Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Počítačové vybavení pro Společnost DUHA 

Posláním Společnosti DUHA, z.ú. je spolupracovat s dospělými lidmi s mentálním znevýhodněním na rozšíření jejich možností v různých oblastech života:
 

  • bydlení – možnost bydlet v běžných bytech v různých částech Prahy a možnost pečovat o vlastní domácnost
  • práce a vzdělávání – možnost  trávit den aktivně, učit se dovednostem potřebným pro každodenní život, najít si zaměstnání
  • volný čas a zábava – možnost využívat svůj volný čas podle svých zájmů jako ostatní obyvatelé Prahy
  • přátelé, rodina, vztahy – možnost navazovat a prožívat vztahy k blízkým lidem
  • život ve společnosti – možnost využívání služeb a kulturních akcí pro veřejnost, navazování běžných sousedských vztahů, uplatnění volebního právaAlza věnovala společnosti DUHA tablety v hodnotě 119 tisíc korun.
"Děkujeme za Váš dar a příjemnou spolupráci. Tablety, které ALZA a.s. věnovala Společnosti DUHA  ušetří čas, který potřebují asistenti pro podporu a práci s klienty. Asistenti budou mít možnost zajistit nutné administrativní úkony ve vhodné volné chvíli, budou tak s časem nakládat úsporněji a maximum své energie tak věnují klientům. S tablety budou pracovat s podporou asistentů i klienti. Budou se učit  vyhledávat, kam se mohou vydat na výlet, jak uvařit něco dobrého, objednat si nákup, nebo přečíst internetové noviny, tedy prostě to, co je pro mnohé z nás samozřejmostí," Mgr. Margita Losová, fundraiser Společnosti DUHA.

                        Společnosti DUHA, z.ú.

www.spolecnostduha.cz

P-DC1-WEB28