Obnovit stránku

Recenze Mac mini 2020

Zajímají Vás názory a recenze na Mac mini 2020? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 20 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Mac mini 2020. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Mac mini 2020 i vy.
Mac mini 2020 - Mini počítač
Mac mini 2020
Skladem 5 ks
32 990,-
Koupit
4,6
hodnotilo 20 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Velikost Cena Výkon
Hlučnost, oproti jiným macům se spouští ventilátory častěji a při věcech u kterých by to člověk ani nečekal. Při zapojení třech monitorů se ty přes usb-c přehazují po probuzení. Nepamatuje si který je který a prohodí je. Denně i několikrát. Je to otravný.
Výkonnostně dostačující, na běžnou práci plně dostačující. Grafické programy, na které jsem si jej pořídil běží průměrně rychle (LR, Luminar). Na některé mini již nestačí (ON1)
Po rozbalení jsem zjistil, že na čelní hraně jsou tři "rýpance". Buď měla alza nějakou divnou distribuci (kupováno v akci Black Friday, na zadní straně je pouze slovenský text a distribuce je Skotsko) a nebo je to chyba výstupní kontroly Apple. Bohužel dost to zamrzelo u takto hezkého výrobku.
Zpracování Portová výbava Mac OS Chlazení Jednoduchost
Žádné nepociťuji
Výborný nejen startovací Mac! V našem studiu zastane spoustu práce a ačkoliv díky vestavěné grafické kartě práce s videem není stoprocentní, zvládá střih 4K videa z kamery, efekty i render v DaVinci Resolve. Pro manipulaci s fotografiemi i o velikosti pár GB naprosto dostačující.
Velikost (přenosný) Výkonný Příjemná cena Možnost rozšíření (RAM i eGPU)
To co můžete čekat od pevné pracovní stanice, dostanete
Kvalitní zpracování 4x thunderbolt Pro CAD 2D dostačující (tak i běžná denní agenda výkresy PDF, e-mail ap.) Tiché chlazení
Klouže po stole při manipulaci (on/off, obsluha USB) - stačí podlepit gum. čudlíky USB pouze ze zadu (klasicky)
Rozhodně nedoporučuji. Radši bych si vybral notebook.
Hezký vzhled Hodně portů
Hlasitý Mám verzi za 60 000 a na tu cenu je to opravdu špatné - apple Nevhodný na hry (Je to sice kancelářský PC, ale tak 60 tis..) Drahý
P-DC1-WEB03