Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Bav se z domova s tiskárnami od HP

• Autor: Redakce

Značka HP, to není jen ztělesnění vysoce kvalitních tiskáren na doma či do kanceláře. Nově je to také symbol kreativity pro celou vaši rodinu. Vytiskni. Vystřihni. Bav se. Vše s tiskárnami od HP, které vás ve štychu nenechají, ať už doma trávíte deštivý víkend, nebo vás za dveřmi s rodinou zavřely jiné okolnosti. Co HP nabízí?

bav-se-doma-s-HP

Kreativita na dosah ruky

Pokud jste vlastníkem tiskárny HP, nebo si ji domů chystáte pořídit, výrobce má pro vás a hlavně pro vaše děti dárek. Sadu barevných omalovánek, které zároveň poslouží jako vystřihovánka. Chcete si vytvořit zajímavé koláže, vylepšit svoje obrázky nebo si s několika špejlemi a trochou fantazie vytvořit jednoduché loutky pro domácí divadýlko, ve kterém bude účinkovat právě vaše rodina? Není nic jednoduššího.

K dispozici jsou:

  • barevné vystřihovánky,
  • vystřihovánky určené k vybarvení,
  • omalovánky.

Co je pro to nutné udělat?

K inspiraci pro vlastní tvorbu se dostanete snadno. Na webu Tiskněte s HP stačí zadat e-mail, vyplnit typ vaší tiskárny a je to. V tu chvíli, po odkliknutí kontrolního odkazu, který vám přijde do mailové schránky, se vám odemkne kompletní výběr materiálu. Klikněte a vybraný obrázek se stáhne, připravený k vytištění pomocí vaší tiskárny HP.

i Mohlo by vás zajímat

HP rozvíjí kreativitu a dává k dispozici sadu vystřihovánek a omalovánek. Ty zabaví v případě dlouhých chvil, které nyní zažíváme, když musíme všichni trávit čas doma. Stačí se registrovat a omalovánky i vystřihovánky jsou vaše.

P-DC1-WEB27