Obnovit stránku

Xiaomi Mi Band 6 (NÁVOD)

Aktualizováno

Fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 nabízí oproti svým předchůdcům řadu technologických vychytávek, mezi které patří zejména pohodlnější a přehlednější příjem mobilních notifikací. Pro monitorování sportovních aktivit je připraveno 30 profesionálních programů, přístroj disponuje také automatickým rozpoznáváním šesti fitness režimů a kromě klasických funkcí zvládne fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 nově také monitoring saturace krve kyslíkem. Podrobněji vás s fitness náramkem seznámí návod Xiaomi Mi Band 6, ve kterém se dozvíte vše potřebné o instalaci, nošení, nabíjení, připojení i nastavení tohoto fitness náramku.

Fitness náramek Xiaomi mi band 6 návod

Xiaomi mi band 6 návod – OBSAH

 1. Přehled o výrobku Xiaomi Mi Smart Band 6
 2. Instalace fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 3. Nošení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 4. Připojení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6 k aplikaci
 5. Použití fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 6. Rozebrání fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 7. Nabíjení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 8. Upozornění k používání fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 9. Parametry fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 10. Bezpečnost baterie fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6
 11. Upozornění k záruce fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Přehled o výrobku Xiaomi Mi Smart Band 6

Xiaomi mi band 6 návod

Instalace fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

 1. Zasuňte jeden konec sledovacího fitness zařízení do slotu na přední straně náramku.
 2. Zatlačte palcem na opačné straně, tak aby bylo sledovací fitness zařízení zcela zasunuto do slotu.
Xiaomi mi band 6 návod

Nošení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

 1. Pohodlně stáhněte náramek okolo zápěstí přibližně na vzdálenost 1 prstu od zápěstní kosti.
 2. Xiaomi mi band 6 návod
 3. K dosažení optimální funkce snímače tepové frekvence je potřeba, aby jeho zadní část byla v kontaktu s kůží. Při nošení náramek nenoste ani příliš volně, ani příliš těsně, ale ponechte určitý prostor pro kůži, aby mohla dýchat. Utáhněte náramek před začátkem cvičení a po jeho skončení ho zase povolte.
Xiaomi mi band 6 návod

Připojení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6 k aplikaci

 1. Nasnímáním kódu QR stáhněte a nainstalujte aplikaci. Než začnete Chytrý náramek Mi 6 používat, přidejte ho do aplikace. (Android 5.0 a novější nebo iOS 10.0 a novější)
 2. Přihlaste se v aplikaci ke svému Xiaomi účtu a postupujte podle pokynů k připojení a spárování náramku s telefonem. Když náramek zavibruje a na jeho obrazovce se zobrazí požadavek na spárování, dokončete operaci párování s telefonem klepnutím. Poznámka: Zkontrolujte, že je na vašem telefonu zapnutý Bluetooth. Během párování držte telefon a náramek blízko sebe.
Xiaomi mi band 6 návod

Použití fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Po úspěšném spárování s Vaším zařízením začne náramek sledovat a analyzovat Vaše denní aktivity a spánkové návyky. Klepnutím obrazovku rozsvítíte. Přejetím po displeji nahoru nebo dolů zobrazíte různé funkce, například PAI (Personal Activity Intelligence), data o cvičení a naměřené tepové frekvence. Přejetím po displeji doprava se vrátíte na předchozí stránku.

Xiaomi mi band 6 návod

Rozebrání fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Sejměte náramek ze zápěstí, podržte jej na obou koncích a zatáhněte, tak aby se objevila malá mezera mezi sledovacím fitness zařízením a náramkem. Prstem vytlačte sledovací fitness zařízení ze slotu na přední straně náramku.

Xiaomi mi band 6 návod

Nabíjení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Při nízkém stavu baterie náramek okamžitě nabijte.

Xiaomi mi band 6 návod

Upozornění k používání fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

 • Pokud náramek používáte k měření tepové frekvence, ponechejte zápěstí v klidu.
 • Chytrý náramek Mi 6 má úroveň vodotěsnosti 5 ATM. Je možné ho nosit při mytí rukou, do bazénu nebo při plavání u pobřeží. Nelze ho však používat v horké sprše, sauně ani při přístrojovém potápění.
 • Dotyková obrazovka náramku nepodporuje ovládání pod vodou. Pokud náramek přišel do kontaktu s vodou, před dalším použitím otřete z jeho povrchu zbývající vodu měkkým hadříkem.
 • V případě každodenního používání nenoste náramek příliš utažený a snažte se udržet kontaktní plochu suchou. Náramek pravidelně čistěte vodou.
 • Pokud se na pokožce v místě dotyku s výrobkem objeví zarudnutí nebo otok, okamžitě přestaňte výrobek používat a vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Tyto hodinky nejsou zdravotní pomůcka; data ani informace poskytované hodinkami nesmí být používány jako základ diagnózy, léčby nebo prevence nemocí.

