Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

X-Reality PRO


 

 
Technologie X-Reality PRO v televizoru, to je jako mávnout kouzelnou hůlkou nad obrazem, který doslova ožije. X-Reality PRO přidává další rozměr čistotě obrazu ve všem, co sledujete. I ten nejslabší signál na televizoru je přirozeně vylepšen do obrazu, ze kterého můžete mít radost. Okamžitě uvidíte rozdíl v pleťových tónech a tvářích. Vidíte póry a vlasové folikuly? Detail je živý a přirozený.


 
Přibližte každý obraz úrovni Full HD
Hřejivější západy slunce, jasnější oči, napínavější akce. X-Reality PRO přiblíží každý obraz, od běžných TV pořadů po internetová videa, obrazu v kvalitě Full HD. Okamžitě se zdokonalí vše, co sledujete. Tato technologie při každé příležitosti vylepší obraz v nízkém rozlišení tak, že připomíná obraz ve vysokém rozlišení. Zvláště u 3D filmů uvidíte velký rozdíl: pohyb krásně plyne a nabízí nerušené a pohodlné sledování.

Barvy takové, jak mají být

Žádná šmouha, jen ostrý obraz, jako by to byla skutečnost. Vnímejte jasné červené a žluté odstíny na záběru se západem slunce. Technologie X-Reality PRO vylepšuje textury a detaily tím, že redukuje šum a rušení obrazu. Nedochází tedy k překrývání barev. Zamlžení a tečky, které se mnohdy objevují v tmavých scénách, v okamžiku zmizí. Vaše intenzivní zážitky již nebude nic rušit.
 

Výhody technologie X-Reality PRO
  • Zvýšení kvality obrazu v nízkém rozlišení
  • Vylepšení barevných textur
  • Zvýraznění obrazových detailů
  • Redukce šumu a rušení obrazu
P-DC1-WEB28