Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

SSHD inside

Probuďte skrytý výkon vašeho počítače, notebooku či ultrabooku s novými hybridními SSHD disky. Tyto extrémně tenké disky v sobě kombinují vysokou kapacitu klasického plotnového disku a rychlost, nízkou spotřebu a okamžitou odezvu NAND flash pamětí. 
 
Společně s technologií schopnou nejčastěji spouštěné aplikace přesunout právě na rychlou SSD část budete doslova zaskočení rychlostí startu systému a okamžitým spouštěním aplikací a to i na méně výkonných počítačích.

Hlavní výhody SSHD disků

 
  • Bootují a dosahují rychlostí srovnatelných s klasickými SSD
  • Jsou mnohem rychlejší než klasické plotnové disky
  • Rozhraní SATA III s vysokou přenosovou rychlostí 6 Gb/s
  • Zcela bezproblémová instalace
  • Lze použít místo plotnového disku a v každém operačním systému
  • Tenké provedení a nízká hmotnost vhodná do notebooků

SSHD - to nejlepší z HDD a SDD


Známe to všichni. U klasického disku s 5400 otáčkami trvá start systému, spouštění aplikací či her dlouhou dobu a vám nezbývá nic než čekat. U SSD disků zase musíme platit vysoké částky za každý GB, kterých navíc není mnoho. Při návrhu SSHD disků se podařilo všechna tato negativa eliminovat a vytvořit tak téměř dokonalé úložiště.

Jak to vlastně funguje?


SSHD disky jsou vybaveny speciální technologií, která analyzuje nejčastěji spouštěné aplikace a ukládá jejich data na rychlou SSD část. Vy se tak nemusíte o nic starat, nic nastavovat nebo sledovat - vše probíhá automaticky a výsledkem je až neuvěřitelné zrychlení celého počítače.

Rychlý jako SSD. Levný jako HDD


Nejčastějším důvodem zavrhnutí SSD disků je jejich vysoká cena. Cena SSHD se však ani zdaleka nebojí srovnání s cenovkami klasických disků a vašemu počítači se tak za minimální příplatek dostane několikanásobnému výkonu, i když v sobě zrovna nebude mít výkonný procesor nejnovější generace.
P-DC1-WEB29