Parametry fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6Název: Chytrý náramek Mi 6
Model: XMSH15HM
Čistá hmotnost sledovacího fitness zařízení: 12,8 g
Rozměry sledovacího fitness zařízení: 47,4 × 18,6 × 12,7 mm
Materiál náramku: Termoplastický elastomer
Materiál přezky: Hliníková slitina
Nastavitelná délka: 155–219 mm
Kompatibilita: Android 5.0 a novější nebo iOS 10.0 a novější
Kapacita baterie: 125 mAh
Typ baterie: Lithium-polymerová baterie
Vstupní napětí: DC 5,0 V
Vstupní proud: 250 mA max.
Voděodolnost: 5 ATM
Provozní teplota: 0 °C až 45 °C
Maximální výstup: ≤13 dBm
Frekvence Bluetooth: 2400–2483.5 MHz
Bezdrátové připojení: Bluetooth Low Energy 5.0

Bezpečnost baterie fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

 • Toto zařízení je vybaveno integrovanou baterií, kterou nelze odstranit ani vyměnit. Baterii sami nerozebírejte ani neupravujte.
 • Vhození baterie do ohně nebo do rozpálené trouby, případně mechanické poškozování nebo řezání baterie by mohlo vést k výbuchu.
 • Ponechání baterie v prostředí s extrémně vysokou teplotou by mohlo vést k výbuchu nebo úniku hořlavé tekutiny či plynu.
 • Působení na baterii extrémně nízkým tlakem vzduchu by mohlo vést k výbuchu nebo úniku hořlavé tekutiny či plynu.

Upozornění k záruce fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Jako uživatel produktů Xiaomi máte za určitých podmínek nárok na dodatečné záruky. Společnost Xiaomi nabízí specifické spotřebitelské záruky v rámci výhod poskytovaných jako doplněk k zákonným zárukám poskytovaným na základě zákona o ochraně spotřebitelů platného ve vaší zemi, nikoli namísto těchto záruk. Doba platnosti a podmínky týkající se zákonných záruk jsou uvedeny v příslušných místních zákonech. Další informace o výhodách spotřebitelských záruk naleznete na oficiálních webových stránkách společnosti Xiaomi. S výjimkou případů, kdy to zakazují zákony nebo jinak přislíbila společnost Xiaomi, jsou poprodejní služby omezeny na zemi nebo region původního nákupu. V rámci spotřebitelské záruky a v maximálním rozsahu povoleném zákonem společnost Xiaomi dle svého uvážení opraví nebo vymění váš produkt, případně vám vrátí zpět částku, která za něj byla zaplacena. Na běžnou míru opotřebení, zásah vyšší moci, zneužití nebo poškození způsobené nedbalostí nebo chybou uživatele se záruka nevztahuje. Kontaktní osobou pro poprodejní servis může být jakákoli osoba v autorizované servisní síti společnosti Xiaomi, autorizovaní distributoři společnosti Xiaomi nebo konečný prodejce, který vám produkty prodal.

V případě pochybností kontaktujte příslušnou osobu, kterou společnost Xiaomi určila. Současné záruky se nevztahují na Hongkong a Tchaj-wan. Na výrobky, které nebyly řádně dovezeny a/nebo nebyly řádně vyrobeny společností Xiaomi a/nebo nebyly řádně pořízeny od společnosti Xiaomi nebo oficiálního prodejce produktů Xiaomi, se stávající záruky nevztahují. Na základě platných zákonů můžete získat záruky od neoficiálního prodejce, který produkt prodal. Společnost Xiaomi vás proto vyzývá, abyste kontaktovali prodejce, od kterého jste výrobek zakoupili.

Podrobný manuál vám pomůže zjistit všechny dostupné funkce a poradí vám s jejich nastavením, abyste mohli fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 naplno využít při svých sportovních i jiných aktivitách.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB16