Obnovit stránku

Zboží na splátky

Nečekejte na výplatu a nakupujte hned na splátky s Home Creditem. Vyplnění žádosti o splátky vám zabere jen pár minut.

 • První splátka až k 20. dni příštího měsíce.
 • Vyberte si délku splácení od 11 do 48 měsíců.
 • Splacené peníze můžete znovu využít na další nákupy.
 • Můžete si sjednat také pojištění schopnosti splácet. Ochrání vás třeba při pracovní neschopnosti.

Splátky sjednáte doma i na pobočce

Nakupte na splátky pohodlně na našem e-shopu nebo se za námi zastavte na pobočku a vše vyřídíme na místě společně.

 • Na stránce produktu klikněte na tlačítko Koupit na splátky. Vyberte si, kolik měsíců budete splácet. Pokračujte jako při běžném nákupu.

 • Vyplňte všechny potřebné údaje do žádosti a Home Credit vaši žádost vyhodnotí.

 • Po schválení podepíšete úvěrovou smlouvu onlinepošleme vám zboží.

 • Zboží si převezmete a můžete ho začít využívat.

Všeobecné podmínky pro úvěr

 •   Věk 18 let a svéprávnost
 •   Stálý zdroj příjmu
 •   Objednávka aspoň za 2 000 Kč

Potřebné doklady

 •   Občanský průkaz (pokud nejste občan ČR – povolení k trvalému pobytu, pokud jste občan SK - potvrzení k trvalému nebo přechodnému pobytu), nebo ověření přes Bank iD.
 •   V některých případech i druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, kartička pojišťovny nebo rodný list).
 •   Můžeme po vás požadovat také potvrzení o výši příjmu
 • Zastavíte se na naší pobočce a prodejci sdělíte, jaké zboží si chcete koupit na splátky.

 • Předložíte platný průkaz totožnosti, náš prodejce vyplní údaje o Vaší objednávce v aplikaci Home Credit a vytvoří pro Vás QR kód, který si naskenujete a dostanete se do aplikace Home Credit pro vyplnění žádosti o úvěr.

 • Po vyplnění žádosti a nahrání potřebných dokladů čekáte na schválení úvěru. Po schválení podepíšete smlouvu SMSkou a nahrajte potřebné dokumenty.

 • Home Credit vygeneruje 6místný kód, který předáte prodejci. Prodejce vyfakturuje zboží, které si následně vyzvednete a můžete ho začít používat.

Všeobecné podmínky pro úvěr

 •   Věk 18 let a svéprávnost
 •   Stálý zdroj příjmu
 •   Objednávka aspoň za 2 000 Kč

Potřebné doklady

 •   Občanský průkaz (pokud nejste občan ČR – povolení k trvalému pobytu, pokud jste občan SK - potvrzení k trvalému nebo přechodnému pobytu), kontrola platného a nepoškozeného dokladu prodejcem na pobočce.
 •   V některých případech i druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, kartička pojišťovny nebo rodný list).
 •   Můžeme po vás požadovat také potvrzení o výši příjmu

Co všechno lze koupit výhodně na splátky?

Jak zvolit platbu zboží na splátky?

Na splátky

Vyberte si splátky na míru


Nejrychlejší splacení

Top

Zlatá střední cesta

Nejnižší splátka

Ikona
Cena zboží
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
Přímá platba
0 Kč
0 Kč
0 Kč
0 Kč
Výše čerpání
Výše čerpání = cena zboží - přímá platba
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
Počet měsíčních splátek
11
24
48
10 / 20 měs.
Výše měsíční splátky
1 014 Kč
524 Kč
321 Kč
1 000 / 500 Kč
Celková částka splatná spotřebitelem
11 154 Kč
12 576 Kč
15 408 Kč
10 000 Kč
Roční úroková sazba
20,13 %
21,83 %
22,39 %
0 %
Roční procentní sazba nákladů
22,2 %
24,2 %
24,9 %
0 %

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 33,2 %, celkem zaplatíte 34 740 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 196 Kč, 3 141 Kč, 3 087 Kč, 3 032 Kč, 2 977 Kč, 2 922 Kč, 2 868 Kč, 2 813 Kč, 2 758 Kč, 2 703 Kč, 2 649 Kč, 2 594 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.


Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1. 5. 2024, úhrada první splátky je 20. 6. 2024 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 4. 2025. V některých případech může dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek Vaší úvěrové smlouvy.


Nabídka platí při splnění podmínek Home Credit a.s. a nevzniká jí nárok na poskytnutí splátkového programu či úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit.


Nebankovní poskytovatel úvěru je Home Credit a.s Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno, Česká republika. Alza.cz a.s., Jankovcova 1522/53, Praha 7 – Holešovice je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Poskytovatel ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.


Reg. číslo LEI: 315700MJRNJSVB95U852


Více informací o Home Creditu naleznete zde: www.homecredit.cz

Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1. 5. 2024, úhrada první splátky je 20. 6. 2024 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 4. 2025. V některých případech může dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek Vaší úvěrové smlouvy.
TIP: Nákup na splátky a celý revolvingový úvěr si můžete pojistit. Za pojištění zaplatíte 8,9 % z minimální měsíční splátky úvěru a ochrání vás například při pracovní neschopnosti, ztrátě příjmu nebo hospitalizaci.

Další otázky a odpovědi ke splátkám

Jaké jsou finanční limity pro nákup zboží na splátky
Minimální výše úvěru je 2 000 Kč při nákupu na e-shopu a 2 000 Kč při nákupu na prodejně.
Mám zaručeno, že úvěr dostanu?
K poskytování úvěru Home Credit přistupuje zodpovědně a poskytuje jej až po řádném posouzení splnění všech potřebných podmínek každým žadatelem.
Kdo může o úvěr žádat?
Fyzická osoba starší 18 let se stálým zdrojem příjmů.
Potřebuji doklad o příjmu?
Ano, Home Credit po vás může chtít v rámci ověřování doložit výši vašeho příjmu.
Je možné odstoupit od úvěrové smlouvy při nákupu na splátky?
Ano, do 14 dní od data uzavření úvěrové smlouvy, a pokud do 30 dní od uzavření smlouvy vrátíte půjčené peníze, nebude vám Home Credit dokonce účtovat žádné úroky.
Kdy mi bude doručeno vybrané zboží?
Zboží vám odešleme nebo předáme na pobočce poté, co bude úvěr schválený a Home Credit bude mít od vás v pořádku všechny potřebné dokumenty.
Mohu úvěr splatit předčasně?
Ano. Pro předčasné splacení úvěru nebo mimořádné platby splátek prosím kontaktujte klientskou linku společnosti Home Credit na čísle 542 100 100, kde se dozvíte přesnou částku k doplacení, případně další potřebné informace.
Jsem cizinec a bydlím v  ČR. Mohu u vás nakoupit na splátky?
Ano, splátky od společnosti Home Credit jsou dostupné také pro cizince s trvalým pobytem na území ČR, pro občany SK je možný i přechodný pobyt. Více informací zjistíte na klientské lince Home Creditu na čísle 542 100 100.
Mohu zakoupit zboží na splátky na firmu nebo na IČO?
Spotřebitelský úvěr je pouze pro FO, tedy není možné nakoupit na firmu a na IČO.
Potřebuji doklad totožnosti?
Ano, doklad totožnosti bude potřebovat Home Credit mimo jiné také kvůli zákonným povinnostem a doklad totožnosti k ověření totožnosti využívá i Alza a to při vyzvednutí zboží.

Nemáte ještě aplikaci Alza?

Stáhnout aplikaci Alza v Google Play Stáhnout aplikaci Alza v App Store

Poděl se s přáteli

Zaujala tě nabídka? Tak proč si ji nechávat pro sebe?
Udělej radost známým.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB08