Obnovit stránku

Sharp Shape Závěsný systém GREEN

-30%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
999 Kč
699 Kč
578 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

Sharp Shape Závěsný systém GREEN

Unikátní závěsný systém Sharp Shape v zeleném provedení dokáže efektivně posilovat svalstvo celého těla, a to za pomoci vlastní váhy. Závěsný systém se skládá z popruhů, karabin a přezek, díky kterým lze cvičit prakticky kdekoliv a posilovat tak celé tělo. Mechanizmus také umožňuje upevnění ke dveřím. Díky mnoha různorodým cvikům lze systematicky procvičit a posílit svalstvo komplexně. Tato víceúčelová posilovací a rehabilitační pomůcka vám poslouží ke kondičnímu i balančnímu cvičení.

Klíčové vlastnosti

  • maximální nosnost 150 kg
  • délka popruhů od 145 do 248 cm
  • kompaktní balení
  • nízká hmotnost

Jak to funguje

V závislosti na úhlu těla se zvyšuje či snižuje intenzita zatížení. Výhodou je zapojení vnitřního (kosterního) svalstva, které je důležité pro stabilitu těla v přirozených polohách. Systém je opatřen kovovou karabinou pro snadné upevnění a dále kovovými přezkami pro nastavení délky popruhů (od 145 do 248 cm). Komfortní držení je zajištěno měkkými úchopy pro ruce i nohy. Díky kompaktnímu balení a nízké hmotnosti si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Původně byl tento systém vyvinut americkou armádou, která ho využívá při svých fyzických trénincích. Od té doby je ve světě běžnou součástí sportovních příprav vrcholových sportovců a lidí se zdravým životním stylem.

4,6
hodnotilo 57 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Nosnost

Nosnost 150 kg

Barva

Barva Zelená

Úchyt do dveří

Úchyt do dveří Ano

Materiál madla

Materiál madla Pěna
Kód:  Mich05
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  2492293507010
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB7