Obnovit stránku

WalkingPad: úžasně skladný chodicí pás pro domácí cvičení

Aktualizováno

Domácí cvičení je skvělou alternativou k přeplněným fitness centrům a venkovnímu sportování při nepřízni počasí. S chůzí to ale v tomto případě bylo většinou problematické, protože speciální přístroje zabíraly mnoho místa a nebyl na ně příliš hezký pohled. S WalkingPad se vše mění. Dlouhé procházky si nyní můžete užít i v malém bytě a své tělo tak potěšit po dlouhém sezení. Tento chodicí pás je tak skladný, že jeho přítomnost bude znát jen podle vaší zlepšující se kondice. Dopřejte si dostatek pohybu kdykoliv vás napadne, aniž byste své domácnosti ubrali volný prostor!

Chodicí pás WalkingPad

Chodicí pás WalkingPad – OBSAH

  1. Pravidelná delší chůze má pozitivní účinky na tělo i mysl
  2. WalkingPad nezabírá místo a vypadá skvěle
  3. Dejte svému tělu přesně to, co potřebuje

Pravidelná delší chůze má pozitivní účinky na tělo i mysl

Chůze je pro tělo přirozený a velmi příjemný pohyb. Pomáhá rozproudit krev, lymfatický systém, spálit tuky a udržuje tak tělo v dobré fyzické i psychické kondici. Denně bychom měli ujít minimálně 10 000 kroků, ale ne vždy jsou k tomu vhodné podmínky. S chodicím pásem WalkingPad si můžete svou dávku chůze dopřávat nezávisle na počasí a kdykoliv dostanete chuť.

WalkingPad nezabírá místo a vypadá skvěle

Máte malý byt a ceníte si každého volného místa nebo prostě jen nechcete mít celý den v obývacím pokoji postavený chodicí pás? Hlavní výhodou WalkingPad je jeho skladnost. Velmi jednoduše a rychle jej složíte na praktickou velikost, která se bez problému vejde pod postel, sedačku nebo za dveře. Rám pásu je vyrobený z ultra lehké hliníkové slitiny (i přesto ale unese až 110 kg) a v přední části má pás dvě kolečka, takže se s ním dobře manipuluje a pohodlně se přesouvá z místa na místo.

Ovšem i když WalkingPad neschováte, ostudu vám rozhodně neudělá. Jeho design je moderní a velmi minimalistický, takže vypadá spíše jako futuristická dekorace, nežli sportovní nářadí.

Chodicí pás WalkingPad
Praktická velikost umožňuje WalkingPad uschovat tak, že nezabere téměř žádné místo.

Dejte svému tělu přesně to, co potřebuje

Pokud během dne často sedíte a máte málo pohybu, vaše tělo si jistě žádá vzpruhu, aby mohlo zase naplno fungovat. WalkingPad pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a umožňuje „vychodit“ stres a všechny starosti příjemnou zdravotní procházkou v pohodlí domova. Dopřát si můžete rovněž intenzivní cvičení, u kterého se řádně zapotíte a vyplavíte z těla všechny toxiny.

WalkingPad nabízí 2 režimy ovládání: manuální a automatický. V prvním případě ovládáte chodicí pás dálkovým ovladačem a rychlost si nastavujete podle toho, jak vám to právě vyhovuje. Oproti tomu automatický režim řídí patentovaný systém Adaptive Speed Control, který pohyb pásu přizpůsobuje vaší rychlosti a stylu chůze v rozmezí 0,5–6 km/h.

A i když se do toho pořádně opřete, nikoho svým sportováním nebudete rušit. WalkingPad totiž disponuje tichým chodem, díky čemuž budete i při větší rychlosti našlapovat tiše jako myška.

i

Vytvořte si plán a ten dodržujte. Nastavte si přesný čas a délku chůze (v rámci vašich možností, ze začátku spíše méně) a pravidelně, nejlépe obden, v danou dobu choďte. Jen tak si vypěstujete zvyk, který se postupem času změní v čirou radost z pohybu, na níž se stanete doslova závislí. Chce to jen vytrvat!

Dva typy chodicího pásu WalkingPad a jejich funkčnosti

  • WalkingPad A1 – rychlost až 6 km/h, 120 × 41,5 cm, nosnost 100 kg.
  • WalkingPad R1 – rychlost až 10 km/h, 120 × 44 cm, nosnost 110 kg.
Chodicí pás WalkingPad
Zůstaňte ve formě, i když vám počasí nepřeje.

Oba dva modely chodících pásů jsou vybaveny velkým a přehledným LED displejem, který díky dokonalému nasvícení velmi dobře uvidíte i ve tmě.

Chodicí pásy WalkingPad je rovněž možné propojit s telefonem přes Bluetooth a ve stejnojmenné aplikaci WalkingPad nebo také v hojně používané aplikaci KS Fit (obě stáhnete na Google Play nebo App Store) můžete sledovat své pokroky a výsledky cvičení. Budete tak mít přehled, zda dodržujete svůj cvičební plán.

S WalkingPad se udržíte v kondici nezávisle na počasí. I když bude ráno mráz, přes den průtrž mračen nebo nekonečné vedro, můžete vyrazit na dlouhou procházku, aniž by na vás spadla jediná dešťová kapka nebo vás slunce pálilo do zad. Po skončení cvičení pak chodicí pás během chvilky schováte a ve vaší domácnosti nebude po nářadí ani památky. Poznat to bude jen na vaší skvělé kondici a širokém úsměvu.

P-DC1-WEB18