Obnovit stránku

Xiaomi myslí i na pohodlí vašich domácích mazlíčků

Aktualizováno

Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi stálý přístup k čerstvé pitné vodě i pravidelné dávce krmiva přesně podle jeho potřeb díky novinkám od Xiaomi. Chytrá fontána Xiaomi Smart Pet Fountain i chytrý dávkovač krmiva Xiaomi Smart Pet Food Feeder se spolehlivě postarají o pitný režim i optimální stravu koček i menších až středních psích plemen a vám tak ušetří mnoho starostí i času.

Novinky Xiaomi

Xiaomi myslí i na pohodlí vašich domácích mazlíčků – OBSAH

  1. Čerstvá a čistá voda díky chytré fontáně Xiaomi
  2. Chytrý dávkovač pro přesný harmonogram krmení
  3. Doplňkové příslušenství k Pet produktům Xiaomi
  4. Proč je dobré důvěřovat značce Xiaomi

Čerstvá a čistá voda díky chytré fontáně Xiaomi

Vaši mazlíčci budou mít stálý přístup k čerstvé a čisté vodě, která jim bude kdykoliv k dispozici v chytré fontáně Xiaomi Smart Pet Fountain. Jde o spolehlivý zdroj pitné vody pro kočky a malá až střední psí plemena, ve kterém neustále obíhá voda pomocí cirkulačního vodního okruhu. Fontána je doplněna o účinný filtrační systém, který společně s dalšími použitými materiály zajišťuje čistotu a zdravotní nezávadnost vody. Objem nádoby činí 2 litry a 7° úhel sklonu nabízí domácím mazlíčkům snadný přístup a pohodlné pití.

i

2litrová kapacita nádoby zajistí dostatečný přísun vody po dobu 4-7 dní, máte tak o vašeho domácího mazlíčka postaráno i v průběhu vaší delší nepřítomnosti.

Ve fontáně Xiaomi Smart Pet Fountain dochází k tichému proudění vody, nemusíte se tedy obávat žádného rušivého šplouchání. O neustále čistou, zdravou a chutnou vodu se stará účinný hloubkový filtrační systém, který dokáže odstranit jemné částice, jako je prach, chlupy i zbytky chloru včetně iontů hořčíku a vápníku. Pokud si nainstalujete aplikaci Mi Home, můžete vaši fontánu pohodlně ovládat na dálku i dostávat praktická upozornění v případě nutnosti fontánu vyčistit, doplnit vodu nebo vyměnit filtr. Fontána také nabízí dva režimy dávkování: Normální režim, který se stará o 24hodinové dávkování vody a inteligentní režim, který pracuje s častějším dávkováním vody přes den a v noci přepíná na přerušované dávkování vody.

Fontána Xiaomi Smart Pet Fountain
Ideální sklon pitné misky nabízí vaši mazlíčkům pohodlný přístup k čisté vodě.

Chytrý dávkovač pro přesný harmonogram krmení

Chytrý dávkovač krmiva Xiaomi Smart Pet Food Feeder spolehlivě zajistí vašim domácím mazlíčkům potřebné dávkování krmiva. Stejně jako fontána Xiaomi Smart Pet Fountain, také tento produkt je vhodný pro kočky i menší až stření psí plemena. Dokáže pojmout až 1,8 kg suchého krmiva, které po nastavení dávkuje dle přesného harmonogramu. Vzhledem k tomu, že se jedná o smart produkt, můžete jej po propojení s aplikací Xiaomi Home ovládat odkudkoliv, stejně jako můžete libovolně nastavovat i dávkování krmiva. Aplikace vám také zasílá užitečné notifikace nebo vás včas upozorní na doplnění krmiva do dávkovače.

i

Do chytrého dávkovače krmiva vsypete až 1,8 kg suchého krmiva, což je dostatečná kapacita suché stravy pro kočku nebo menšího psa na 15 až 20 dní. Zajistíte tak svému mazlíčkovi spolehlivý přísun potravy, i když zrovna nejste doma.

Dávkovač krmiva je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli 304 a dalších nezávadných materiálům, které splňují přísné požadavky na styk s potravinami, a je vybaven potřebnými bezpečnostními prvky, které zamezují nechtěné manipulaci dětí či zvířat. V případě výpadku proudu se nemusíte obávat, že váš domácí mazlíček přijde o svoji dávku krmiva. Zabudované nouzové napájení i uložený harmonogram krmení zaručí spolehlivé podání potravy, i když dojde k nečekanému výpadku energie.

Dávkovač krmiva Xiaomi Smart Pet Food Feeder
Dávkování stravy přesně na míru vašemu mazlíčkovi zajistí chytrý dávkovač krmiva Xiaomi Smart Pet Food Feeder.

Doplňkové příslušenství k Pet produktům Xiaomi

K oběma produktům lze dokoupit i náhradní příslušenství, díky kterému můžete udržovat spotřebiče vašich mazlíčků stále jako nové. Speciálně pro fontánky Xiaomi Smart Pet Fountain je určený Pet Fountain Filter Set obsahující hlavní filtr, předfiltr i vodní trubku. Čtyřstupňový filtrační systém účinně odstraňuje nečistoty a zajistí tak vždy zdravou a čistou vodu, která bude vašim mazlíčkům zaručeně chutnat.

Pro chytrý dávkovač krmiva se nabízí Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge. Jde o vysoušecí kazetu do chytré misky dávkující krmivo, která zajistí potřebnou čerstvost a zachová kvalitu i výživnost krmiva. Pokud máte váš spotřebič spárovaný s aplikací Mi Home, dostanete upozornění v případě nutnosti výměny vysoušecí kazety.

Vysoušecí kazeta do chytré misky Xiaomi
Doplňkové příslušenství k produktům Pet Xiaomi zajistí stálou čerstvost i kvalitu jak krmení, tak pitné vody.

Proč je dobré důvěřovat značce Xiaomi

Značka Xiaomi je známá hlavě jako výrobce chytrých mobilních telefonů a domácích spotřebičů, které jsou u zákazníků atraktivní hlavně pro vynikající poměr ceny a výkonu. Díky široké nabídce spotřebičů z různých oblastí je v současné době Xiaomi považována za nejrychleji expandující značku ve střední a východní Evropě, za což vděčí milionům spokojených zákazníků z více než 80 zemí. Kromě produktů zaměřených na péči o domácnost a na produkty určené pro péči o naše zdraví či trávení volného času společnost Xiaomi nezapomíná ani na naše čtyřnohé domácí mazlíčky.

Zařiďte smart domácnost také svým domácím mazlíčkům a pořiďte jim chytrou fontánu i dávkovač krmiva pro spolehlivé zajištění pitného i krmného režimu.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB04