Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze CAT S61 Dual SIM

Zajímají Vás názory a recenze na CAT S61 Dual SIM? U nás má zatím hodnocení 4,0 z 5 hvězdiček od 23 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s CAT S61 Dual SIM. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na CAT S61 Dual SIM i vy.
CAT S61 Dual SIM - Mobilní telefon
CAT S61 Dual SIM
Prodej skončil
4,0
hodnotilo 23 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
Kdo by nechtěl telefon který přežije v porovnání s klasickými téměř vše? Dostatečně rychlý systém Skvělé doplňky jako je termokamera nebo virtuální metr
Původně nasazené ochranné sklo na vrchu hlavního Gorilla 5 skle jistě zajišťuje skvělý dodatečný ochranný prvek, ale když telefon spadne tak se do ní snadno udělá škrábanec který odstranit nejde, tak je třeba sundat celé sklo. Předchozí verze bývaly chráněné gumou, kovový design na okrajích vypadá dobře, ale když telefon upadne, jsou vidět odřeniny které by guma přežila bez problémů
Telefon je velice robustní, dobře zpracovaný, všechno funguje tak jak má. Ohledně konstrukce mám výhradu pouze k bočním tlačítkům, které jsou usazeny o něco volněji než by mi bylo příjemné. Senzor čistotu vzduchu funguje výborně, termokamera také. Laser na měření vzdálenost je takové nouzové řešení v případě, že nemáte po ruce metr. Samotné zaměření, kdy musíte na displeji potvrdit bod měření není příliš šťastně vyřešeno (pokud potřebujete telefon položit na podlahu a změřit výšku stropu, tak je to prakticky nemožné). Naopak velikou výhodu je čitelnost a ovladatelnost displeje (i s mokrýma rukama nebo v rukavicích), hlasitost reproduktoru a výdž baterie (2dny při běžném používání).
výdrž displej senzor čistoty vzduchu, termokamera hlasitost reproduktoru konstrukce
průměrný fotoaparát
doopravdy odolný termokamera což jako elektrikář využiji docela už i "slušný" fotoaparát na rozdíl od předchůdce
větší váha s čím ale počítám
Při použití se 2 sim naprosto bez signálu. Problém je určitě v zařízení, protože karty jinde fungují bez problémů. Zřejmě to souvisí s aktualizací na android 9, zahraniční fóra jsou plná stížností na tento problém. Zdá se, že problém nikdo z oficiální podpory neřeší. Doporučuji nekupovat, sám budu zřejmě reklamovat. S 1 sim to zatím funguje, ale u dual sim to je nedostatečné.
Až na problém s dual sim, je všechno ok
Nepoužitelné jako dual sim po aktualizaci na android 9 Problémy s připojením BT zařízení Zatím jsem z nákupu zklamaný
Je to výborný telefon. Vše vydrží a aplikace fungují perfektně do doby aktualizace.
Vynechává telefonní komunikace a přerušuje hovory, občas nejde ani zvednout hovor. Nesmí se aktualizovat. Tyto problémy začnou ihned po aktualizaci a nelze je vzít zpět. Ztrácí signál na místech kde ostatní mají plný. Servis nevyřešil problém. Mám telefon za velké peníze k ničemu :-( to hlavní k čemu je určen nějak moc nezvládá
Termokamera, vodotěsnost a ze začátku i dlouhá výdrž baterie.
Již po měsíci problémy s baterií. Za půl roku jsem 4x reklamoval, nyní vracím a končím s telefony CAT.
Po aktualizaci na Android 9 neustále bez signálu, nelze přijmout hovory, vypadává 4G, zastoupení caterpilaru nekomunikuje, tyto problémy mají všichni uživatelé, kteří si aktualizovali tel na android 9. Jsou toho plná zahraniční fóra. Telefon za 21000 je k ničemu, budu reklamovat a žádat vrácení peněz.
Není to špatný telefon, ačkoliv termokamera je díky nestabilitě aplikace dost nepoužitelná. Vydrží opravdu hodně a není třeba se nějak bát při běžných pádech. Super je rychlonabíjení a HW tlačítka pod displejem. Ani na práci to není špatné, systém je vcelku svižný, bez záseků.
Odolnost HW tlačítka Svižnost systému
Pády aplikace termokamery Hmotnost a rozměry
bez problémů vydrží dva dny, ten kdo používá mobil pouze občas se asi dostane na čtyři dny odolnost a čidla která v jiných telefonech nenajdete (viz popis produktu)
cena slabší procesor než je současná špička u takhle drahých telefonů
odolnost infracam baterie
hmotnost pomalejší HW starší procesor nižší RAM než je dnes u telefonů za 18 000 standard
P-DC1-WEB19