Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Remoska H2411/46CI Hrnec 24cm Vega Blue

1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Remoska H2411/46CI Hrnec 24cm Vega Blue

Hrnec H2411/46CI Vega Blue 24 cm od Remosky

Pokud vám doma chybí kvalitní hrnec k přípravě vašich oblíbených jídel, tou perfektní volbou přesně pro vás je klasický hrnec Remoska Vega Blue. Tento praktický hrnec o průměru 24 cm a objemu 3,8 l se stane skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, díky kterému se budete na každé vaření těšit. Jeho tělo z litého hliníku rychle a rovnoměrně vede teplo a nepřilnavý povrch obohacený o částečky oxidů titanu se velice snadno udržuje. Hrnec H2411/46CI Vega Blue 24 cm můžete používat i na indukčních varných deskách a s úchyty odolávajícími teplotám až do 220 °C nebude problém ani pečení přímo v troubě. K hrnci samozřejmě dostanete také skleněnou poklici vybavenou regulační dírkou a speciálním profilem okraje, šetrným k tělu hrnce. Tato Remoska H2411/42CI Vega Blue 24 cm se nestane jen šikovnou pomůckou k vaření, ale také hezkým doplňkem vaší domácnosti díky designovým prvkům v modré barvě.


Klíčové vlastnosti klasického hrnce Remoska H2411/46CI Vega Blue 24 cm

  • Klasický hrnec ke každodennímu vaření či ohřívání od známého českého výrobce Remoska
  • Využít hrnec Vega Blue můžete kromě klasického sporáku také na indukčních varných deskách
  • Tělo je vyrobeno z litého hliníku který výtečně vede teplo i stěnami hrnce rychle a rovnoměrně
  • Hliník je potažen nepřilnavým povrchem s částečkami oxidů titanu pro snadnou údržbu hrnce Remoska H2411/46CI Vega Blue 24 cm
  • Tepluvzdorný materiál úchytů do 220 °C dovoluje použití hrnce Vega Blue i při pečení v troubě
  • Součástí balení je skleněná poklice se speciálním profilem okraje a regulační dírkou 
  • Designové prvky na úchytech a poklici v modrém barevném provedení
  • Hrnec H2411/46CI Vega Blue o průměru 24 cm, výšce 11 cm a objemu 3,8 l je vybaven 8 mm silným dnem zaručujícím za všech okolností rovné dno


Remoska H2411/46CI

Snadná údržba hrnce Remoska H2411/46CI

Každodenní zátěž není pro hrnec Remoska H2411/46CI Vega Blue 24 cm žádný problém a případných připálenin se zbavíte snadno pouze jednoduchým setřením ubrouskem.

Remoska H2411/46CI

Remoska Vega Blue šetří energii

S klasickým hrncem od Remosky nevaříte pouze dnem, ale celým tělem hrnce Vega Blue, neboť se teplo rovnoměrně rozvádí i do stěn a zahřívá se velice rychle, takže šetří váš čas i spotřebu energie.

Remoska H2411/46CI

Dlouhá životnost hrnce od Remosky

Díky unikátnímu obrábění dna hrnce se nemusíte obávat, že by došlo k pokroucení materiálu při vaření. Navíc Remoska Vega Blue na sporáku krásně sedí a ani se nehne.


Kvalitní provedení hrnce H2411/46CI Vega Blue 24 cm s nepřilnavým povrchem

Tento klasický hrnec Remoska H2411/46CI Vega Blue 24 cm vám skvěle poslouží ke každodennímu běžnému vaření ve vaší domácnosti. Díky materiálu těla hrnce, který je z litého hliníku, je Remoska H2411/46CI Vega velice odolná, vydrží vám mnoho let a k tomu krásně vede teplo. Navíc je tělo tohoto 24cm hrnce o objemu 3,8 l potažené třívrstvým nepřilnavým povrchem s částečkami oxidů titanu, který ještě více usnadňuje vaření a údržbu hrnce.

Skleněná poklice součástí balení

K hrnci Remoska H2411/46CI 24cm Vega Blue dostanete samozřejmě také skleněnou poklici, aby byl váš Remoska set klasického hrnce kompletní. Poklice je vybavena speciálním profilem okraje šetrným k okrajům hrnce H2411/46CI 24cm Vega Blue a navíc také reguluje množství páry odvedené z hrnce. S regulační dírkou v poklici hrnce Remoska Vega Blue se vaše pokrmy stanou nejenom chutnými, ale díky menšímu množství spotřebované vody také zdravějšími.

S hrncem Remoska Vega Blue můžete vařit i na indukční desce nebo péct v troubě

Kromě třívrstvého nepřilnavého povrchu se tělo hrnce Remoska H2411/46CI 24cm Vega Blue může pyšnit také schopností rovnoměrného rozvodu tepla celou nádobou, takže u vaření již nebudete muset používat tolik tuku. Navíc dostal tento klasický hrnec od Remosky do výbavy vysoce kvalitní, tepluvzdorné úchyty, které vydrží teploty až do 220 °C, takže budete moci použít hrnec H2411/46CI 24cm Vega Blue také při pečení v troubě. Dno klasického hrnce Remoska Vega Blue je 8 mm silné a je tak možno jej používat na jakémkoli typu sporáku, včetně indukčního. Inspirujte se videorecepty z Remosky Vega
Parametry a specifikace

Typ

Typ Klasický

Tvar

Tvar Oválný

Materiál

Tělo hrnce Litý hliník
Typ vnějšího povrchu Nepřilnavý , Hliníkový
Typ vnitřního povrchu Nepřilnavý
Povrchová úprava rukojeti Silikonová, Plastová

Varná deska

Varná deska Plynová, Elektrická, Indukční, Sklokeramická

Průměr nádoby

Průměr nádoby 24 cm

Vlastnosti

Max. teplota při pečení v troubě 220 °C
Typ ohřevu Indukce, Plyn, Sklokeramika, Elektřina
Vhodné do trouby Ano
Vhodné do myčky Ano
Poklice Ano
Poklice vhodné do trouby Ne
Odnímatelná rukojeť Ne
Indikátor teploty Ne
Typ Klasický

Funkce a příslušenství

Funkce Možnost použití neostrého kovového náčiní, Vhodné do myčky, Vhodné do trouby

Barva a vzor

Barva Černá , Modrá
Kód:  REMHR411
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  H2411/46CI
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12