Hazelnut Creams GRIZLY
Hazelnut Creams GRIZLY – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 3
Grizly White Brownie by @mamadomisha 250 g
179,-
716 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, chocolate flavour, 15.9 g protein per 100 g, 558.37 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 716 Kč/1 kg
GRIZLY Maxi Queen by @mamadomisha 240 g
Great price
247,-
1,029 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, hazelnut, white chocolate and caramel flavour, 11.6 g protein per 100 g, 603 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 240 g - 1,029 Kč/1 kg
GRIZLY Hazelnut cream 500 g
309,-
618 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 15 g protein per 100 g, 646 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 618 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Lieskovoorieškové maslá