AlzaPlus+ Deals - Nutrition Packs
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 66
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, chocolate
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 25 portions, chocolate flavour - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
PROM-IN Creatine 400 g
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 400 g, storage temperature to 25 °C - 998 Kč/1 kg
Bery Jones Jerky beef natural 100g
Great price
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 1,990 Kč/1 kg
Pulse Performance Electrolytes 220 g, Mango - Passion fruit
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - fast hydration during activity, with mango - passion fruit flavour, sodium 650 mg, potassium 200 mg, calcium 100 mg, magnesium 150 mg, vitamin C 80 mg, Vitamin B6...
+Gift Electrolytes Pulse Performance with a value of 49,-
SWEATY Electolyte Hydration Mix 24 × 6 g lemon & lime
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - 780 mg of sodium, 225 mg of potassium, 170 mg of magnesium, 50 mg of calcium, 10 mg of phosphate, citric acid, Stevia leaf extract, natural flavours and colourings,...
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Pulse Performance Electrolytes 220 g, Lemon Lime
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - fast hydration during activity, with a lemon-line flavor, sodium 650 mg, potassium 200 mg, calcium 100 mg, magnesium 150 mg, vitamin C 80 mg, Vitamin B6 1.4 mg -...
+Gift Electrolytes Pulse Performance with a value of 49,-
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, banana
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 78 % 25 portions, banana flavour - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
PROM-IN Supreme Iont 1000 ml, orange
Great price
310,-
Save 25,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ionic Drink - - 310 Kč/1 l
PROM-IN Creatine HCL vegan, 240 capsules
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine - hydrochloride (hcl), vegan, natural, capsules, storage temperature to 25 °C - 2 Kč/pcs
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, milk with honey and cinnamon
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 70.3% protein, 25 servings, flavour honey and cinnamon - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
PROM-IN CFM Pure Performance 1000 g, latte macchiato
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 75.2% protein, 25 servings, flavour latte - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
Bery Jones Biltong beef original 100g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2,490 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 1000 g, strawberry
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 77.2% protein, 25 servings, strawberry flavour - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
PROM-IN Supreme Iont 1000 ml, pineapple/mango
310,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ionic Drink - - 310 Kč/1 l
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, salted caramel
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 76 % 25 portions, salted caramel flavour - 38 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 1000 g, vanilla
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 77.9% protein, 25 servings, flavour vanilla - 50 Kč/portion - from 1,249 Kč/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 2250 g, chocolate/coconut
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 65.5% protein, 56 servings, flavour coconut - 45 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
MOVit Energy Dr. Booster, 60 tablets
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - taurine (200 mg), caffeine (80 mg), Siberian ginseng extract (20 mg), Ginkgo biloba extract (15 mg) and other herbs, magnesium (20 mg), zinc (1 mg), vitamin C...
PROM-IN Supreme Ion 1000 ml, grapefruit
310,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ionic Drink - - 310 Kč/1 l
PROM-IN Supreme Iont 1000 ml, cherry
310,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ionic Drink - - 310 Kč/1 l