AlzaPlus+ Deals - Sport & Outdoor
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 2,685
Our brand
Stormred Massage Gun PRO REHAB
Great price
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 12 heads, 10 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 5 h, weight: 1000g
Urevo Spacewalk E4W Smart Wood
6,790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,25 HP, clear display, load capacity 120 kg, Bluetooth connectivity to the mobile app, remote control
Urevo Strol 2S PRO Smart auto-inclined 2in1
10,490,-
In stock > 5 pcs
Treadmill motor, maximum speed up to 12km/h, 2,5 HP, electric incline, Bluetooth connectivity, weight capacity 120kg
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Stormred Walking Pad 12km/h manual tilt
Great price
9,999,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - Motor, tilt option (5, 7 a 9 %), transport wheels, steel frame, clear display, folding handle, remote control, phone/tablet holder, safety fuse, speed 1-12...
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g
Great price
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 200 g - 1,895 Kč/1 kg
UREVO Spacewalk 5L Smart Auto-inclined Walking Treadmill
10,490,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - Motor, a speed of up to 6.4 km/h, engine power 2,5 HP, automatic inclination up to 9% in 9 levels, 12-point suspension, quiet operation of approx. 40 dB, UREVO...
AlzaGuard Traveler Suitcase, sized. S - black
Discounted -22 %
1,690,-
2,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Suitcase hardshell, telescopic upper carry handle, weight: 2700g
Bery Jones Mango slices freeze-dried 100g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
KING SMITH WalkingPad R2B
16,999,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - two modes, min. speed 0.5 km/h, max. speed 10 km/h, low impact surface with strong grip, aluminium alloy, light weight: 37 kg, load capacity 110 kg, LED...
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 598 Kč/1 kg
Campgo T8
Great price
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headlamp output: 1200 lm, beam distance: 115m, 1 × LED diodes, protection level: IPX4, power: 18650 × 1 pc(s), weight: 136g
Campgo T9
Great price
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headlamp output: 2000 lm, beam distance: 185m, 1 × LED diodes, protection level: IPX4, power: 21700 × 1 pc(s), weight: 211g
Bery Jones Californian Kerman Pistachios Roasted and Salted 1kg
Great price
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 459 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
AlzaGuard Traveler Suitcase, sized. L - black
Discounted -17 %
2,290,-
2,790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Suitcase hardshell, telescopic carry handle, weight: 4300g
Urevo Spacewalk lite
7,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,25 HP, clear display, load capacity 120 kg, remote control
PROM-IN Creatine 400 g
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 400 g, storage temperature to 25 °C - 998 Kč/1 kg
Stormred Massage gun SPORT
Great price
1,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 6 heads, 30 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 800g
Urevo Spacewalk E3S with manual tilt
6,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,25 HP, clear display, 3% manual inclination, load capacity 120 kg, Bluetooth connectivity to the mobile app, remote...
AlzaGuard Traveler Suitcase, sized. S - blue
Great price
1,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Suitcase hardshell, telescopic upper carry handle, weight: 2700g