Bars Vilgain
Bars Vilgain – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 23
Vilgain Trouble Protein Bar 55 g Milky coconut
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 376 kcal, weight 55 g, chocolate and coconut flavour - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Salted caramel peanut
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 450 kcal, weight 55 g, flavour salted caramel - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Blueberry cheesecake
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 398 kcal, weight 50 g, flavour blueberry and cheesecake - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Hazelnut cream
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 422 kcal, weight 55 g, flavour hazelnut - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Choco bueno with crisps
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 439 kcal, weight 50 g, chocolate flavour - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Velvet Choco Almond
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 50 g, flavour coconut and almond - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Double chocolate with cream
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 415 kcal, weight 55 g, brownie and chocolate flavour - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO cocoa 45 g (3 × 15 g)
55,-
55 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 20 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 427 kcal, weight 45 g, flavour cocoa - 1,222 Kč/1 kg
Vilgain Trouble Protein Bar 12 × 55 g Milky coconut
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 376 kcal, weight 660 g, chocolate and coconut flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g Salted caramel peanut
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 450 kcal, weight 660 g, peanut and salted caramel flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g blueberry cheesecake
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 398 kcal, weight 660 g, flavour blueberry and cheesecake - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g Velvet Choco Almond
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 660 g, flavour coconut and almond - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic pistachio cream 30 g
from
35,-
35 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 384 kcal per 100g - from 1,400 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g Choco bueno with crisps
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 439 kcal, weight 660 g, chocolate flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g Hazelnut cream
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 422 kcal, weight 660 g, flavour hazelnut - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Trouble Protein Bar 12 × 55 g peanut butter cups
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 452 kcal, weight 660 g, peanut and chocolate flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic cocoa with peanut butter 30 g
39,-
39 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 397 kcal per 100g - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic strawberry jam 30 g
49,-
49 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 368 kcal per 100g - 1,633 Kč/1 kg
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO pistachios 45 g (3 × 15 g)
69,-
69 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,533 Kč/1 kg
Vilgain Energy Bar raspberry 55 g
49,-
49 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 342 kcal per 100g - 891 Kč/1 kg
Vilgain Energy Bar mango 55 g
49,-
49 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 412 kcal per 100g - 891 Kč/1 kg