Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

Chytré hodinky WowME Watch TSc s gigantickým displejem

Článek

Aktualizováno

Pokud hledáte chytré hodinky, které mají plno funkcí, ale přitom nízkou cenovku, tak jste je právě našli. Máme pro vás nachystané hodinky Watch TSc od naší privátní značky WowME. Díky tomu vám můžeme garantovat, 25že budou fungovat na jedničku s hvězdičkou. Čím se však už na první pohled liší od konkurence? To se dozvíte z našich prvních dojmů.

 WowME Watch TSc

WowME Watch TSc s gigantickým displejem – OBSAH

 1. Hodinky WowME Watch TSc mají extra velký displej
 2. Hromada chytrých funkcí na zápěstí včetně telefonování
 3. Výdrž baterie a propojení s mobilem
 4. Specifikace hodinek WowME Watch TSc
 5. WowME Watch TSc – varianty a dostupnost
 6. Klíčové výhody a nevýhody hodinek WowME Watch TSc

Hodinky WowME Watch TSc mají extra velký displej

Unisex hodinky WowME Watch TSc vás okouzlí už na první pohled. Z větší dálky jsou totiž prakticky nerozeznatelné od ikonických, ale násobně dražších chytrých hodinek. Už proto vypadají na libovolném zápěstí prostě skvěle. Navíc bylo vyslyšeno volání uživatelů po větší personalizaci, proto jsou WowME Watch TSc k dispozici hned ve čtyřech barevných provedeních.

WowME Watch TSc; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Nádherný velký displej hodinek WowME Watch TSc.

Dominantou hodinek WowME Watch TSc je pochopitelně 1,7" plně dotykový TFT displej s mimořádně jemnou grafikou. Právě díky tomu vynikne větší množství atraktivních ciferníků. Na boku hodinek se nachází fyzické tlačítko, kterým zapnete nebo vypnete displej. Veškeré ostatní ovládání probíhá pomocí dotyků. Pro sportovní nadšence je k dispozici několik sportovních režimů – chůze, běh, cyklistika, plavání a badminton. Ze zdravotních funkcí jistě využijete měření tepové frekvence, krevního tlaku, kvality spánku nebo můžete překontrolovat obsah kyslíku v krvi. Dámy určitě ocení možnost individuálního sledování menstruačního cyklu včetně předpovídání ovulace.

Sledování tepové frekvence je důležité

Tep je údaj, který měří frekvenci stahů srdečního svalu za minutu. Jeho sledování při tréninku pomůže efektivně dosáhnout stanovených cílů – ať už jde o hubnutí (aerobní trénink), nebo budování kondice. Pokud vás toto téma zajímá, přečtěte si podrobně o tréninku podle tepové frekvence.

Optický senzor na měření tepové frekvence (TF) má dnes drtivá většina chytrých a sportovních hodinek. To se hodí nejen bezprostředně při tréninku, ale i jako ukazatel kondice. Pomalejší tep znamená lepší kondici. Normální klidová TF je 70–80 tepů za minutu, u velmi aktivních sportovců 40–50 tepů za minutu. Nízký tep je také spojen s vyšší odolností vůči kardiovaskulárním chorobám.

WowME Watch TSc; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Chytré hodinky jsou ideálním prostředkem k měření zdravotních funkcí.

Některé chytré hodinky (především ty vyšší kategorie) umí při pravidelném nošení rozpoznat a upozornit i na velmi malé odchylky v tepu – to může být prvním signálem respiračního onemocnění (jako chřipka nebo covid-19). Pokud se upozornění na abnormální tep opakuje bez zjevné příčiny, je namístě se poradit se svým lékařem. Kvalita měření tepu závisí na senzoru – i v levnějších hodinkách často najdeme kvalitní senzor. Pokud ale chceme co nejpřesnější měření, je optimální sáhnout po sportovním hrudním pásu, který tep snímá přímo u zdroje.

Měření kyslíku v krvi

Pulzní oxymetr, který se dnes v některých (především sportovních) hodinkách nachází, je senzor, který dokáže rozpoznat hodnoty kyslíku v krvi, případně její nedostatečné okysličení. Normální hodnoty se pohybují mezi 94–99 %. Občasný pokles pod 94 % není rizikový (může nastat např. po nemoci nebo následkem únavy). Dlouhodobější hodnoty kolem 80 % nebo méně mohou být i předzvěstí komplikací v rámci respiračního onemocnění. Senzory v hodinkách nejsou tak přesné jako prstový pulzní oxymetr nebo přístroje, které má k dispozici lékař – při nízkých hodnotách je tedy vhodné přeměření u odborníka.

