Cooking & Baking Ostrava
This page includes all products from category Cooking & Baking that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 21
4Slim Chicory original 1,2 kg
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - 1200 g, flavour natural
GRIZLY Almond flour 1000 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - almond, 1000 g - 279 Kč/1 kg
Vilgain Ghee Spray 200 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil - lactose-free, overflowing butter with avocado oil in a spray bottle, with practical dispenser - 895 Kč/1 l
Allnature RBD Coconut Organic 1000ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil unscented, volume 1000 ml - 179 Kč/1 l
MyProtein FlavDrops 50 ml, white chocolate
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - Sucralose and Flavor Drops, liquid, chocolate flavor, volume 50 ml
Allnature Coconut oil BIO 1000ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil - coconut, 100% natural cold-pressed oil, melts from 23 °C, versatile use, volume 1000 ml - 239 Kč/1 l
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Macadamia nuts 500g
Great price
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 599 Kč/1 kg
Bery Jones Para nuts 250g
Great price
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 250 g - 956 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 358 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 1kg
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 349 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 636 Kč/1 kg
GRIZLY Nut kernel mix 1000 g
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 449 Kč/1 kg