Shower & Bath Rituals
Shower & Bath Rituals – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 24
RITUALS The Ritual Of Karma Foaming Shower Gel 200 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and relaxation, 200 ml volume - 190 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Jing Relax Calming Foaming Shower Gel 200 ml
Great price
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, protective, nourishing, soothing and relaxation, alcohol-free, no artificial...
RITUALS Amsterdam Collection Foaming Shower Gel 200 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma
RITUALS The Ritual of Karma Shower Gel 300 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 80 Kč/100 ml
RITUALS Sport Shower Foam 200 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 140 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Jing Shower Gel 300 ml
254,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 85 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Homme Shower Foam 50 ml
Amazing Deal
179,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 358 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Foaming Shower Gel 50 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 358 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Sakura Body Scrub 250 g
Great price
379,-
Save 36,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells
RITUALS The Ritual Of Karma Mild Body Scrub 300 g
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, for normal skin, weight 300 g
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Body Scrub 300 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - women's, for normal skin, active ingredients include coconut oil and almond oil, weight 300 g
RITUALS The Ritual Of Jing Body Scrub 300 g
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, for normal skin, weight 300 g
RITUALS The Ritual of Karma Hand Wash 300 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, for everyday use, floral fragrance,, volume 300 ml - 80 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Jing Hand Wash 300 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, for everyday use, floral fragrance,, volume 300 ml - 80 Kč/100 ml
RITUALS Amsterdam Collection Tulip & Japanese Yuzu Hand Wash 300ml
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, nourishing, soothing and relaxation, for everyday use, floral fragrance, unisex, volume 300 ml - 130 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Ayurveda Harmonizing Foaming Shower Gel 200 ml
Discounted -13 %
269,-
311,-
Currently Unavailable
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 135 Kč/100 ml
RITUALS Homme Foaming Shower Gel 200 ml
307,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, 200 ml volume - 154 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Sakura Sensational Foaming Shower Gel 200 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, brightening and softening, no artificial colours, paraben-free and silicone-free,...
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Shower Oil 200 ml
259,-
Currently Unavailable
Shower Oil - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, softening, active ingredients include rose, 200 ml volume - 130 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Mehr Shower Gel 300 ml
226,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 75 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma After Sun Cooling Shower Gel 200 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, moisturising, cooling, nourishing, softening, soothing and refreshing, active ingredients include aloe vera and seaweed, perfect for:...
RITUALS The Ritual of Sakura Shampoo & Body Bar 100 g
Discounted -10 %
312,-
349,-
Currently Unavailable
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising, soothing and softening, travel, cherry fragrance, women's, weight 100 g...
RITUALS The Ritual Of Namaste Purify Skin Brightening Face Exfoliator 75 ml
Great price
519,-
Save 30,-
Currently Unavailable
Body Scrub - for women, for normal skin, volume 75 ml - 692 Kč/100 ml
RITUALS Amsterdam Collection Body Scrub 200 ml
419,-
Currently Unavailable
Body Scrub - for atopic, eczematous, sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, volume 200 ml - 210 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na sprchovanie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás