Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Přehled nejlepších sluchátek Sony

Aktualizováno

Společnost Sony patří na poli přenosných sluchátek jednoznačně k lídrům na trhu. Pokud už vás tedy nebaví brát sluchátka jako spotřební zboží a raději byste vsadili na kvalitu, čtěte dále. V tomto článku si totiž představíme hned několik produktů vhodných jak pro nenáročné uživatele, tak pro fajnšmekry, kterým jde o maximální kvalitu zvuku a pohodlí při poslechu.

i Neradi kupujete zajíce v pytli? Sluchátka Sony si můžete vyzkoušet v našem holešovickém showroomu. Společně se Sony jsme tady pro vás připravili tu vůbec největší poslechovou stěnu v ČR.

Sony, sluchátka, Alza

Náhlavní sluchátka od Sony potěší i audiofily

Náhlavní bezdrátová sluchátka jsou v posledních letech stále oblíbenější a Sony rozhodně v této kategorii nezahálí. Ať už se jedná o levnější produkty zaměřené na běžného uživatele, nebo špičková sluchátka, která se nebojí vyzvat na souboj titány na trhu, Sony má v nabídce vše. Koneckonců přesvědčte se sami. 

Sluchátka Sony

Z nabídky sluchátek Sony si vyberou jak běžní uživatelé, tak i audiofilové.

Kvalitní zvuk za nízkou cenu

Na úvod začneme zlehka a podíváme se na sluchátka Sony MDR-RF895RK. Cenově se řadí do levnější kategorie, to jim ale nebrání poskytnout kvalitní zvuk a řadu dalších funkcí, které jsou sluchátkům Sony vlastní. Mezi ně patří i lepší izolace polštářků a tím pádem účinnější redukce okolního hluku, ale také tzv. hlasový režim, který aktivuje podporu srozumitelnějších dialogů. Díky tomu jsou sluchátka naprosto ideální pro sledování filmů a televize. S tímto záměrem je také inženýři v Sony produkovali.

iČím zaujmou a jaké funkce nabízejí nová bezdrátová sluchátka Sony? To se dozvíte v dalším z našich článků!
Sony MDR-RF895RK; sluchátkaSony MDR-XB950N1; bezdrátová sluchátka

Sluchátka Sony MDR-RF895RK a Sony MDR XB950N1 patří mezi špičku na trhu.

Technologie EXTRA BASS přináší hutný zvuk a rázné basy

Pokud se vám zdají Sony MDR-RF895RK nedostačující, pak upněte zrak k Sony MDR-XB950N1 EXTRA BASS a Sony WH-1000XM2. Cenově se tyto modely řadí do kategorie určené náročným posluchačům, čemuž odpovídá kvalita zpracování i zvuku. Jak už samotný název napovídá, model Sony XB950N1 EXTRA BASS se vyznačuje funkcí zvýraznění nízkých frekvencí, takže si můžete naplno užít dunivých rytmů. Přesnou hladinu basů, intenzitu redukce šumu nebo i nastavení prostorového zvuku pak máte možnost upravit v mobilní aplikaci. Pokud jste fanouškem hudebních stylů, ve kterých basy vládnou, pak s tímto modelem neuděláte chybu.

Sluchátka Sony WH-1000XM2

Špičková sluchátka Sony WH-1000XM2 zpříjemňují poslech redukcí šumu.

Sony WH-1000XM2 – uznávaná špička na trhu

Je-li váš hudební záběr o něco širší, jsou tu pro vás Sony WH-1000XM2. Mezi recenzenty obecně uznávaná jako špička na trhu. Tato sluchátka disponují vynikající zvukovou kvalitou, pevnou konstrukcí a řadou funkcí, které zpříjemňují jejich používání. Ať už budete mít puštěný moderní pop nebo klasickou hudbu, vždy vám bude proudit do uší věrné podání dané skladby. Kromě skvělé zvukové kvality, a samozřejmě i redukce šumu, model Sony 1000XM2 disponuje velmi přívětivým dotykovým ovládáním na obou mušlích sluchátek. Sony WH-1000XM2 jsou vhodné pro každého audiofila, který si chce naplno vychutnat jakýkoliv žánr v té nejlepší kvalitě.

iNoise Cancelling neboli redukce šumu je funkce sluchátek, která za pomoci mikrofonů odstraňuje okolní hluk, a vy si tak můžete užívat ničím nerušený poslech své oblíbené hudby. Aktivní potlačení hluku oceníte zejména při cestování letadlem, vlakem či MHD.

Sony špunty do uší pro všechny příležitosti

Pokud nejste zrovna zastánce náhlavních sluchátek, nezoufejte. I v kategorii špuntů do uší si Sony vede více než dobře a nabízí spoustu kvalitních sluchátek ve všech cenových kategoriích.

Omyvatelná sluchátka Sony XB510AS EXTRA BASS

Například sportovní sluchátka do uší Sony XB510AS EXTRA BASS. Jedná se o drátová sluchátka a už z názvu je patrná jejich specialita, tedy zvýraznění basů. Sluchátka jsou zároveň ideální pro sportování za jakéhokoliv počasí, díky jejich kategorizaci IPX5/7 jsou omyvatelná. Proto se o ně nemusíte bát, ani když během ranního běhu zmoknete, a není problém je opláchnout pod tekoucí vodou. Sluchátka jsou ideální pro zákazníky, kteří vedou aktivní život a chtějí kvalitní a odolný produkt.

Sony extra bass

U Sony si přijdou na své také milovníci hutných basů.

Minimalistický design a až 3 hodiny nepřetržitého poslechu

Pro zákazníky, kteří upřednostňují minimalistický design, tu jsou bezdrátová sluchátka Sony WF-1000X. Kvalitní zvuk je, jako vždy u Sony sluchátek vyšší třídy, doprovázen redukcí šumu a mobilní aplikací, kde si můžete nastavit všechny funkce na míru. Vzhledem ke kompaktnímu designu je výdrž baterie logicky snížena, ale i přesto si můžete užít až 3 hodiny nepřetržitého poslechu na jedno nabití. Součástí balení je i přenosné pouzdro, které po vložení špuntů začne okamžitě dobíjet baterii sluchátek. Pokud tedy trávíte poslechem hudby spíše kratší, přerušované úseky dne, například cesty do práce a zpět nebo pauzy mezi přednáškami, jsou pro vás Sony WF-1000X jako dělaná.

iRádi posloucháte hudbu při sportu? Pak nepřehlédněte náš článek, kde jsme se zaměřili na sportovní sluchátka od Sony.

Kompaktní sluchátka s vysokou kvalitou zvuku

Na závěr si představíme dvojici sluchátek, která je zaměřena na náročné posluchače, čemuž odpovídá i jejich cena. Těmi prvními jsou drátová sluchátka Sony XBA-N3AP. Ta se chlubí unikátní konstrukcí špuntů a systémem hybridních reproduktorů, které umožňují přehrávání ve velmi vysoké kvalitě. Díky modulárnímu designu je možné kabely od sluchátek jednoduše vyměnit, ať už kvůli poškození, nebo kvůli zakoupení některých z nabídky volitelných kabelů. Samozřejmostí je mobilní aplikace. Tento model je vhodný pro kohokoliv, kdo upřednostňuje kompaktní design sluchátek do uší a zároveň vyžaduje vysokou kvalitu zvuku.

Prodejna Alza Praha

Na našem showroomu Alza.cz v Praze Holešovicích si můžete sluchátka Sony vyzkoušet i sami otestovat. Společně se Sony jsme tady pro vás totiž připravili největší poslechovou stěnu v Česku a na Slovensku.

Bezdrátová sluchátka pro náročné posluchače

Poslední model, na který se v tomto článku podíváme, je Sony WI-1000X. Stejně jako v kategorii náhlavních sluchátek, i v kategorii špuntů do uší se Sony drží na špici pomyslného žebříčku. V tomto případě s modelem WI-1000X. Ten se řadí do skupiny bezdrátových sluchátek s nákrčníkem, který skrývá baterii o výdrži až 13 hodin a všechny ovládací prvky. Zvuková kvalita je vynikající a jako jedna z mála sluchátek tohoto typu se blíží kvalitě těch nejlepších náhlavních sluchátek. Špičková redukce šumu a řada funkcí se soustředí na zlepšení již tak kvalitního přehrávání. Tato sluchátka by neměla nechat žádného milovníka hudby chladným a rozhodně si zaslouží být považována za jedny z nejlepších dostupných bezdrátových špuntů do uší.

Reproduktory Sony SRS-XB30 a SRS-XB40 pro improvizovanou párty

Jako třešničku na dortu si na závěr představíme dva přenosné reproduktory, Sony SRS-XB30 a Sony SRS-XB40. Už z názvu je patrné, že se od sebe tyto modely příliš neliší, takže se na ně pojďme podívat zblízka. Oba jsou bezdrátovými reproduktory s funkcí EXTRA BASS a jsou vybaveny řadou barevných světel, které blikají do rytmu přehrávané muziky. Velikostně i váhově jsou ideální na přenášení a rozhodně se nemusíte bát, že by vám reproduktory zabraly zbytečně mnoho místa v batohu nebo kufru. Jejich voděodolná konstrukce znamená, že se o ně nemusíte strachovat, pokud byste vyrazili k jezeru či na dovolenou k moři.

Reproduktor Sony

Bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB30 se nebojí ani prachu, ani vody.

Pokud by se ve vašem okolí objevil někdo se stejným reproduktorem, není problém oba přístroje propojit přes Bluetooth a využít je k přehrávání stereo hudby z jednoho zdroje. Model Sony XB40 disponuje o něco větším reproduktorem než jeho menší bratr a má možnost připojit se k mobilní aplikaci pro manuální ovládání světelných a zvukových efektů. Pokud sháníte přenosný a odolný bezdrátový reproduktor ideální na cesty, oba modely jsou kvalitní volbou.

Výběr je široký, záleží jen na vás

Jak je asi z článku patrné, Sony trh s přenosnými sluchátky (a reproduktory) rozhodně nezanedbává. A pokud zrovna sháníte nová sluchátka, určitě prohlédnutím katalogu Sony neprohloupíte.

Ať už se díváte po špuntech do uší nebo náhlavních sluchátkách, u Sony naleznete širokou nabídku obou kategorií. A kdo ví, možná se ve vás nakonec probudí i váš vnitřní audiofil.

WEB2