Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Bodysonic BS MG06 light

Akční cena
4 990 Kč
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH

Bodysonic BS MG06 light

Masážní pistole Bodysonic BS MG06 černá představuje perfektní pomůcku pro fyzioterapeuty, rekreační i profesionální sportovce, jelikož pomáhá zmírnit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu a současně zlepšuje cirkulaci a průtok krve. Použití masážní pistole je velice snadné a vhodné jak před sportovním výkonem jako metoda protažení, tak i po něm, protože regeneruje svaly, zmírňuje křeče vzniklé intenzivní fyzickou aktivitou, snižuje tvorbu kyseliny mléčné a také přispívá k jejímu vyloučení. Masážní pistoli Bodysonic BS MG06 můžete využívat i v případě zranění - urychluje proces rehabilitace.


Klíčové vlastnosti masážní pistole Bodysonic BS MG06

 • Masážní pistole v moderním a zároveň ergonomickém designu
 • Vhodná pro fyzioterapeuty, rekreační i profesionální sportovce
 • Zmírňuje svalové napětí a ztuhlost
 • Regeneruje svaly po sportovním výkonu
 • Urychluje zahřátí svalů před fyzickým výkonem
 • Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje průtok krve
 • Komfortní používání umožní nízká hmotnost
 • Součástí pistole Bodysonic BS MG06 jsou 4 vyměnitelné aplikační hlavice
 • Vysoce výkonný bezkartáčový motor s tichým chodem
 • Možnost volby z 6 úrovní rychlosti a intenzity v rozsahu 1200-3200 rázů za minutu
 • Bodysonic BS MG06 je napájena 24V Li-ion baterií s až 4hodinovou výdrží
 • Masážní pistole disponuje LCD displejemJednoduchý způsob, jak se zbavit bolesti

Po náročném sportovním výkonu většinu lidí potká méně příjemná svalová bolest. S tou se však můžete jednoduše vypořádat díky této inovativní masážní pistoli Bodysonic BS MG06, jejíž užívání je jednoduché a intuitivní. Stačí jen přístroj zapnout a přiložit k místu, které vás bolí. Všechnu ostatní práci si vezme na starost pistole Bodysonic BS MG06.

Vše si navolíte podle sebe

Masážní pistole Bodysonic BS MG06 funguje takovým způsobem, že vysílá přímé impulsy rovnou do svalu. Samotnou rychlost impulsů pistole si můžete navolit sami podle vlastního pocitu. Vybrat si přitom můžete z 6 úrovní rychlosti a nastavit lze také intenzitu v rozsahu 1200-3200 rázů za minutu. Takto se díky masážní pistole Bodysonic BS MG06 rychle zbavíte jak svalové únavy a zatuhnutí, tak i snížíte množství kyseliny mléčné, která ve svalu způsobuje nepříjemné pálení a bolestivost.

Bodysonic BS MG06 vašim svalům uleví

Prováděním uvolňujících procedur s vibrační masážní pistolí Bodysonic BS MG06 se zvýší průtok krve do svalové tkáně, takže budou zmírněny záněty, svalové napětí či eliminovány svalové uzly po namáhavém tréninku. Motor masážního zařízení je bezkartáčový, ultra tichý a vysoce výkonný. Provoz masážní pistole Bodysonic BS MG06 umožňuje 24V Li-ion baterie s dlouhou životností o kapacitě 2500 mAh, která na jedno nabití vydrží až 4 hodiny v provozu. Tuto masážní pistoli MG06 tak využijí nejen sportovci, trenéři nebo fyzioterapeuti, ale i amatérští nadšenci.

Masážní pistole Bodysonic akorát padne do ruky

Design masážní pistole Bodysonic BS MG06 byl navržen ve snaze zkombinovat eleganci a ergonomii, zároveň maximální funkčnost a pohodlnost užití. Pistole přesně padne do ruky. K tomu zajistí komfortní používání pistole Bodysonic BS MG06 její nízká hmotnost. Navíc máte o důležitých údajích přehled na vestavěném LCD displeji.

Chodit k masérovi již nebude potřeba

Rychlost, s jakou dovede masážní pistole Bodysonic BS MG06 pracovat, je doslova inovativní. Jednoznačnou úsporu času například dokazuje, že zatímco byste strávili 30 minut u profesionálního maséra, stejný efekt vám masážní pistole MG06 navodí za pouhých 5 minut! Právě díky tomuto šetření času se Bodysonic BS MG06 perfektně hodí např. pro sportovce s přesně daným sportovním plánem. Stačí chvilička a svaly zase mohou výkonně pracovat.

Výměnné hlavice pro maximální využití pistole Bodysonic BS MG06

Pokud budete používat masážní pistoli Bodysonic BS MG06, výrazně pomůžete regeneraci svého těla po tréninku a zároveň urychlíte zahřátí svalů ještě před sportovní aktivitou. Navíc celkově zlepšíte svou svalovou koordinaci, mobilitu a uvolníte spouštěcí body svalů. Její součástí jsou totiž 4 vyměnitelné aplikační hlavice. S masážní pistolí Bodysonic BS MG06 můžete takto nahradit každodenní protahování a předcházet tak poranění při sportu. 


5,0
Hodnotili 3 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,42 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Napájení

Napájení Na baterie

Určení

Určení Uvolnění bolesti, Masáž

Typ masáže

Druh masáže Poklepová masáž

Funkce

Funkce Displej , Nastavení intenzity , Vyměnitelné nástavce

Funkce

Počet hlavic 4
Počet rychlostí 6

Vlastnosti

Hmotnost 950 g
Amplituda 10 mm
Výdrž 4 h

Baterie a nabíjení

Kapacita baterie 2 600 mAh
Vyjímatelná baterie Ne
Nabíjecí stanice Ne
Doba nabíjení 2 h
Kód:  SPTbod004
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  8595584234450
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB07