Obnovit stránku

Xiaomi Mi Band 4 (NÁVOD)

Aktualizováno

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 by neměl chybět ve výbavě každého sportovního nadšence, představuje totiž dokonalého společníka pro monitoring a optimalizaci rozličných pohybových aktivit i tréninkových plánů. Svému majiteli poslouží jak při běhání, cyklistice i chůzi, tak při vodních plaveckých aktivitách. Díky mobilní aplikaci Mi Fit přináší souhrnné výsledky jednotlivých sportovních aktivit včetně průběhu tepové frekvence i počtu spálených kalorií. Kromě toho dokáže monitorovat spánek, vyzývat k pohybové aktivitě a po spárování s telefonem jej lze využít k příjmu mobilních notifikací. Podrobněji vás s fitness náramkem seznámí návod Xiaomi Mi Band 4, ve kterém se dozvíte vše potřebné o instalaci, nošení, nabíjení, připojení i nastavení tohoto fitness náramku.

Fitness náramek Xiaomi mi band 4 návod

Xiaomi mi band 4 (NÁVOD) – OBSAH

 1. Přehled o výrobku Xiaomi Mi Band 4
 2. Instalace fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 3. Nošení fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 4. Propojení fitness náramku Xiaomi Mi Band 4 s telefonem
 5. Použití fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 6. Rozebrání fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 7. Nabíjení fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 8. Doporučení k používání fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 9. Parametry fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 10. Informace o likvidaci a recyklaci fitness náramku Xiaomi Mi Band 4
 11. Certifikace a bezpečnostní schválení

Přehled o výrobku Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi mi band 4 návod

Instalace fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

 1. Vložte jednu stranu Mi Band 4 do otvoru v náramku z přední strany.
 2. Přitlačte druhou stranu Mi Band 4 palcem pro uchycení do náramku.
Xiaomi mi band 4 návod

Nošení fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

 1. Pohodlně utáhněte náramek na svém zápěstí tak, aby nespadl. Náramek by měl být umístěn na vzdálenost jednoho prstu od kosti vašeho zápěstí.
 2. Poznámka: Příliš volné uchycení náramku může zapříčinit nepřesnost v naměřených údajích sensoru srdečního tepu.
Xiaomi mi band 4 návod

Propojení fitness náramku Xiaomi Mi Band 4 s telefonem

 1. Naskenujte QR kód pro stažení a instalaci nejnovější verze aplikace Mi Fit nebo ji vyhledejte v obchodě Google Play nebo App Store.
 2. Xiaomi mi band 4 návod
 3. Otevřete aplikaci Mi Fit, zaregistrujte/přihlaste se, a poté následujte pokyny aplikace. Ve chvíli, kdy náramek začne vibrovat a rozsvítí se oznámení Bluetooth, dotkněte se tlačítka na náramku pro dokončení párování. Poznámka: Ujistěte se, že je na vašem telefonu zapnuta funkce Bluetooth. Udržujte náramek v blízkosti telefonu při jeho párování.
 4. Xiaomi mi band 4 návod

Použití fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

Po připojení k vašemu telefonu začne náramek sledovat a analyzovat vaše denní aktivity a spánek. Dotkněte se tlačítka pro rozsvícení displeje. Poté se můžete posunovat po obrazovce pomocí prstu nahoru a dolů. Díky tomu můžete využít mnoho funkcí náramku Mi Band 4, jako například prohlížení vašich dat aktivity, měření srdečního tepu a další.

Xiaomi mi band 4 návod

Rozebrání fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

Sundejte náramek Mi Band 4 ze svého zápěstí, uchopte náramek z každé strany a táhněte, dokud neuvidíte mezeru mezi tělem Mi Band 4 a náramkem. Použijte prst k vycvaknutí jedné části těla Mi Band 4 z náramku.

Xiaomi mi band 6 návod

Nabíjení fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

Nabijte Mi Band 4 ihned po dosažení minimální kapacity baterie.

Xiaomi mi band 6 návod

Doporučení k používání fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

 • Při měření tepu udržujte zápěstí ve stabilní poloze.
 • Mi Band 4 má stupeň voděodolnosti 5 ATM. Může být nošen ve sprše, bazénu nebo při plavání. Nesmí být naopak používán v sauně nebo při potápění.
 • Funkce dotykového tlačítka a dotykového displeje nebudou fungovat při ponoření do vody. Pokud váš náramek přijde do styku s vodou, tak jej lehce otřete kusem látky.
 • Při běžném nošení dbejte na to, aby náramek nebyl příliš utažený a udržujte plochu pro senzory suchou. Čistěte náramek pravidelně vodou. Pokud by došlo k otoku nebo zčervenání pokožky v místech kontaktu s náramkem, přestaňte náramek nosit a vyhledejte lékařskou pomoc.

Parametry fitness náramku Xiaomi Mi Band 4Název: Mi Band 4
Model: XMSH07HM
Čistá hmotnost sledovacího fitness zařízení: 10.6 g
Rozměry sledovacího fitness zařízení: 46.8 × 17.8 × 12.6 mm
Materiál náramku: Termoplastický elastomer
Materiál přezky: Hliníková slitina
Nastavitelná délka: 155–216 mm
Kompatibilita: Android 4.4/iOS 9.0 a vyšší
Kapacita baterie: 135 mAh
Typ baterie: Lithium-polymerová baterie
Vstupní napětí: DC 5,0 V
Vstupní proud: 250 mA max.
Voděodolnost: 5 ATM
Provozní teplota: -10 °C to 50 °C
Maximální výstup: 0 dBm
Frekvence: 2402–2480 Mhz
Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0 BLE

Informace o likvidaci a recyklaci fitness náramku Xiaomi Mi Band 4

Všechny výrobky označené tímto symbolem jsou odpadní elektrická a elektronická zařízení (WEEE, jak je uvedeno ve směrnici 2012/19 / EU), která by neměla být mísena s netříděným domovním odpadem. Místo toho byste měli chránit lidské zdraví a životní prostředí předáním odpadního zařízení na určené sběrné místo pro recyklaci odpadních elektrických a elektronických zařízení, které určí vláda nebo místní orgány. Správná likvidace a recyklace pomohou zabránit potenciálním negativním dopadům na životní prostředí a lidské zdraví. Pro více informací o místě a podmínkách těchto sběrných míst se prosím obraťte na místní úřady.

Certifikace a bezpečnostní schválení

Společnost Anhui Huami Information Technology Co., Ltd. tímto prohlašuje, že rádiové zařízení typu XMSH07HM je v souladu se směrnicí 2014/53 / EU. Úplné znění EU prohlášení o shodě je k dispozici na této internetové adrese: http://www.mi.com/global/service/support/declaration.html.

Podrobný manuál vám pomůže zjistit všechny dostupné funkce a poradí vám s jejich nastavením, abyste mohli fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 naplno využít při svých sportovních i jiných aktivitách.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB01