Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

WOMEN FOR WOMEN o. p. s.Women for Women poskytuje psychosociální program, který zahrnuje podporované bydlení pro matky s dětmi,  které se dostaly  do situace,  kdy jim vzhledem ke změně rodinných poměrů, ztrátě zaměstnání či nemoci, hrozila ztráta bydlení nebo o bydlení přišly. Cíle organizace Women for Women:
- stabilizace sociální a finanční situace klientky
- posílení vlastních sil a schopností klientky, které povedou k navrácení se k běžnému způsobu života

- celková podpora matek s dětmi při zvládání těžkých životních situací


Maminky zařazené do programu dostávají kromě podporovaného bydlení široké spektrum služeb – od právního zastupování, terapeutických služeb, podporu volnočasových aktivit dětí, jazykové a rekvalifikační kurzy. Při nastěhování je klientkám poskytnuta podpora až do výše 20.000, Kč na vybavení bytu.

Vzhledem k tomu, že velice často jsou klientky programu nuceny opustit předchozí byty za nestandartních situací či nemají dořešené majetkové vyrovnání s bývalými partnery, ne vždy tato částka pokryje základní nutné vybavení domácnosti matky s dětmi. 

Alza.cz podpořila projekt pro ženy s dětmi v nouzi základními spotřebiči - žehličky, vysavače, rychlovarné konvice a elektrické pánve vybaví dva byty podporovaného bydlení.

"Spotřebiče poskytnuté společností Alza pomohly dvěma maminkám a jejich čtyřem dětem vykročit do nového života se slzami štěstí v očích a úsměvem na tváři. Antialergický vysavač navíc bude sloužit dohromady pěti domácnostem maminek, jejichž děti trpí různými alergiemi. Děkujeme," Naďa Plzáková, koordinátorka projektu.

 

Women for Women, o. p. s.
women-for-women.cz
 

P-DC1-WEB13