Obnovit stránku

Samsung Smart TV

SMART HUB


Samsung SMART TV nejsou jen tak ledajaké televize. V jejich těle je totiž zabudovaný speciální firemní procesor, jenž televizi promění v multimediální centrum zábavy. Funkce SMART HUB funguje jako prostředník mezi vámi a vaši televizí. Naleznete v něm spoustu zábavných i naučných programů, přístup ke všem vašim kanálům včetně televizního programu a můžete pomocí něj vyhledávat nové aplikace.

Samsung Apps


Ponořte se do světa filmů, videí, trailerů, hudebních klipů, internetových televizí s aplikací Samsung Apps. Jejich počet se neustále rozrůstá a dosahuje několikatisícových počtů stažení za den. S aplikací Youtube si přijdou na své všichni milovníci nejrůznějších videí, na hudební televizi Óčko si poslechnete vaše oblíbené hudební interprety a na videoportálu VOYO naleznete přes 1.200 filmových titulů od světoznámých filmových studií. Další spousta neméně zajímavých aplikací jistě pobaví a potěší celou rodinu. 

Smart View


Vezměte si televizní pořady nebo filmy s sebou kamkoliv po domě. Dostanete-li se do situace, kdy je potřeba od televize odejít, ale zároveň nechcete přijít ani o minutu z vysílaného pořadu, stačí si pomocí aplikace Smart View vzít obraz z televize na váš mobilní telefon. Sleduje-li někdo z vaší rodiny na televizi Blu-ray film, není problém přenášet libovolný televizní kanál, aniž byste se navzájem omezovali.
 

Výhody SMART TV

  • Spousta intuitivních a zábavných funkcí pro celou rodinu
  • Mnoho aplikací od Facebooku až po Youtube
  • Možnost přenášet obraz do chytrých mobilních zařízení
P-DC1-WEB02