Obnovit stránku

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540

Akční cena
12 990 Kč
12 590 Kč
10 405 Kč bez DPH

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 by neměla chybět v žádné domácnosti. Společnost WHIRLPOOL nabízí vestavnou mikrovlnnou troubu, která vám v kuchyni ušetří místo a díky modernímu designu krásně doplní váš interiér. Intuitivní ovládání a technologie 6.SMYSLU vám pomůže vybrat správný program pro vaše pokrmy. Do mikrovlnné trouby se vejde velké množství potravin díky velkorysému objemu 31 l, tudíž se v ní dá ohřát i více potravin naráz. Pro tento multifunkční model najdete spoustu využití, jelikož si poradí i s grilováním. Dětská pojistka zabraňuje malým dětem používat mikrovlnnou troubu WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540.


Klíčové vlastnosti vestavné mikrovlnné trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540

  • Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 v moderním designu
  • Kryt talíře pro plné zakrytí, rychlejší přípravu a lepší chuť
  • Intuitivní LCD displej
  • Vysoce výkonná technologie grilování
  • 3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla
  • Zdravé vaření v páře
  • Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 zajistí křupavý efekt 
  • Dětský zámek pro plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Hlavní technologie mikrovlnné trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540


6. SMYSL

Technologie, která myslí za vás.

Asistovaný displej

Jednoduše ovladatelný LCD displej.

Crisp

Díky této inovativní funkci připravíte křupavé pokrmy.

Gril

Funkce grilování v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540


3D technologie

Nejlepší výsledky díky rovnoměrné distribuci tepla.

Dětský zámek

Ovládací panel můžete kdykoliv zamknout.

Vaření v páře

Rychlejší příprava, lepší chuť a zachování vůní a nutričních hodnot.Nadčasový design z řady W Collection W7 

W Collection W7 je řada, která vám nabízí vysoký výkon a dokonalý design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér kuchyně. Troubu WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 lze velmi snadno zabudovat do vaší kuchyně tak, aby skvěle zapadla. Inovativní technologie a moderní design skla a leštěné oceli jsou skvělou kombinací pro vaši kuchyň.

Inovativní technologie 6. SMYSL myslí za vás

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 je vybavena inovativní technologií 6. SMYSL, která vám pomůže vytvořit dokonalé pokrmy pro vás a celou vaši rodinu. Technologie automaticky zvolí a přizpůsobí výkon i čas tak, aby byl výsledek perfektní. Díky 6.SMYSLU nebudete muset trávit příliš mnoho času v kuchyni a můžete si užívat čas s rodinou a přáteli.

WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 má intuitivní ovládání pomocí displeje

Abyste měli používání co nejpohodlnější, je mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 vybavena intuitivním ovládáním pomocí asistovaného textového LCD displeje, který snadno zobrazuje čitelné symboly a krátké texty. Díky tomu budete mít naprostý přehled o programech, času a celém procesu během pečení. Jednoduše vyberete typ pokrmu a trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 už sama automaticky nastaví správný program a čas tak, aby vaše jídlo bylo perfektně připraveno. Na výběr máte 40 kulinářských možností v celkem 6 automatických programech. 

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 zajistí perfektní křupavost

Krásně křupavé kuřátko či maso? Už vás to nalákalo? Vše si pohodlně připravíte v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540, která vám zajistí stejný výsledek jako běžná trouba. Funkce Crisp kombinuje 3D technologii, unikátní Crisp talíř, gril a otočný systém. Křupavého výsledku tak dosáhnete rychleji.

Rychlá příprava zdravých pokrmů v páře

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 vám mimo jiného nabízí možnost rychlé přípravy zdravých pokrmů v páře. Funkce Steam&Boil vám s celou přípravou snadno pomůže. Součástí balení je také speciální příslušenství, které se postará o ještě lepší chuť a zachování nutričních hodnot jídla. Přirozená síla páry a vámi zvolený program dokážou vytvořit neodolatelný pokrm. Senzor vlhkosti uvnitř mikrovlnné trouby WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 hlídá hladinu vody ve speciální nádobě a intuitivně upraví čas potřebný k přípravě pokrmu, díky čemuž bude vaření zábava.

Grilujte v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540

Grilované pochoutky můžete mít v každém ročním období. Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 snadno zapeče tousty se sýrem, připraví krásně křupavý sendvič či všemi milovanou grilovanou klobásku. A co teprve pořádně grilovaná zelenina ke šťavnatému steaku? To vše za pár minut!

3D technologie pro dokonale rovnoměrné ohřívání jídla

Unikátní systém distribuce mikrovln umožňuje dosáhnout dokonalé rovnoměrnosti vaření, ohřívání a rozmrazování a také zkrácení doby vaření v mikrovlnné troubě WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540.

Dětský zámek se postará o plné uzamčení a absolutní bezpečnost

Funkce dětské pojistky zabraňuje dětem zapnout mikrovlnnou troubu WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 anebo měnit nastavené parametry. WHIRLPOOL zaručuje bezpečnost pro děti a klid pro rodiče. Stačí na několik vteřin stisknout určená tlačítka a trouba WHIRLPOOL W COLLECTION W7 MD540 uzamkne možnost změnit systémová nastavení. Vše můžete také sledovat v aplikaci. 

Jednotný vzhled řady W Collection

Dopřejte své kuchyni jen to nejlepší! Mikrovlnná trouba WHRILPOOL W COLLECTION W7 MD540 skvěle ladí s troubou a varnou deskou z řady W Collection. Sami si tak můžete vytvořit dokonale vypadající a fungující kuchyň, kterou vám bude každý závidět. 

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Vestavná
Barva Nerez
Otevírání dvířek Výklopné dolů

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 38,5 cm
Vnější šířka 59,5 cm
Vnější hloubka 46,8 cm
Vnitřní výška 20 cm
Vnitřní šířka 40,5 cm
Vnitřní hloubka 38 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Elektronické, Dotykový displej
Vlastnosti a funkce Rozmrazování, Gril, Zapékání Crisp, Vaření v páře, Časovač, Dětská pojistka, Automatické programy, Automatický čistící cyklus, Rychlé rozmrazování

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 2 300 W
Výkon grilu 800 W

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř, Grilovací mřížka, Crisp talíř, Crisp držák, Parní nádobka
Kód:  WHMW033
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  859991539610
P-DC1-WEB29