Kvalita spánku

Aby chytré a sportovní hodinky podávaly co nejpřesnější informace, je ideální neustálé nošení. Co se týče monitoringu spánku, je nošení hodinek na noc logicky nutností. Pohodlí by v takovém případě nemělo hrát vedlejší roli – dbejte na to proto už při výběru – především lidé s útlejším zápěstím by měli volit spíše menší velikost a tloušťku ciferníku. Zásadní je ale také materiál řemínku – gumový nebo silikonový pásek může v horku pod peřinou způsobit i nepříjemnou svědivou vyrážku. Pokud máte jemnou a citlivou kůži, volte na spaní třeba bavlněný tkaný řemínek. Utažení řemínku na noc povolte o jeden stupeň oproti nošení přes den nebo při sportu.

Nesmíme opomenout ani fakt, že hodinky WowME Watch TSc mají zvýšenou odolnost proti vlhkosti a prachu dle certifikačního standardu IP67. Nějaký ten déšť nebo pot vydrží (byť primárně pro sportovní výkony nejsou určeny, pro sportovce je vhodnější spíše model WowME ID217G Sport), nicméně samotný výrobce nedoporučuje hodinky používat například k měření plaveckých výkonů. A je také dobré vyhnout se styku s horkou vodou nebo párou. Díky nízké hmotnosti pouhých 46 gramů můžete hodinky nosit opravdu celý den a nemusíte je sundávat ani v noci. Ostatně pokud si chcete měřit spánek, ani to jinak nepůjde. Pojďme se ale podívat i na další funkce.

V celkové výbavě pochopitelně nesmí chybět ani pohodlný silikonový řemínek, který je ideální na jakoukoliv sportovní aktivitu. Dodejme jen, že řemínek je typu 20 mm Quick Release, takže jej lze snadno vyměnit.

i

Prohlédněte si náš široký sortiment kompatibilních náhradních 20 mm řemínků Quick Release.

Hromada chytrých funkcí na zápěstí včetně telefonování

Typické chytré hodinky sází na bezproblémové propojení s telefonem. Právě do něj se sbíhají všechny zaznamenané hodnoty. Co však vlastně umí hodinky WowME Watch TSc změřit? V rámci sportovních aktivit jsou připraveny profily pro badminton, běh, cyklistiku, chůzi nebo plavání. To však není ani zdaleka vše.

WowME Watch TSc; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Měřte si své sportovní aktivity a zlepšujte fyzickou kondici.

WowME Watch TSc vás nepochybně potěší integrací budíku, stopek, časovače, předpovědi počasí, ovládání hudby nebo zajímavým modulem připomínek. O co jde? Hodinky WowME Watch TSc podporují několik režimů připomínek včetně upozornění na příchozí zprávy nebo příchozí hovory. Rovněž tak vás hodinky pravidelně vyzvou k pohybu, doplnění tekutin či avizují případné neplnění celkových pohybových cílů. Hodinky tak na vašem zápěstí čas od času zavibrují a taktně o sobě dají vědět.

i

Přečtěte si naše další články z kategorie chytrých hodinek.

Nicméně vzhledem k nízké ceně je nutné upozornit na chybějící GPS modul, takže se například při běhání musíte spokojit s méně přesným měřením vzdálenosti pomocí krokoměru. To však lze elegantně vyřešit tak, že budete mít u sebe chytrý telefon, ze kterého si hodinky převezmou polohové informace. Vždy tak získáte poměrně přesný přehled o každodenních aktivitách včetně spálených kalorií nebo délky spánku. Nicméně k běhání je dobré s sebou stále brát mobil. Ať už kvůli přesnému změření trasy, nebo k poslechu oblíbené hudby. Tu je možné ovládat přímo z hodinek, které fungují jako dálkový ovladač.

WowME Watch TSc; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Hodinky WowME Watch TSc můžete nosit klidně celý den.

Tím se volně dostáváme k prémiovým funkcím, mezi něž patří měření tepové frekvence přímo ze zápěstí, vyhodnocení krevního tlaku, hladiny kyslíku v krvi nebo záznam délky spánku a jeho kvality. To je fajn, protože zdraví máme jen jedno a z toho důvodu je dobré jej dlouhodobě sledovat. Jasně, že tento typ hodinek nefunguje jako komplexní certifikovaný zdravotnický přístroj, ale přesto velmi dobře poslouží pro sledování vašich trendů v oblasti zdraví.

Přes WowME Watch TSc lze i volat

Mezi vyloženě lákavé vychytávky však patří možnost pohodlného vyřizování telefonních hovorů. Hodinky WowME Watch TSc totiž šikovně využívají zabudovaný mikrofon a reproduktor. Jakmile vám někdo zavolá, tak hodinky se rozvibrují a přes symbol zeleného sluchátka hovor přijmete, červeným sluchátkem pak hovor odmítnete. Jde o mimořádně praktickou věci, která nahrazuje handsfree sluchátka. Snadno tak můžete telefonovat, aniž byste měli telefon neustále v ruce. Přes hodinky WowME Watch TSc lze dokonce telefonní číslo sami vytočit nebo využít uložených kontaktů. Přijímání notifikací či zpráv ze sociálních sítí je samozřejmostí.

