Obnovit stránku

Misura MB4 Blue/Green

2 389 Kč
1 974 Kč bez DPH

Misura MB4 Blue/Green

Masážní pistole MISURA MB4 je vhodná pro rekreační i profesionální sportovce, kterým pomůže s uvolněním svalů po fyzickém výkonu. Pistole produkuje koncentrované tlakové pulsy, které pronikají hluboko do svalové tkáně. Tyto tlakové pulsy následně eliminují svalové uzly, uvolňují svaly, zlepšují krevní oběh a zvyšují rozsah pohybu. Masáž pomocí pistole může také výrazně zkrátit dobu regenerace po výkonu a současně snížit napětí a bolest svalů. Masážní pistole MISURA MB4 ovšem dokáže také urychlit růst svalů, zvýšit jejich ohebnost a snížit obsah kyseliny mléčné v těle. Vybírat můžete ze 4 nastavitelných rychlostí a perfektní masáž jednotlivých svalových partií zajistí 4 masážní hlavy.

Klíčové vlastnosti masážní pistole MISURA MB4, modro-zelená

  • MISURA MB4 produkuje koncentrované tlakové pulsy hluboko do svalové tkáně
  • Funkce powerbanky pro nabíjení chytrých zařízení
  • Eliminuje svalové uzly, uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje rovněž rozsah pohybu
  • Výrazně zkracuje dobu regenerace po výkonu a současně snižuje napětí i bolest svalů
  • MISURA MB4 dokáže urychlit růst svalů, zvýšit jejich ohebnost a snížit obsah kyseliny mléčné v těle
  • Možnost výběru ze 4 nastavitelných úrovní rychlosti
  • MISURA MB4 se 4 masážními hlavami
  • Kvalitní baterie s kapacitou 2000 mAh
  • MISURA MB4 pro rekreační i profesionální sportovce

Masážní pistole má ergonomický design

Díky ergonomickému zpracování je masáž s přístrojem MISURA MB4 velmi pohodlná. Zajisté oceníte protiskluzovou rukojeť pro jednoduché a pevné uchopení. Kromě vysokého výkonu vyniká masážní pistole MISURA MB4 rovněž propracovaným designem ve tvaru písmene T.

MISURA MB4 vyniká vysokou rychlostí

Při masáži svalů s pistolí MISURA MB4 můžete využít rychlost až 2800 ot./min. Přesné vnitřní vyvážení navíc zajistí vysoký výkon při minimální spotřebě energie. MISURA MB4 pracuje se svalovými skupinami do hloubky až 6 mm a rychle rozpouští kyselinu mléčnou, čímž přináší úlevu do celého těla. 

Snímání tlaku pro přizpůsobení individuálním potřebám

Masážní přístroj MISURA MB4 nabízí inteligentní vibrační režim snímání tlaku a variabilní čtyřstupňovou frekvenci. Díky tomu se přístroj dokonale přizpůsobí individuálním potřebám uživatelů. Ať už se rozhodnete pro každodenní, zklidňující či hloubkovou intenzivní masáž, s pistolí MISURA MB4 vždy dosáhnete požadovaného výsledku. 

Výkonný a tichý bezkartáčový motor

Díky špičkovému bezkartáčovému motoru nabízí masážní pistole MISURA MB4 vysoký výkon v každé situaci. Motor je vybaven novou generací technologie pro redukci hluku, která omezuje hladinu hluku na pouhých 35 decibelů. Masážní pistoli MISURA MB4 tak můžete bez problému využít kdekoliv a v jakýkoliv čas. 

Masážní pistole MISURA MB4 s dlouhou výdrží

Masážní přístroj MISURA MB4 nabízí dlouhou výdrž až 4 hodiny na jedno nabití a k dispozici je kvalitní 2000 mAh li-ion baterie. Přístroj lze nabíjet prostřednictvím USB-C výstupu a adaptéru DV/2A. Masážní pistoli MISURA MB4 lze využít jako powerbanku pro nabíjení chytrého telefonu. 

Funkce automatického zastavení

Při masáží svalů s pistolí MISURA MB4 oceníte chytrou funkci Smart Shutdown. Díky této funkci se pistole po 10 minutách nepřetržitého používání automaticky zastaví. Zabrání tak příliš dlouhé masáži pouze jedné části těla, která může vést k poškození svalů a kostí. 

MISURA MB4 s kompaktními rozměry 

Masážní pistole MISURA MB4 vyniká kompaktním zpracováním. Díky tomu se bez problému vejde do každého zavazadla a lze ji pohodlně využít i na cestách. Manipulace s přístrojem je tak maximálně jednoduchá a oceníte rovněž nízkou hmotnost.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Masážní pistole

Použití

Použití Celé tělo

Určení

Určení Masáž

Funkce

Počet hlavic 4
Počet rychlostí 4

Vlastnosti

Hmotnost 485 g
Amplituda 6 mm
Výdrž 4 h

Baterie a nabíjení

Kapacita baterie 2 000 mAh
Vyjímatelná baterie Ne
Nabíjecí stanice Ne
Doba nabíjení 3 h
Kód:  SPTmis007
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  8594205910339
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB04