Obnovit stránku

SIEMENS SR63EX28ME

+ doživotní záruka AquaStop
-6%
Akční cena
16 990 Kč
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SIEMENS SR63EX28ME

Hledáte úzkou vestavnou myčku, která splní všechna vaše očekávání? Pak je myčka SIEMENS SR63EX28ME pro vás jako stvořená. Spotřebič pojme až 10 sad nádobí (program ECO) a spadá do energetické třídy D. Díky praktické funkci VarioSpeed Plus on Demand zvládne myčka až třikrát rychleji umýt a usušit vaše nádobí. Pro snadnější ovládání můžete využít bezplatnou aplikaci Home Connect, díky které lze myčku SIEMENS SR63EX28ME zapnout odkudkoliv a kdykoliv. LED indikátor TimeLight promítá na podlahu zbývající čas nebo fázi mycího cyklu. Vše tak máte vždy pod naprostou kontrolou. Za zmínku stojí také výkonný a spolehlivý motor myčky, který vám zaručí tichý provoz a perfektní výsledky umytí vašeho nádobí. TOP 5 vlastností vestavné úzké myčky SIEMENS SR63EX28ME

  • Myčka SIEMENS s VarioSpeed Plus on demand funkcí, která zaručí až třikrát rychlejší umytí nádobí, aktivované kdykoli a kdekoli díky aplikaci Home Connect
  • Nastavitelný horní koš RackMatic ve třech úrovních
  • Užitečné modré světlo InfoLight, které se během fáze mytí projektuje na zem, po ukončení fáze mytí a sušení zhasne
  • Chytrá aplikace Home Connect (k dispozici pro iOS a Android) vám umožní ovládat myčku odkudkoliv a kdykoliv
  • Zkombinujte program a přídavnou funkci pro rychlé a pohodlné ovládání vašeho oblíbeného programu

Chytré propojení pomocí aplikace Home Connect

Ať už se nacházíte kdekoliv, chytrou vestavnou myčku SIEMENS SR63EX28ME lze velmi pohodlně ovládat, kdykoliv budete potřebovat. Propojení domácích spotřebičů je v dnešní době naprostým základem. Společnost SIEMENS má k dispozici aplikaci Home Connect, kterou si bezplatně stáhnete na své chytré zařízení. Pomocí aplikace můžete myčku SIEMENS SR63EX28ME spustit či zkontrolovat její stav odkudkoliv. V aplikaci naleznete mimo jiné také praktické rady či informace o stavu tablet a mnoho dalšího.

Výkonný a spolehlivý motor myčky SIEMENS SR63EX28ME

Extra tichý provoz myčky SIEMENS SR63EX28ME vám zaručí kvalitní a efektivní motor iQdrive, který i při nižší spotřebě energie slibuje stejný výkon. Výsledkem bude perfektně umyté nádobí a příjemně tichý provoz. Myčka vás tak nebude rušit při vašich oblíbených aktivitách. Velkou výhodou iQdrive motoru je minimální opotřebování, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost. 


Věděli jste, že vestavné myčky SIEMENS mají mnoho osvětlujících prvků, které označují její provoz?

Myčky německé společnosti SIEMENS, které nemají vnější displej, promítají na podlahu informaci, zda už mycí proces skončil. Promítání je v podobě zbývajícího času TimeLight, nebo modrého bodu InfoLight. Vždy tak budete mít naprostý přehled o aktuálním stavu myčky. Myčka SIEMENS SR63EX28ME se pyšní novinkou v podobně bočního ukazatele provozu SideLight. Modrý pruh osvětluje levou štěrbinu mezi myčkou nádobí a sousedícím nábytkem. Snadno tak poznáte, zda je myčka v provozu, a kdy právě domyla. Uvnitř myčky SIEMENS SR63EX28ME se nachází efektivní EmotionLight světlo. 


Dávkovací asistent zajistí rovnoměrné rozdělení mycí tablety

Myčka SIEMENS SR63EX28ME je vybavená praktickým dávkovacím asistentem, díky kterému vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Proud vody efektivně a rychle rozpustí tabletu tak, aby se mycí prostředek rozdělil rovnoměrně po celém vnitřním prostoru myčky.

VarioSpeed Plus on Demand zkrátí dobu mycího programu

VarioSpeed Plus on Demand je užitečná funkce, díky které bude vaše nádobí až třikrát rychleji a důkladně umyté a zároveň usušené. Toto skvělé urychlení můžete zapnout kdykoliv, dokonce i v průběhu spuštěného mytí. K aktivaci můžete využít aplikaci Home Connect, která vám umožní ovládat myčku SIEMENS SR63EX28ME odkudkoliv a kdykoliv. Poté, co se vrátíte domů, najdete v myčce krásně čisté a suché nádobí. 

Doživotní záruka AquaStop na škody způsobené vodou

Vestavná úzká myčka SIEMENS SR63EX28ME vám zaručí naprostou bezpečnost a doživotní záruku na škody způsobené vodou. Myčka disponuje bezpečnostním systémem AquaStop, který zabrání všem škodám, jež mohou být způsobené vodou na přívodní hadici, nebo kvůli netěsnostem ve spotřebiči. Na myčku SIEMENS SR63EX28ME se vztahuje také 10letá záruka proti prorezavění vnitřního pláště.

Automatické otevírání dveří myčky SIEMENS SR63EX28ME

Myčka SIEMENS SR63EX28ME vás zajisté potěší automatickým otevíráním dveří, díky kterému bude vaše nádobí schnout i bez další spotřeby energie. Dveře myčky se samy automaticky otevřou a nádobí tak bude mít možnost se samo dosušit. 

Oblíbený program stisknutím jediného tlačítka

Ovládání myčky SIEMENS SR63EX28ME nebylo nikdy jednodušší. Pohodlně si můžete nastavit nejpoužívanější kombinaci mycího cyklu a přídavné funkce. Poté stačí jedním stisknutím spustit váš oblíbený program. Samozřejmostí je také spuštění oblíbené volby pomocí aplikace Home Connect.5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída D
Kapacita sad nádobí (program ECO) 10 ×
Doba trvání (program ECO) 210 min (3,5 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 44,8 cm
Hloubka 55 cm

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Automatické otevírání dveří, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Vodní senzor, Senzor naplnění, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ Plně integrovaná
Kód:  SIEMY81
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SR63EX28ME
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB13