Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Philips Style Care BHB876/00 (RECENZE)

Automatická kulma na vlasy Philips Style Care BHB876/00 nabízí rychlou úpravu vlasů na profesionální úrovni. Chrání vlasy speciálním keramickým povrchem napuštěným keratinem. Přístroj disponuje inovativním systémem Smart Curl, který vykouzlí díky automatickému otáčení během chvilky dokonalé vlny a technologií Curl Boost, která umožňuje dosažení perfektních výsledků i při teplotách, které jsou k vlasům šetrné. Obstála ale tato kulma také při úpravě průměrně kvalitních vlasů? A jsou výsledky natáčení skutečně srovnatelné s úpravou vlasů od profesionálních kadeřníků?

Philips Style Care BHB876/00

Recenze automatické kulmy Philips Style Care BHB876/00 – OBSAH

 1. Balení a uvedení kulmy do provozu
 2. Ovládání a funkce přístroje
 3. Jak kulma funguje
 4. První použití
 5. Údržba přístroje
 6. Celkové hodnocení

Balení a uvedení kulmy do provozu

Kulmu není nutné před spuštěním nijak kompletovat, dodává se připravená k okamžitému použití. V krabici je mimo ní uložený velmi dobře zpracovaný návod k použití, který je doplněný o ilustrace s postupem používání. Součástí balení je také příslušenství pro čištění válce a plastová pomůcka pro oddělování vlasů. Přístroj po vybalení stačí pouze zapojit do zásuvky a zkrášlování vlasů může začít.

Philips PowerPro Aqua Duo

Ovládání a funkce přístroje

Veškeré ovládání se nachází na rukojeti kulmy a je dobře značeno. Dvě tlačítka, tři přepínače a jedna kontrolka společně zajišťují chod celého přístroje. Nejblíže kabelu se nachází hlavní tlačítko, které po stlačení kulmu zapne. Nad ním je umístěna kontrolka napájení informující o nahřátí kulmy. Za kontrolkou je přepínač, který slouží k nastavení požadované teploty, k dispozici je výběr ze tří hodnot 170 °C, 190 °C a 210 °C. Další přepínač umožňuje nastavení délky nahřívání vlasů, je možné vybírat z 8, 10 a 12 sekund. Třetí přepínač dokáže zajistit natáčení vlasů doleva, doprava nebo střídavě. Poslední tlačítko již spouští samotnou úpravu vlasů, tímto tlačítkem se vlasy natáčí a nahřívají. Ovládání je jednoduché a i bez velkého přemýšlení jsem jeho použití zvládla během chvilky.

Ovládání Philips Style CareOvládání teploty na kulmě

Jaké funkce vám kulma nabízí?

 • Automatické natáčení vlasů
 • Možnost volby teploty
 • Volba směru natáčení vlasů
 • Možnost volby délky nahřívání lokny
 • Automatické vypnutí přístroje při zacuchání vlasů
 • Automatické vypnutí přístroje po 60 minutách

Dokonale nakulmované vlasy pomocí Philips Style Care

Další vychytávky, které potěší

 • Keramický povrch kulmy s keratinem, pro šetrnou úpravu vlasů
 • Otočný kabel pro snazší manipulaci
 • Háček na zavěšení pro praktické uložení
 • Rychlá doba nahřátí
 • Dlouhý kabel 
 • Kulmování ve svislé poloze – bez bolesti rukou

Jak kulma Philips Style Care BHB876/00 funguje?

Po zapojení do zásuvky je potřeba stisknout hlavní tlačítko pro zapnutí. Trvá pouhých 30 sekund, než je přístroj připraven k akci. Nahřátí kulmy signalizuje kontrolka, která přestane blikat. Poté je potřeba navolit teplotu kulmy, čas nahřívání vlasů a také to, jestli chcete vlasy natočit na levou nebo pravou stranu, či střídavě. Podle těchto funkcí se odvíjí celkový výsledek. Pokud vlasy zahříváte na nízkou teplotu krátkou dobu, budou vlasy přirozeně vlnité. Pokud vlasy budete nahřívat na nejvyšší teplotu a použijete nejdelší časový interval nahřívání, vytvoříte lokny, které budou pružné a dlouho vydrží i bez další fixace. Tímto způsobem můžete libovolně funkce kombinovat a vytvořit tak až 27 různých podob vašich vlasů.

První použití automatické kulmy Philips Style Care

Před prvním vložením vlasů do kulmy jsem použila plastový oddělovač, který mi pomohl odhadnout, kolik vlasů je vhodné natáčet najednou. Později jsem tuto pomůcku odložila, protože její použití přece jen trochu zdržuje. Musím se ale přiznat, že jsem zpočátku měla trochu strach, aby mi kulma vlasy nevytrhala, pokud se zacuchají. Nepříjemný pocit okamžitě opadnul, když jsem po pár natočených loknách použila vlasů více, ty se díky tomu špatně natočily a lehce zacuchaly. Nepocítila jsem ani zatahání a kulma se okamžitě vypnula, vlasy se samy uvolnily a jejich úprava mohla pokračovat. Od této chvíle jsem již kulmě důvěřovala a její použití jsem si užívala.

Bylo to tak jednoduché! Pramen vlasů jsem vložila co nejblíže hlavy do kulmy, stiskla horní tlačítko a čekala, až mě zvukový signál upozorní, že lokna je hotová. Potom jsem tlačítko pustila a z kulmy vypadla lokna, kterou by mi mohly závidět i princezny z pohádky. Moje první natáčení bylo trochu chaotické, nepřipravila jsem si pomůcku na spínání natočených loken a ty se mi potom pletly mezi vlasy nenatočené, ale to se dá lehce vyřešit použitím pinety. Možná by taková pomůcka mohla být přímo součástí výrobku. Kulmování celé hlavy mi trvalo něco přes 20 minut, určitě ale záleží na tom, jaký čas nahřívání si nastavíte a také jakou máte hustotu vlasů. Pro mě to byla nejrychlejší úprava účesu, kterou jsem kdy pomocí kulmy nebo horkovzdušného kartáče zvládla.

Výsledek kulmování pomocí Philips Style Care

Údržba přístroje

Údržba kulmy je velmi jednoduchá. V případě, že používáte stylingové přípravky, které mohou zanechávat na kulmě stopy, nechte kulmu vychladnout, vyčistěte ji vlhkým hadříkem a poté ji dočistěte pomocí speciálního příslušenství pro čištění válce. Jednoduše ho na válec nasaďte a několikrát s ním po válci přejeďte.

Celkové hodnocení

Moje vlasy nepatří mezi nejkvalitnější a při používání horkovzdušného kartáče nebo kulmy se jejich kvalita vždy ještě zhoršila. Byla jsem opravdu velmi zvědavá, jestli se úprava vlasů kulmou Philips Style Care obejde bez poškození a vysušení mých vlasů. Začala jsem zkoušet různé typy loken, od těch jemně vlnitých, které ke konci dne už byly jen málo viditelné, až po ty silně zvlněné, které si udržely svůj tvar po celý den. Před úpravou vlasů jsem nepoužívala tužidlo a po vytvoření loken jsem vynechala použití laku. Ještě nikdy jsem neměla ze svých vlasů takovou radost! Věděla jsem, že pokud bych použila fixační přípravky, výsledek to ještě umocní, ale moc jsem si užívala právě těch jemných a flexibilně se pohybujících loken.

Pokaždé, když z kulmy vypadla další dokonalá lokna, žasla jsem nad tím, že místo aby byly vlasy zničené, byly hedvábně jemné a lesklé. Jejich kvalita se používáním kulmy naopak zlepšovala, což bude s největší pravděpodobností zásluha keratinu napuštěného do válce kulmy. Při testování jsem vyzkoušela všechny typy účesů a každý měl své kouzlo. Skvěle vlasy vypadaly také upravené do drdolu nebo do ohonu. Příliš velký rozdíl jsem ale neviděla v natáčení vlasů doleva, doprava nebo střídavě.

Po důkladném vyzkoušení kulmy na dlouhé vlasy jsem se nechala ostříhat a vyzkoušela jsem kulmu také na kratší vlasy – délka k ramenům. Možná, že spousta žen by byla při této délce vlasů z kulmy nadšená, já jsem ale zmlsaná jejím perfektním využitím na dlouhé vlasy a po nakulmování krátkých jsem si připadala příliš kudrnatá a výsledek se mi moc nelíbil. Jakmile mi ale vlasy trochu dorostou, bude kulma Philips Style Care opět mým nepostradatelným pomocníkem. Lepší kulmu na vlasy totiž neznám!

Philips Style Care BHB876/00

Philips Style Care BHB876/00

Automatické kulmy

Kulma na vlasy automatická, inteligentní systém natáčení bez zacuchávání vlasů, dvojnásobek vlasů na jedno natočení, keramický povrch pokrytý keratinem.

Klady

 • Snadné a velmi rychlé použití
 • Vytváří profesionální vzhled vlasů
 • Má jednoduché a dobře značené ovládání
 • Šetrná k vlasům, zanechává je jemné a lesklé
 • Na dlouhých vlasech vytvoří nádherné vlny
 • Účes velmi dlouho vydrží i bez fixačních přípravků
 • Umožňuje výběr ze 27 způsobů úpravy
 • Automaticky se vypne po zacuchání vlasů
 • Pokud ji nepoužíváte, do 60 minut se automaticky vypne

Zápory

 • Balení by mohlo obsahovat pinetu na držení natočených vlasů
 • Není vhodná pro kratší vlasy

Chci Philips Style Care BHB876/00

P-DC1-WEB04