Vždy je však nutné mít poblíž spárovaný telefon, přes který se hovory reálně uskuteční. Hodinky WowME Watch TSc totiž nemají slot pro SIM kartu a ani nepodporují virtuální eSIM. To bychom se nacházeli v úplně jiné cenové relaci.

Výdrž baterie a propojení s mobilem

Důležitým parametrem při výběru jakýchkoliv chytrých hodinek je výdrž baterie. Baterie použitá v hodinkách WowME Watch TSc má kapacitu 210 mAh a zvládne 6 dnů standardního užívání. Pokud si vystačíte s pohotovostním režimem, po vypnutí Bluetooth a měření tepovky se dostanete klidně i na měsíční výdrž. Což je rozhodně úctyhodná doba provozu, kterou musíme zdůraznit. Z praxe totiž víme, že celá řada uživatelů je doslova alergická na hodinky s jednodenní výdrží baterie.

A jak fungují hodinky po softwarové stránce? V případě hodinek WowME Watch TSc používá výrobce vlastní operační systém, díky čemuž umožňuje podrobnou optimalizaci a o to hladší chod.

WowME Watch TSc
Telefonování je jedna z prémiových funkcí hodinek WowME Watch TSc.

Díky upozorněním na příchozí volání, SMS a zprávy aplikací navíc zůstanete vždy v obraze. Upozornění na notifikace však lze samozřejmě vypnout nebo dočasně ztlumit, na což je připraveno hned několik šikovných režimů.

Vybrané funkce vyžadují stálé připojení k chytrému telefonu, které zajišťuje oblíbená technologie Bluetooth. Ta je přítomna dokonce ve verzi 5.0, což je u takto levného zařízení velkým plusem a zárukou stabilnějšího i rychlejšího spojení. Prostředí hodinek je pak kompletně v češtině, byť určitou výjimkou mohou být ciferníky, které v některých případech data zobrazují v angličtině.

To vše doplňuje dobře zpracovaná mobilní aplikace Da Fit, která disponuje českým rozhraním, což je pro většinu uživatelů velmi důležitý a rozhodně plusový bod. Aplikace je pochopitelně k dispozici pro platformy Android a iOS.

Da Fit
Pohled na české rozhraní aplikace Da Fit.

Specifikace hodinek WowME Watch TSc

Podívejte se na základní parametry chytrých hodinek WowME Watch TSc. Musíme vyzdvihnout elegantní design, nadstandardně velký displej, možnost vyřizovat telefonní hovory nebo české rozhraní.

Model WowME Watch TSc
Displej 1,7", dotykový, TFT
Typ sklíčka chemicky tvrzené
Hmotnost 46 gramů
Stupeň krytí IP67
Určování polohy GPS v telefonu
Bezpečnostní funkce
Konektivita Bluetooth
Zdravotní a sportovní funkce krokoměr, tepová frekvence, výpočet kalorií, pitný režim, monitoring spánku, měření saturace kyslíku v krvi, měření krevního tlaku, připomenutí pohybu, sledování menstruačního cyklu
Chytré funkce ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky
Notifikace a telefonování příchozí hovor, odmítnutí příchozího hovoru, SMS, Messenger, sociální sítě, e-mail
Výdrž baterie až 720 h, typicky 120 h
Vyměnitelný řemínek
Typ řemínku silikonový 20mm Quick Release
Cena 1 490 Kč

WowME Watch TSc – varianty a dostupnost

Chytré hodinky WowME Watch TSc máme okamžitě skladem hned ve čtyřech barevných provedeních. Konkrétně jde o WowME Watch TSc Black, WowME Watch TSc Rose-gold, WowME Watch TSc Pink a WowME Watch TSc Black/red. Hodinky jsou funkčně zcela identické, ale mění se barevné provedení řemínku a samotného pouzdra.

Klíčové výhody a nevýhody hodinek WowME Watch TSc

Pojďme si shrnout ty nejzásadnější výhody, které přináší chytré hodinky WowME Watch TSc. Musíme však zmínit i několik funkčních neduhů.

 • Nadstandardně velký barevný dotykový displej s 1,7" úhlopříčkou
 • Stupeň krytí IP67
 • Přizpůsobení vzhledu hodinek pomocí ciferníků
 • Výdrž baterie je až 6 dní v aktivním režimu a 30 dní v režimu stand-by
 • Hodinky i aplikace v češtině
 • Hned čtyři zajímavé barevné varianty
 • Chybí GPS
 • Pouze silikonové řemínky
 • Nelze doinstalovat žádné aplikace
 • Menší počet sportovních režimů
i Mohlo by vás zajímat

Chytré hodinky WowME Watch TSc jsou vhodné pro pány i dámy, protože jsou k dispozici hned v několika barevných variantách. Musíme vypíchnout zejména nadstandardně velký displej s vynikající čitelností. Jdete do nich?

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB30