Obnovit stránku

Výběr TOP gadgetů 2

Aktualizováno • Autor: Redakce

Je tu další díl seriálu o TOP gadgetech. V prvním dílu jsme si již několik bláznivých příslušenství ukázali. Tentokrát se zaměříme na výběr dalších, která mohou být nápomocna, ale budou se hodit i ke kreativní tvorbě.

TOP gadgety 2, úvod

Vývěr TOP gadgetů 2 – OBSAH

  1. FIXED Powerstation pro 3 – jeden stojánek nabije vše
  2. Oculus Quest 2 – do virtuální reality se můžete ponořit kdekoliv
  3. Sugru Mouldable Glue 8 pack – univerzální lepicí hmota
  4. Baseus Intelligent Bluetooth Anti-Lost Card Device vyhledá vaše osobní věci
  5. Orico Backuper – rámeček pro připojení pevného disku k telefonu, který zároveň váš telefon nabije

FIXED Powerstation pro 3 – jeden stojánek nabije vše

Mít svůj telefon, hodinky Apple Watch či bezdrátová sluchátka uceleně na jednom přehledném místě a zároveň je nabíjet? Žádný problém. Nabíjecí stojánek FIXED Powerstation pro 3 zařízení vám dovolí přehledně poblíž sebe umístit smartphone, chytré hodinky Apple Watch a ještě jedno bezdrátově nabíjené zařízení. Všechna se budou nabíjet současně. Telefon výkonem až 15 W, druhá nabíjecí ploška s protiskluzovou podložkou nabídne 5 W a poslední držák je připraven na připevnění vaší nabíječky k hodinkám Apple Watch.

TOP gadgety 2, FIXED Powerstation
Nabíječka FIXED Powerstation hravě zvládne nabíjet 3 zařízení současně, přitom jsou všechna přehledně rozložena.

Oculus Quest 2 – do virtuální reality se můžete ponořit kdekoliv

Virtuální realita zažívá boom a není se čemu divit. Možnost být během chvilky uprostřed dění své oblíbené hry nebo sledovat s brýlemi film je návyková. Nové brýle pro VR nazvané Oculus Quest 2 jsou dobrou volbou. Fungují samy o sobě a není nutné připojovat je k počítači. Kromě brýlí jsou v balení také ovladače.

Plynulé a kvalitní hraní zajistí dvojice obrazovek s vysokým rozlišením a hbitou frekvencí 90 Hz. O nedostatek výkonu se bát nemusíte. Stará se o něj procesor Snapdragon XR2, doplněný 6 GB paměti RAM. Vnitřní paměť brýlí čítá 64 GB, ale pořídit si můžete i 256GB variantu. Krom obrazu je k dispozici 3D zvuk, který vás vtáhne do dění. Po spojení s Facebookem můžete na objevování virtuálního světa vyrazit s přáteli.

TOP gadgety 2, Oculus Quest 2
Virtuální realita s novými brýlemi Oculus Quest 2 je nyní ještě o něco detailnější.

Sugru Mouldable Glue 8 pack – univerzální lepicí hmota

Tento gadget je velmi univerzální ve svém použití. Jde o lepicí hmotu Sugru Mouldable Glue 8 pack, která pomůže při různých opravách, modifikacích současných nástrojů či kreativní tvorbě. Toto lepidlo se po vyjmutí z obalu stane na dobu 30 minut tvarovatelným do libovolné podoby. Posléze začne tuhnout a dokáže přilnout k téměř jakémukoliv povrchu. 

Lepidlo Sugru Mouldable Glue je velmi odolné a nevadí mu nárazy, voda ani změny teplot, takže jej lze použít uvnitř i venku. Dobře izoluje teplo a elektřinu a lze s ním opravit, slepit či vytvořit zcela nové doplňky na nářadí, ovladače apod. V balení je hmota v různých barvách – černé, červené, šedé a bílé.

TOP gadgety 2, Sugru Mouldable Glue
Sugru je nejenom lepidlo na opravu rozbitých věcí, ale lze s ním i tvořit vlastní zlepšováky.

Baseus Intelligent Bluetooth Anti-Lost Card Device vyhledá vaše osobní věci

Asi každému z nás se stalo, že někam položil klíče a pak je dlouhé minuty hledal. Obzvlášť nepříjemné, když zrovna chvátáte do práce. S malým lokalizačním čipem Baseus Intelligent Bluetooth Anti-Lost Card Device je však dlouhé hledání ztracených klíčů, telefonu apod. minulostí. V aplikaci Baseus Smart si můžete přidat až 4 čipy (Android) či 6 čipů (iOS) a mít tak pohlídáno hned několik předmětů. Jakmile se s telefonem vzdálíte od čipu na více než 30 metrů při přímé viditelnosti či 10 metrů v interiéru, spustí se v čipu alarm o hlasitosti 80–100 dB. Vnitřní baterie vydrží 1 rok.

TOP gadgety 2, Baseus Anti-Lost Card Device
Díky čipu od Baseus už z domova bez svých důležitých osobních věcí neodejdete.

Orico Backuper – rámeček pro připojení pevného disku k telefonu, který zároveň váš telefon nabije

Občas se může hodit zálohovat si data kromě cloudu také na pevný disk. Nebo si z takového paměťového nosiče zrovna chceme přetáhnout nějaká data. K tomu slouží externí rámeček ORICO BACKUPER. Stačí do něj vložit SSD či HDD o velikosti 2,5" a maximální velikosti úložiště 4 GB. Dodaným kabelem USB-A na USB-C kromě přesunu dat zvládnete telefon přes rámeček také dobíjet. Rámeček má k sobě přidělané i poutko, na kterém ho můžete přenášet.

TOP gadgety 2, Orico Backuper
Orico Backuper je stylový rámeček pro připojení pevného disku k telefonu, zároveň zvládne telefon dobíjet.
i Mohlo by vás zajímat

Opět jsme si představili zajímavé doplňky a pomocníky, kteří stojí za pozornost. Výrobci se neustále snaží přinášet do našich životů užitečné zlepšováky, které sice mohou občas působit zvláštně, svou funkcí však dokážou usnadnit život.

P-DC1-WEB18