jsou exkluzivní sady pomůcek pro domácí manikúru v nejrůznějším provedení. Název Solingen není jen skvělá manikúra, ale také německé město, odkud tyto pomůcky pochází. Německá kvalita je celosvětově oblíbená a i v tomto případě se nelze divit.


Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí. Manikúra je často nabízena ve specializovaných kosmetických salónech a nehtových studiích.

Stále častěji ale začínají ženy i muži vyhledávat kvalitní pomůcky, které by jim pomohly k perfektně provedené úpravě nehtů na rukou i v pohodlí jejich domova. Se špičkovými nástroji, bude vaše manikúra příjemnou relaxační záležitostí, kterou si můžete užívat v pohodlí svého domova! 


Každá manikúrní sada je v různě velikých a barevných pouzdrech s různými nástroji, takže si můžete vybrat model přesně vám na míru. Ať už potřebujete nůžky na nehty, safírový pilník na zabroušení nehtů, šikmou pinzetu, kleštičky na nehty či nožík, Pfeilring Solingen nabízí vše.


Manikúrní sady Solingen jsou vysoce kvalitní manikúry, které prosluly především svým špičkovým zpracováním a dlouhou životností. Pouzdra manikúrních sad jsou vyrobeny z pravých kůží a nástroje z velmi kvalitních a odolných materiálů.

Výrobce na tyto pomůcky poskytuje celoživotní záruku, která se ale nevztahuje na poškození zaviněné nesprávným použitím nebo ponecháním nástrojů ve vlhkém prostředí. Vsaďte na kvalitu a pořiďte si manikúru Solingen!

P-DC1-WEB13