Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

The Elder Scrolls: Blades (OZNÁMENÍ) vyjde na podzim na Nintendo Switch

Aktualizováno

Free to Play akční RPG The Elder Scrolls: Blades je prozatím dostupné na mobilních zařízeních a tabletech, na podzim se však seznam platforem rozšíří o konzoli Nintendo Switch. Na E3 2019 to oznámilo vydavatelství Bethesda na své tiskové konferenci. Více podrobností v oznámení.

Oznámení

The Elder Scrolls: Blades; screenshot: Switch oznámení

• Žánr: Akční RPG • Multiplayer: Ano (online) • Vývojář: Bethesda Game Studios • Vydavatel: Bethesda • Platformy a Datum vydání: Nintendo Switch (podzim 2019) • Homepage: elderscrolls.bethesda.net/en/blades • Čeština: Ne


The Elder Scrolls: Blades zamíří na podzim na Switch

• Oznámení: 11. 6. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Bethesda na své tiskové konferenci v rámci výstavy E3 připomněla, že mobilní/tabletové akční RPG The Elder Scrolls: Blades stále zůstává dostupné zdarma jako Free to Play titul a nově se také podívá na Nintendo Switch. Hra by měla na hybridní konzoli od Nintenda doputovat už tento podzim a stejně jako ostatní verze bude podporovat cross-play a cross-progression. To hezky česky znamená to, že budeme moci vyzvat na souboj i majitele telefonů či tabletů s Androidem nebo iOS, cross-progression navíc dovolí přenést si postup z jiného zařízení. Pokud jste tedy rozehráli The Elder Scrolls: Blades na mobilním telefonu ale od podzimu budete chtít pokračovat na Switchi, nic vám v tom bránit nebude.

The Elder Scrolls: Blades – Nintendo Switch (trailer)

The Elder Scrolls: Blades se zařadí po bok dalších Free to Play titulů jako jsou Fortnite nebo Warframe, které je možné zdarma hrát na konzoli Nintendo Switch.

Musím přiznat, že při oznámení The Elder Scrolls: Blades pro Switch jsem byl spíše zklamán. Na své konzoli, byť hybridní, zkrátka neradi vidíte mobilní hry. Nedá se však opomenout fakt, že právě na Switchi bude ovládání hry nejjednodušší a zároveň nejzábavnější. Nejlepší možnou kombinací pak podle všeho budou odepnuté Joy-Cony a jejich pohybové možnosti, které se na máchání mečem a vykrývání úderů hodí nejlépe, což jsme si ověřili už při portu The Elder Scrolls V: Skyrim.

Bethesda se však věnovala TES: Blades napříč všemi platformami, v průběhu noci totiž hra dostala nový update, který obsahuje solo arény, nový systém šperků a především novou sérii questů. Na podzim pak vedle verze pro Nintendo Switch vyjde rovněž nový PvP režim, možnost vytvářet guildy a navštívit města vašich přátel. Jaký máte názor na přítomnost The Elder Scrolls: Blades na Switchi vy? Dejte nám vědět v komentářích.

The Elder Scrolls: Blades; screenshot: Nintendo Switch The Elder Scrolls: Blades; screenshot: Joy Con

Hlavní devízou Nintendo Switch verze bude bezpochyby pohybové ovládání.

• Zdroje: IGN, Bethesda, vlastní

i Mohlo by vás zajímat

The Elder Scrolls: Blades dorazí na Nintendo Switch na podzim 2019. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB13