Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Zkraťte si cestu a ušetřete čas s koloběžkou nebo kolonožkou Eljet

Aktualizováno

Jezdíte ráno do školy nebo do práce autem a velkou část cesty stojíte v dopravní špičce? Nebo rádi chodíte pěšky, ale je to pro vás daleko? Vyřešte to jednou pro vždy s elektrickou koloběžkou nebo kolonožkou značky Eljet. Oproti autu jsou ekologičtější i levnější na provoz. Navíc s tímto prostředkem můžete jezdit i po chodníku, aniž byste dostali pokutu.

Koloběžky nebo kolonožky Eljet – OBSAH

  1. Proč koupit elektrickou koloběžku?
  2. Elektrická koloběžka Eljet Cruiser Eco
  3. Proč koupit kolonožku?
  4. Kolonožka Eljet Rover vás sveze i v terénu
  5. Adrenalinová kolonožka Eljet Offroad E1
  6. Srovnání parametrů Eljet Cruiser vs. Rover vs. Offroad E1

Proč koupit elektrickou koloběžku?

Elektrické koloběžky jsou skladné, velmi rychlé a vhodné pro ty, kdo se nechtějí učit řídit něco nového. Zkraťte si cestu a ušetřete peníze i čas. S elektrickou koloběžkou můžete vyrazit i na výlet do přírody nebo objevovat vzdálená zákoutí svého města. Tato vozítka se totiž nebojí drobných překážek ani náročnějšího terénu. Jízda na elektrické koloběžce je velmi bezpečná a snadná. Jakmile dorazíte do cíle, stačí ji jednoduše a bez větší námahy přenést, kam potřebujete.

Elektrická koloběžka Eljet Cruiser

Eljet Cruiser je elektrická koloběžka vyrobená z kvalitních materiálů. Na široké stupačce je protiskluzová úprava pro větší bezpečí i při jízdě po dešti na mokrých cestách. Komfortní jízdu na nerovném povrchu, ať už se jedná o písek, travnatou plochu, nebo polní cestu, zajistí velká kola uzpůsobená jízdě v terénu se zadním tlumičem nárazů.

Eljet, koloběžka

Užijte si komfortní jízdu s Eljet Cruiser Eco.

Citelnou výhodou koloběžky Eljet Cruiser jsou kompaktní rozměry i jednoduché skládání během pár okamžiků. Povolením několika pojistek totiž složíte tento efektivní dopravní prostředek podobně jako skládací kola do lehce přenositelného stavu. Stejně snadno nastavíte i výšku řídítek dle aktuální potřeby jezdce.

Eljet, skladná koloběžka

Složení koloběžky je snadné a rychlé.

Na velkém LED displeji uvidíte svou rychlost, kterou zajistí motor s kapacitou 350 W, stav lithiové baterie či aktuálně zařazený rychlostní stupeň. V okolí displeje se nachází ovládací tlačítka pro vypnutí a zapnutí, zvonek, světla nebo pro řazení mezi třemi rychlostmi. Eljet Cruiser Eco je vybavena jasným předním světlem, které vám zajistí bezpečnou jízdu i v noci.

Proč koupit kolonožku?

Chcete-li něco moderního, neobvyklého nebo prostě něco, co vaši cestu zpříjemní a zpestří, sáhněte po kolonožce. Určitě ji znáte i pod anglickým výrazem hoverboard. Je to balanční vozítko, které se ovládá pouze rovnováhou samotného jezdce. Uvnitř jsou gyroskopy a mikročipy sledující polohu podložek vůči ose kolonožky. Přenášením váhy na špičky a paty tak udáváte směr jízdy dopředu, dozadu i do zatáčky. A nemusíte se bát, zvládnou to lidé v každém věku včetně dětí od 6 let.

Eljet, hoverboard

Vyzkoušejte si jízdu na populárním hoverboardu s integrovaným reproduktorem.

