Obnovit stránku

Misura MB1Pro Blue

3 989 Kč
3 297 Kč bez DPH

Misura MB1Pro Blue

Masážní pistole MISURA MB1Pro je vhodná pro rekreační i profesionální sportovce, kterým pomůže s uvolněním svalů po fyzickém výkonu. Pistole produkuje koncentrované tlakové pulsy, které pronikají hluboko do svalové tkáně. Tyto tlakové pulsy následně eliminují svalové uzly, uvolňují svaly, zlepšují krevní oběh a zvyšují rozsah pohybu. Masáž pomocí pistole může také výrazně zkrátit dobu regenerace po výkonu a současně snížit napětí a bolest svalů. Masážní pistole MISURA MB1Pro ovšem dokáže také urychlit růst svalů, zvýšit jejich ohebnost a snížit obsah kyseliny mléčné v těle. Vybírat můžete z 5 nastavitelných rychlostí a perfektní masáž jednotlivých svalových partií zajistí 6 masážních hlav.

Klíčové vlastnosti masážní pistole MISURA MB1Pro, modrá

  • MISURA MB1Pro produkuje koncentrované tlakové pulsy hluboko do svalové tkáně
  • Eliminuje svalové uzly, uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje rovněž rozsah pohybu
  • Výrazně zkracuje dobu regenerace po výkonu a současně snižuje napětí i bolest svalů
  • MISURA MB1Pro dokáže urychlit růst svalů, zvýšit jejich ohebnost a snížit obsah kyseliny mléčné v těle
  • Možnost výběru z 5 nastavitelných úrovní rychlosti a 2 režimů intenzity
  • MISURA MB1Pro s 6 masážními hlavami
  • Kvalitní baterie s kapacitou 2500 mAh
  • MISURA MB1Pro pro rekreační i profesionální sportovce

Masážní pistol má ergonomický design

Díky ergonomickému zpracování je masáž s přístrojem MISURA MB1Pro velmi pohodlná. Zajisté oceníte protiskluzovou rukojeť, která vám umožní jednoduché a pevné uchopení. Kromě vysokého výkonu vyniká masážní pistole MISURA MB1Pro rovněž propracovaným designem ve tvaru písmene T.

MISURA MB1Pro vyniká vysokou rychlostí

Při masáži svalů s pistolí MISURA MB1Pro můžete využít rychlost až 3200 ot./min. Přesné vnitřní vyvážení navíc zajistí vysoký výkon při minimální spotřebě energie. MISURA MB1Pro pracuje se svalovými skupinami do hloubky až 12 mm a rychle rozpouští kyselinu mléčnou, čímž přináší úlevu do celého těla. 

Snímání tlaku pro přizpůsobení individuálním potřebám

Masážní přístroj MISURA MB1Pro nabízí inteligentní vibrační režim snímání tlaku a variabilní pětistupňovou frekvenci. Díky tomu se přístroj dokonale přizpůsobí individuálním potřebám uživatelů. Ať už se rozhodnete pro každodenní, zklidňující či hloubkovou intenzivní masáž, s pistolí MISURA MB1Pro vždy dosáhnete požadovaného výsledku. 

MISURA MB1Pro má výkonný a tichý bezkartáčový motor

Díky špičkovému bezkartáčovému motoru nabízí masážní pistole MISURA MB1Pro vysoký výkon v každé situaci. Motor je vybaven novou generací technologie pro redukci hluku, která omezuje hladinu hluku na pouhých 35 decibelů. Masážní pistoli MISURA MB1Pro tak můžete bez problému využít kdekoliv a v jakýkoliv čas. 

Masážní pistole MISURA MB1Pro s dlouhou výdrží

Masážní přístroj MISURA MB1Pro nabízí dlouhou výdrž až 8 hodin na jedno nabití. K dispozici je kvalitní 2500 mAh li-ion baterie, kterou nabijete na plnou kapacitu během pouhých 2 hodin. V režimu prvního rychlostní stupně při každodenním používání po dobu 10 minut vydrží zařízení v provozu až po dobu 36 dní. 

Funkce automatického zastavení

Při masáží svalů s pistolí MISURA MB1Pro oceníte chytrou funkci Smart Shutdown. Díky této funkci se pistole po 10 minutách nepřetržitého používání automaticky zastaví. Zabrání tak příliš dlouhé masáži pouze jedné části těla, která může vést k poškození svalů a kostí. 

MISURA MB1Pro s přepravním kufříkem 

Masážní pistole MISURA MB1Pro je dodávána v praktickém ochranném kufříku pro snadnou přepravu, takže ji lze bez problému vzít s sebou kamkoliv. Díky kombinaci gumy, ultralehkého skleněného vlákna a lehkého motoru je navíc manipulace s pistolí velmi pohodlná.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Masážní pistole

Použití

Použití Celé tělo

Určení

Určení Masáž

Funkce

Počet hlavic 6
Počet rychlostí 5

Vlastnosti

Hmotnost 1 050 g
Amplituda 12 mm
Výdrž 8 h

Baterie a nabíjení

Kapacita baterie 2 500 mAh
Vyjímatelná baterie Ne
Nabíjecí stanice Ne
Doba nabíjení 2 h
Kód:  SPTmis002
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  8594205910360
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08