Obnovit stránku

Misura MB3 Red/Black

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

Misura MB3 Red/Black

Masážní pistole MISURA MB3 je vhodná pro rekreační i profesionální sportovce, kterým pomůže s uvolněním svalů po fyzickém výkonu. Pistole produkuje koncentrované tlakové pulsy, které pronikají hluboko do svalové tkáně. Tyto tlakové pulsy následně eliminují svalové uzly, uvolňují svaly, zlepšují krevní oběh a zvyšují rozsah pohybu. Masáž pomocí pistole může také výrazně zkrátit dobu regenerace po výkonu a současně snížit napětí a bolest svalů. Masážní pistole MISURA MB3 ovšem dokáže také urychlit růst svalů, zvýšit jejich ohebnost a snížit obsah kyseliny mléčné v těle. Vybírat můžete ze 4 nastavitelných rychlostí a perfektní masáž jednotlivých svalových partií zajistí 4 masážní hlavy.

Klíčové vlastnosti masážní pistole MISURA MB3, červeno-černá

  • MISURA MB3 produkuje koncentrované tlakové pulsy hluboko do svalové tkáně
  • Funkce powerbanky pro nabíjení chytrých zařízení
  • Eliminuje svalové uzly, uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje rovněž rozsah pohybu
  • Výrazně zkracuje dobu regenerace po výkonu a současně snižuje napětí i bolest svalů
  • MISURA MB3 dokáže urychlit růst svalů, zvýšit jejich ohebnost a snížit obsah kyseliny mléčné v těle
  • Možnost výběru ze 4 nastavitelných úrovní rychlosti
  • MISURA MB3 se 4 masážními hlavami
  • Kvalitní baterie s kapacitou 2000 mAh
  • MISURA MB3 pro rekreační i profesionální sportovce

Masážní pistole má ergonomický design

Díky ergonomickému zpracování je masáž s přístrojem MISURA MB3 velmi pohodlná. Zajisté oceníte protiskluzovou rukojeť pro jednoduché a pevné uchopení. Kromě vysokého výkonu vyniká masážní pistole MISURA MB3 rovněž propracovaným designem ve tvaru písmene T.

MISURA MB3 oplývá vysokou rychlostí

Při masáži svalů s pistolí MISURA MB3 můžete využít rychlost až 2800 ot./min. Přesné vnitřní vyvážení navíc zajistí vysoký výkon při minimální spotřebě energie. MISURA MB3 pracuje se svalovými skupinami do hloubky až 6 mm a rychle rozpouští kyselinu mléčnou, čímž přináší úlevu do celého těla. 

Snímání tlaku pro přizpůsobení individuálním potřebám

Masážní přístroj MISURA MB3 nabízí inteligentní vibrační režim snímání tlaku a variabilní čtyřstupňovou frekvenci. Díky tomu se přístroj dokonale přizpůsobí individuálním potřebám uživatelů. Ať už se rozhodnete pro každodenní, zklidňující či hloubkovou intenzivní masáž, s pistolí MISURA MB3 vždy dosáhnete požadovaného výsledku. 

Výkonný a tichý bezkartáčový motor

Díky špičkovému bezkartáčovému motoru nabízí masážní pistole MISURA MB3 vysoký výkon v každé situaci. Motor je vybaven novou generací technologie pro redukci hluku, která omezuje hladinu hluku na pouhých 35 decibelů. Masážní pistoli MISURA MB3 tak můžete bez problému využít kdekoliv a v jakýkoliv čas. 

Masážní pistole MISURA MB3 s dlouhou výdrží

Masážní přístroj MISURA MB3 nabízí dlouhou výdrž až 4 hodiny na jedno nabití a k dispozici je kvalitní 2000 mAh li-ion baterie. Přístroj lze nabíjet prostřednictvím USB-C výstupu a adaptéru DV/2A. Masážní pistoli MISURA MB3 lze využít jako powerbanku pro nabíjení chytrého telefonu. 

Funkce automatického zastavení

Při masáží svalů s pistolí MISURA MB3 oceníte chytrou funkci Smart Shutdown. Díky této funkci se pistole po 10 minutách nepřetržitého používání automaticky zastaví. Zabrání tak příliš dlouhé masáži pouze jedné části těla, která může vést k poškození svalů a kostí. 

MISURA MB3 s kompaktními rozměry 

Masážní pistole MISURA MB3 vyniká kompaktním zpracováním. Díky tomu se bez problému vejde do každého zavazadla a lze ji pohodlně využít i na cestách. Manipulace s přístrojem je tak maximálně jednoduchá a celková hmotnost činí pouhých 0,55 kg.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Masážní pistole

Určení

Určení Masáž

Funkce

Počet hlavic 4
Počet rychlostí 4

Vlastnosti

Hmotnost 465 g
Amplituda 6 mm
Výdrž 4 h

Baterie a nabíjení

Kapacita baterie 2 000 mAh
Vyjímatelná baterie Ne
Nabíjecí stanice Ne
Doba nabíjení 3 h
Kód:  SPTmis006
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  8594205910353
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12