Obnovit stránku

Samsung Gear S

Elegantně zpracovaný Samsung Gear S rozšiřuje dosavadní možnosti mobilních zařízení. Hodinky jsou poháněny na míru uzpůsobeným operačním systémem Tizen. Ten vám dovolí telefonovat, psát zprávy, sledovat předpověď počasí, ovládat přehrávanou muziku a mnoho dalšího.

Ergonomický Super AMOLED

Na první pohled jednoznačně zaujme zakřivený, 2" displej s rozlišením 360x420 px. Jak je již u Samsungu zvykem, i Gear S se chlubí technologií Super AMOLED. Do hodinek se podařilo vměstnat úctyhodnou porci výkonu. Tím je myšlen 2jádrový procesor na taktu přesně 1 GHz v kombinaci s 512MB pamětí.

Pokročilá komunikace

Možná jste se výše zarazili při přečtení "psát zprávy". Je tomu opravdu tak. Gear S kromě jiného disponuje klávesnicí, která skvěle doplňuje bezdrátové technologie jako 3G, WiFi a Bluetooth 4.1.

Samozřejmě nechybí senzory všeho druhu. Využijte veškerých potenciál od akcelerometru s gyroskopem, přes kompas a barometr až po měřič srdeční frekvence. Poslední zmiňovaný se v kombinaci s GPS a aplikací S Health hodí především k podrobnému sledování vašeho zdravotního stavu.

O firmě Samsung
Sídlo firmySoul, Jižní Korea
Založena1938
Webové stránkywww.samsung.com
P-DC1-WEB23