Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sdružení FILIACílem Sdružení FILIA je připravit uživatele na samostatný život a budoucí pracovní uplatnění a zvýšit jejich šance na trhu práce. Dát jejich životu nový rozměr tím, že tráví čas při smysluplné činnosti ve společnosti lidí s podobnými zdravotními problémy. V sociálně terapeutické dílně nachází uplatnění lidé, kteří by ho pro svůj handicap hledali jen stěží.
 

Sociálně terapeutická dílna Kamenka uživatelům poskytuje pracovní terapii, sociální začlenění a s nimi související služby. Všichni uživatelé pravidelně dochází do STD Kamenka, vytváří zde různé druhy zajímavých výrobků. Například zhotovují vonné bytové dekorace, pletou košíky z pedigového proutí a ze smotaných ruliček papíru či vyrábí velmi pěkné tašky, rovněž z recyklovaného papíru. Některé výrobky zdobí ubrouskovou technikou- decoupage.

Klienti organizace se každý rok zúčastňují Abilympiády v Pardubicích – soutěže pracovních dovedností zdravotně handicapovaných lidí, účastní se veletrhů Medicail Fair, mají možnost využít canisterapii, pracovní terapii v 8D dílně apod.  Vydávají také vlastní časopis „Naše parta ve Filii."

Alza.cz věnovala organizaci bezdrátový telefon.

                             


Sdružení FILIA

www.sdruzenifilia.cz

P-DC1-WEB29