Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky v Děčíně, Kladně, Liberci, Příbrami a Frýdku-Místku. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Naše pobočky jsou od 22. 10. otevřené pouze
pro výdej objednávek.

Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich 346 AlzaBoxů.

Reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Housefit Tiro 100

-13%
12 590 Kč
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH

Housefit Tiro 100

Rotoped Housefit Tiro 100 nabízí vynikající mechaniku, ergonomii i stabilní konstrukci pro pohodlné cvičení. Kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 9 kg umožňuje bezproblémový trénink osobám s hmotností do 150 kg. Rotoped je opatřený moderní magnetickou brzdou ovládanou elektronicky, která zajišťuje plynulý a velmi tichý chod. Housefit Tiro 100 je vhodný pro osoby, jejichž výška nepřesahuje 190 cm. Jistě oceníte i nastavitelná řídítka a sedlo, které lze upravit horizontálně i vertikálně, díky čemuž lze rotoped přizpůsobit individuálním potřebám.

Klíčové vlastnosti rotopedu Housefit Tiro 100

 • Rotoped s vynikající mechanikou i ergonomií
 • S kalibrovaným setrvačníkem o hmotnosti 9 kg
 • Magnetická brzda ovládaná elektronicky
 • Housefit Tiro 100 se 16 stupni zátěže
 • Nastavitelná řídítka i sedlo pro pohodlné cvičení
 • LCD displej zobrazující informace o tréninku
 • S 12 přednastavenými programy, HRC programem i manuálním režimem
 • Funkce Recovery vyhodnocující fyzickou kondici
 • Rotoped s integrovaným držákem na tablet i na lahev
 • Se šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky
 • Transportní kolečka pro snadný přesun
 • Vyrovnávače nerovnosti podlahy v zadní části
 • Barevné provedení: černé

Housefit Tiro 100 s 12 přednastavenými programy

Na praktickém LCD displeji jsou zobrazovány všechny potřebné funkce, jako srdeční tep, rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a uložené programy. Měření tepové frekvence se provádí pomocí senzorů v rukojetích. Rotoped dále nabízí 12 přednastavených programů s profilem trati, který automaticky mění zátěž během tréninku. Nechybí ani program na udržování konstantních Wattů, HRC program, který je řízený podle tepové frekvence, či možnost sestavení vlastního programu a samozřejmě také manuální režim.

S držákem na tablet i na lahev

Pomocí funkce Recovery rotoped určí vaši fyzickou kondici, a to vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. Pro maximálně příjemné cvičení je Housefit Tiro 100 vybavený držákem na tablet, díky němuž můžete v průběhu cvičení sledovat filmy či videa. Součástí trenažeru je také praktický držák na lahev zajišťující dodržování pitného režimu.

Ideální rotoped pro cvičení v interiéru

Rotoped je osazený profesionální šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický 4hran. To zajistí nejen dlouhou živostnost trenažeru, ale rovněž tichý chod. Pedály jsou opatřené řemínky, které pohodlně drží nohu. Rotoped je vybavený také transportními kolečky v jeho přední části, které umožní jeho snadný přesun. V zadní části jsou nožičky doplněny o vyrovnávače nerovnosti podlahy, což zase zaručí maximální stabilitu. Housefit Tiro 100 je jednoduše skvělou volbou pro kondiční cvičení v interiéru.

Hmotnost:
39 kg

Nosnost:
150 kg

Parametry a specifikace

Hmotnost

Hmotnost 39 kg

Nosnost

Nosnost 150 kg

Regulace zátěže

Regulace zátěže Magnetická brzda

Setrvačník

Setrvačník 9 kg

Funkce

Funkce Displej, Měření tepové frekvence, Vertikální nastavení sedla, Horizontální nastavení sedla, Počítání spálených kalorií, Transportní kolečka

Celkový rozměr

Šířka 56 cm
Výška 152 cm

Měření tepové frekvence

Měření tepu Na řídítkách
Kód:  SPThou0012
Prod. číslo:  8596035000167
WEB2