Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Tablety Asus nejprodávanějšími v nabídce Alza.cz


„Obliba tabletů narůstá napříč všemi věkovými skupinami a je motivována především širší nabídkou zařízení na trhu, cenovou dostupností, lepším výkonem či nabídkou příslušenství. Dalším důvodem jsou statisíce aplikací, které jsou dnes pro tablety k dispozici, navíc v každé kategorii je k dispozici hodnotná aplikace zcela zdarma," řekla PR manažerka Alza.cz Šárka Jakoubková.
 

Nejprodávanějšími značkami tabletů v České republice i na Slovensku u Alza.cz jsou Asus, Apple a Samsung,

z hlediska nejprodávanějších operačních systémů pak zákazníci Alza.cz v podstatě kopírují celosvětové výsledky: nejprodávanější je Android (75 %), následuje iOS (24 %) a Windows (1 %). Uživatelsky nejlépe hodnocenými tablety u Alza.cz jsou výrobky značek Apple a Samsung. Pomyslný palec dolů pak dostávají především zařízení z kategorie „levné“, tedy zhruba pod tři tisíce korun, kde je třeba vybírat obezřetně.
 

„Rok 2014 přinese větší zájem o tablety s operačním systémem Windows a zařízení s větším displejem. Posílí trh konvertibilních zařízení 2 v 1, která kombinují mobilitu tabletu s výkonem notebooku a nabízejí jednoduché ovládání pomocí dotyku nebo oddělitelné klávesnice. Zákazníci preferující menší zařízení se pak přesunou k phabletům, které kombinují vlastnosti smartphonu a tabletu. Prodeje phabletů a zařízení 2 v 1 budou postupně růst, jak to nyní vidíme u chytrých telefonů a konvenčních tabletů," dodala Jakoubková.
 

Celý článek zde: www.rmol.cz

P-DC1-WEB17