Kolonožka Eljet Rover vás sveze i v terénu

Eljet Rover není jen tak ledajaká kolonožka, je terénní. Design ostatně hovoří sám za sebe. Masivní 8,5" pneumatiky z lisované gumy i pevná, nezdolná, robustní konstrukce elektrovozítka hravě zvládne drobné nerovnosti. Vyrazit na ní tedy můžete klidně i mimo krásné a rovné silnice, nebo rovnou do kopce se sklonem do 20°. Uveze jezdce o hmotnosti až 120 kg. Jeho převoz zajišťují dva vysoce výkonné motory Changhong, které dosahují až 350 W. Maximální rychlost je 15 km/hod.

Eljet Rover

Eljet Rover zvládne i kopec se sklonem do 20°.

Ani vzdáleností se nemusíte příliš zabývat. Lithiová baterie značky Samsung s kapacitou 4 400 mAh vydrží pohánět kolonožku na vzdálenost 15 až 20 km. Je však nutné brát ohled na hmotnost jezdce, styl jízdy a náročnost terénu. V případě velkého dobrodružství je třeba počítat s kratší dojezdovou vzdáleností. Eljet Rover po úplném vyčerpání dobijete do 2 hodin.

Do konstrukce kolonožky Eljet Rover jsou integrovány LED diody – dvě přední bílá a dvě zadní červená světla. Díky nim budete na svých cestách vždy dobře vidět. Vozítko lze také spárovat pomocí technologie Bluetooth s mobilním telefonem. Prostřednictvím vestavěného reproduktoru pod levým nášlapem můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. Tato kolonožka má i svou vlastní mobilní aplikaci, která umožní sledovat aktuální stav baterie i rychlost jízdy.

Eljet Rover

Eljet Rover má svou vlastní mobilní aplikaci.

Adrenalinová kolonožka Eljet Offroad E1

Pokud se nebojíte adrenalinu na kolonožce v mírném terénu, zvolte raději kolonožku Eljet Offroad E1. Ta sice vyjede kopec „pouze“ do 15° a o trochu déle se nabíjí, ale s 10" nafukovacími odolnými pneumatikami vám zaručí pořádné odpružení, s nímž zdoláte nejednu překážku. Zbylé vlastnosti jsou velmi podobné výše popsané kolonožce Eljet Rover, a to včetně Bluetooth a možnosti přehrávání hudby.

Eljet Offroad E1

Zažijte dobrodružnou jízdu s kolonožkou Eljet Offroad E1.

Srovnání parametrů Eljet Cruiser vs. Rover vs. Offroad E1

Elektrická koloběžka je vhodná pro spíše konzervativní jezdce nebo pro ty, kteří mají rádi větší rychlost. Kolonožky pak ocení ti, kdo s oblibou zkouší něco nového nebo si cestu rádi zpestří. Terénní hoverboardy zvolí především dobrodruzi. Podívejte se na následující porovnání modelů značky Eljet, ať si zvolíte přesně to pravé.

Vybrané parametry Eljet Cruiser Eljet Rover Eljet Offroad E1
Max. rychlost 30 km/h 15 km/h 15 km/h
Dojezd 25 km 20 km 20 km
Baterie 8 800 mAh 4 400 mAh 4 400 mAh
Výkon 350 W 2× 350 W 2× 350 W
Stupně rychlosti 3
Úhel stoupání 30° 20° 15°
Reproduktor
Doba nabíjení 3–4 h 1–2 h 2–3 h
Max. váha jezdce 100 kg 120 kg 120 kg
Hmotnost 11 kg 15 kg 14 kg
Rozměry 1 160 × 940 × 210 mm 710 × 216 × 241 mm 690 × 290 × 280 mm
Rozměry – složené 940 × 330 × 150 mm
Cena 11 999,– 5 999,– 5 290,–

Cena platná k 2. 12. 2019.

Ať už zvolíte kterékoliv vozítko, věříme, že se vám postará o nové zážitky i parádní zábavu. Koloběžky i kolonožky začínají být opravdu v módě. Dopravujte se stylově již od 5 290 Kč.

P-DC1-WEB29