Obnovit stránku

Výběr TOP gadgetů 3

Aktualizováno • Autor: Redakce

Po prvním a druhém dílu článku o zajímavých technologických vymoženostech tu máme již třetí pokračování. Tentokrát se zaměříme na užitečné pomůcky k natáčení videí, ochraně před viry či snazšímu ovládání dotykových displejů.

TOP gadgety 3, úvod

Výběr TOP gadgetů 3 – OBSAH

  1. LEA Phone magnifier – zvětší obsah na displeji telefonu
  2. Xiaomi Mi Portable Photo Printer – přenosná tiskárna nejen pro vaše fotografie
  3. CONNECT IT CI-183 Touch pen – stylus a propiska v jednom
  4. SXT Car BT Player MS103001 – rozšíří možnosti vašeho autorádia
  5. Baseus SW Motion, Transparent Black – hrajte hry pohodlně, přitom stylově
  6. PATONA UV sterilizátor pro mobilní telefony a drobné předměty – odstraní bakterie nejen z vašeho telefonu
  7. DJI OM 4 – natáčejte profesionální videa svým telefonem

LEA Phone magnifier – zvětší obsah na displeji telefonu

Různých stojánků na mobilní zažízení je na trhu spousta. Integrace plošek pro bezdrátové nabíjení je asi posledním hitem v jejich vylepšení. Už vás ale napadlo, že součástí držáku bude zvětšovací sklo, které vám přiblíží obsah zobrazený na displeji vašeho telefonu? Přesně to zvládne LEA Phone magnifier (připravujeme). Stačí postavit přední stranu se zvětšovacím sklem a o zadní stojánek opřít telefon.

Možné je využít hned 2 úhly zkosení pro lepší zobrazení obsahu. Toto příslušenství tedy pomůže vašemu smartphonu k proměně ve fotorámeček a oceníte ho i v těch případech, kdy dotyčnému nechcete ukazovat fotky či videa na malém displeji, ale potřebujete větší plochu.

TOP gadgety 3, LEA Phone magnifier
Celý stojánek lze jednoduše složit, přičemž na výběr máte 2 možné úhly náklonu.

Xiaomi Mi Portable Photo Printer – přenosná tiskárna nejen pro vaše fotografie

Malá přenosná tiskárna může vždy přijít vhod. Kompaktní a užitečná Xiaomi Mi Portable Photo Printer se bude hodit ke snadnému tisku fotografií a dalších dokumentů. S telefonem je spojena přes Bluetooth a dovolí tisk do rozlišení 313 × 400 DPI, velikostně jde o 5 × 7,6 cm veliké fotografie. Pro tisk snímků kdekoliv je tedy ideální. Problém jí nedělají ani bezokrajové snímky.

K tisku používá termosublimaci, která zabraňuje blednutí snímků a jejich stírání z fotopapíru. Kompaktní tiskárnu Xiaomi lze snadno přenášet díky malým rozměrům a váze pouhých 181 gramů a nabíjení probíhá skrze microUSB konektor. Po vyčerpání fotopapíru v základním balení stačí přikoupit další kvalitní papír pro další tisk.

TOP gadgety 3, Xiaomi Mi Portable Photo Printer
Design tiskárny je povedený.

CONNECT IT CI-183 Touch pen – stylus a propiska v jednom

Chcete-li ovládat dotykový displej stylusem, k dispozici je na trhu řada produktů. Stylus CONNECT IT CI-183 Touch pen však v sobě ukrývá i kuličkové pero. Fungovat bude okamžitě na jakémkoliv kapacitním displeji, takže hravě pomůže v přesnějším ovládání ve hrách a aplikacích na velkém množství dotykových zařízení. Hodí se na činnosti, které je lepší vykonávat tužkou, tedy např. k zapisování poznámek v práci či ve škole nebo kreslení v grafických programech.

Dobré je mít tento stylus vždy při sobě, protože pokud jej zrovna nevyužijete k ovládání svého mobilního telefonu či tabletu, můžete sejmout krytku na vrchní části a objeví se klasické kuličkové pero.

TOP gadgety 3, CONNECT IT CI-183
Tento stylus je zařízení 2 v 1. Kromě stylusu pro kapacitní displeje je to zároveň kuličkové pero.

SXT Car BT Player MS103001 – rozšíří možnosti vašeho autorádia

Máte starší autorádio a rádi byste přes něj přehrávali hudbu ze svého telefonu? Nebo toužíte po lepších ovládacích prvcích rádia? Pak vás možná zaujme gadget nazvaný SXT Car BT Player MS103001 (připravujeme). Jde o Bluetooth adaptér, který se k autorádiu připojuje přes 3,5mm jack konektor. Adaptér samotný pak zapojíte do USB konektoru v zapalování vozidla. Adaptér v černém designu vypadá moderně a ukotvuje se pomocí magnetické základny.

Adaptér sám o sobě podporuje připojení Bluetooth 5.0, umí se tedy spojit s vaším mobilním telefonem, a kromě hudby můžete využít i funkci hands-free. USB konektor má na druhé straně i vstup, mimo nabíjení dalšího zařízení můžete připojit do rozhraní třeba flash disk a přehrávat hudbu z něj. Velká tlačítka poslouží při ovládání hudby, ale i pro přijetí či odmítnutí hovoru.

TOP gadgety 3, SXT Car BT Player
Tlačítka nepřehlédnete ani v nočních hodinách, jsou pěkně podsvícená.

Baseus SW Motion, Transparent Black – hrajte hry pohodlně, přitom stylově

Mobilní hraní je populární a určitě je dobré, pokud si ho zpříjemníte kvalitním vybavením. Základem může být pohodlný ovladač, který zamezí nepřirozené pozici vaší ruky při hraní. Jedním z těch nejzajímavějších je ovladač Baseus SW Motion. V čem tkví jeho exkluzivita, je patrné již na první pohled. Lze vidět na vnitřnosti, ze kterých je složen.

Podpora tohoto bezdrátového Bluetooth ovladače je zajištěna pro zařízení jako Nintendo Switch, PC či mobilní telefony. Gamepadu nechybí podpora vibrací či šestiosý gyroskop pro přesnější detekci pohybu. Vnitřní baterie s kapacitou 550 mAh jej zvládne udržet v provozu až po dobu 8 hodin. Následně se dobíjí přes USB-C.

TOP gadgety 3, Baseus SW Motion
Průhledný design rozhodně zaujme a odlišuje Baseus SW Motion od ostatních gamepadů.

PATONA UV sterilizátor pro mobilní telefony a drobné předměty – odstraní bakterie nejen z vašeho telefonu

V dnešní době se přenosný UV sterilizátor může opravdu hodit. Jedním z nich je PATONA UV sterilizátor. Ten zvládne odstranit až 99,99 % bakterií z povrchů mobilních telefonů až do velikosti 7" či dalších drobnějších věcí, např. i roušek a respirátorů. Po vložení telefonu či roušky stačí vyčkat asi 8–10 minut na proces sterilizace UV zářením. 

Aromaterapeutická funkce s možností přidat vůně a esenciální oleje dodá zařízením a věcem po dezinfekci příjemnou svěžest. Mobilní telefony podporující technologii bezdrátového nabíjení mohou využít podpory nabíjecí podložky uvnitř sterilizátoru. Stav nabíjení ověříte díky diodě či zvukovým upozorněním. Kromě bílé varianty máme v nabídce i sterilizátor v černé barvě.

TOP gadgety 3, PATONA UV
Kromě užitečného odstraňování bakterií z povrchů telefonů zvládne sterilizátor PATONA UV i bezdrátově nabíjet.

DJI OM 4 – natáčejte profesionální videa svým telefonem

Chcete povýšit úroveň svých videí pořízených mobilním telefonem? Vadí vám otřesy při natáčení v pohybu? Zkuste natáčet s pomocí stabilizátoru DJI OM 4. Telefon zacvaknete do přizpůsobitelných čelistí, které se silným magnetem připnou i se zařízením ke stabilizátoru. O hladké pohyby při snímání se stará tříosý stabilizační systém. Veškerá tlačítka máte na dosah palce.

Výrobce ve své aplikaci DJI Mimo poskytuje chytrý videoeditor s podporou efektních funkcí k vylepšení videa. Držák také umožní vybrat objekt, který je následně snímán i při svém pohybu. Při focení rodinných fotografií snadno spustíte snímání na dálku pouhým gestem. Stabilizátor oceníte i při pořizování hyperlapse a panoramatických snímků.

TOP gadgety 3, DJI OM 4
Stabilizátor DJI OM 4 má množství užitečných funkcí, které dokáží výrazně vylepšit pořizování videí mobilním telefonem.
i Mohlo by vás zajímat

Nyní víme o dalších zajímavých gadgetech pro mobilní telefony, které překvapují svými funkcemi. Přístroje pro sterilizaci povrchu telefonu, tisk fotek z příruční tiskárny či stojánek zvětšující obraz smartphonu by někteří možná nečekali, přesto existují. Čeho se dočkáme příště?

P-DC1-WEB09